Підписання меморандуму зі спонсором

Автор | 20 березня 2013 | Переглядів: 270

Підписання меморандуму зі спонсоромСьогодні голова Київського міського відділення НОК України Павло Костенко, президент Національного олімпійського комітету України та директор ТОВ «Карпатигаз» Борис Синюк підписали меморандум про співпрацю та підтримку розвитку олімпійського руху в місті Києві. Сторони обговорили широке коло питань щодо співпраці спрямованої на розвиток спорту і олімпійського руху в місті Києві.

 «Дуже приємно, що люди які професійно роблять таку важливу національну справу як видобуток газу, допомагають нам виховувати здорову та сильну націю, підтримують олімпійський рух. Для нас вкрай важливо, щоб регіональні олімпійські осередки мали потужних спонсорів. Це дозволить ефективно реалізовувати політику НОК з популяризації олімпійського руху та виховання Олімпійських чемпіонів», – підкреслив Сергій Бубка.

«Це дуже серйозна подія. Відсьогодні ми маємо надійного й потужного партнера. Сподіваємось, що найближчим часом зможемо залучити до спільної роботи ще близько двох, трьох спонсорів», – зазначив Павло Костенко.

«Віримо, що завдяки нашому внеску славні олімпійські традиції Києва й України будуть продовжені й збагачені. Дуже хочеться, аби наші спортсмени якомога більше нас радували, поповнюючи медальну скарбничку престижними нагородами», – наголосив у свою чергу Борис Синюк.

Підписання меморандуму з ТОВ «Карпатигаз» (відео)Мітки: , , ,


Останні коментарі