Прізвище
ім’я
Рік
народ
Звання Вид
спорту
Програма ФСТ Регіон Тренер
1 Бризгіна Єлизавета 1989 змс ЛЕГКА АТЛЕТИКА 200м., 4х100м Динамо-Спартак Луганська -
Київ
Федорець В.О.
2 Добринська Наталія 1982 змс ЛЕГКА АТЛЕТИКА Семиборство Колос-Динамо Вінницька -
Київ
Поляков Д.
3 Князєва Ганна 1989 мсмк ЛЕГКА АТЛЕТИКА Потрійний стрибок (стрибок у довжину) Київ Голубцов О.В.
4 Лобанова Лілія 1985 мсмк ЛЕГКА АТЛЕТИКА 800м Динамо-Спартак Донецька -
Київ
Федорець В.О.
5 Петлюк Тетяна 1982 змс ЛЕГКА АТЛЕТИКА 800м Київ Фадеєв О.
6 Скидан Ганна 1992 мсмк ЛЕГКА АТЛЕТИКА молот МОН Київ -
Луганська
Рубанко А.Б.
7 Рубанко Артем 1974 мсмк ЛЕГКА АТЛЕТИКА молот Київ Рубанко А.Б.
8 Ничипорчук Олександр 1992 мсмк ЛЕГКА АТЛЕТИКА спис МОН Київ-
Рівенська
Гурневич М.В.,
Ярчук С.П.
9 Клецький Валентін 1985 мсмк ВЕСЛУВАННЯ АКАДЕМІЧНЕ 8+ Динамо Київ Потабенко В.В.
Дмитренко Г.М.
10 Тимко Іван 1979 мсмк ВЕСЛУВАННЯ АКАДЕМІЧНЕ 8+ Україна Київ Потабенко В.В.
Тимко І.І.
11 Максименко Аліна 1991 мсмк ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ особисто Спартак Київ Дерюгіна А.М.
Дерюгіна І.І.
12 Різатдінова Анна 1993 мсу ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ особисто Динамо Київ Дерюгіна А.М.
Дерюгіна І.І.
13 Гудим Валерія 1995 мсу ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ групові Спартак Київ Дерюгіна А.М.
Дерюгіна І.І.
14 Ленішин Вікторія 1991 мсу ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ групові ЗСУ Київ Дерюгіна А.М.
Дерюгіна І.І.
15 Дмитраш Олена 1991 мсмк ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ групові Спартак Київ Дерюгіна А.М.
Дерюгіна І.І.
16 Прокопова Світлана 1993 мсу ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ групові МОН Київ Дерюгіна А.М.
Дерюгіна І.І.
17 Гомон Євгенія 1995 мсу ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ групові МОН Київ Дерюгіна А.М.
Дерюгіна І.І.
18 Шихарева Анастасія 1995 мсу ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ групові Україна Київ Дерюгіна А.М.
Дерюгіна І.І.
19 Зевіна Дар’я 1994 мсмк ПЛАВАННЯ Динамо Київ Зевін Ю.М.
20 Шемберев Максим 1993 мсмк ПЛАВАННЯ ЗСУ Київ Улітько О.К.
21 Прокопчук Юлія 1986 змс СТРИБКИ У ВОДУ ЗСУ Київ Руденко А.В.
22 Алдатов Ібрагім 1983 змс БОРОТЬБА ВІЛЬНА 84кг Динамо Харківська-
Київ
Совлохов Р.С.
23 Андрійцев Валерій 1987 мсмк БОРОТЬБА ВІЛЬНА 96кг Динамо Київ-
Житомирська
Данько Г.В.
24 Микульчин Іріні 1982 змс БОРОТЬБА ВІЛЬНА 48кг Динамо-Спартак Київ-
Хмельницька
Мельник О.О.
25 Рачиба Василь 1984 мсмк БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА 84кг ЗСУ-У Київ-
Київська
Дзігасов А.П.
26 Куксенков Микола 1989 мсмк ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА Динамо-Освіта Київ Куксенков Ю.М.
27 Верняєв Олег 1993 мс ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА ЗСУ Київ Сартинський Г.Л.
28 Кононенко Наталія 1994 мсмк ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА Україна Київ Горбач З.І.
29 Зантарая Георгій 1987 змс ДЗЮДО 60кг Динамо Київ-
Запорізька
Дуброва В.В.
30 Прищепа Марина ДЗЮДО Нагибін О.Г.
31 Кіндзерська Ірина 1991 мсмк ДЗЮДО +78кг Україна Динамо Київ-
Хмельницька
Кощавцев В.І.
32 Кийко Марина 1987 мсмк СТРИБКИ НА БАТУТІ ЗСУ Київ Кагарлицький В.С.
Антонов В.М.
33 Ломаченко Василь 1988 змс БОКС 60кг Колос Київ Ломаченко А.В.
34 Беринчик Денис 1988 змс БОКС 60кг Освіта Київ Ткаченко Ю.І.
Давиденко О.П.
35 Тимощенко Павло 1987 мсмк СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО особисто Динамо Київ-
Дніпропетровськ
Тимощенко Ю.Т.
36 Кривицька Олена 1987 мсмк ФЕХТУВАННЯ шпага ЗСУ Київ-
Тернопільська
Рейзлін Д.І.
37 Лелейко Ольга 1977 мсмк ФЕХТУВАННЯ рапіра Динамо Київ Бризгалов О.О.

Коментування вимкнене.

Останні коментарі