ІІ етап «Олімпійського лелеченя» в Голосіївському районі

29 лютого у гімназії №179 завершився ІІ етап заходу «Олімпійське лелеченя», у якому прийняли участь збірні команди шкіл №15, №112, №179, №260 Голосіївського району міста Києва. Змагання відбувалися дуже емоційно, адже це останні змагання, які передують ІІІ етапу захода «Олімпійське лелеченя» (14 березня) у місті Києві, де визначиться переможець, який буде захищати честь міста у фінальних змаганнях в міжнародному дитячому центрі «Артек» у травні 2012 року

33 Photos

Фінал

Закінчився фінал Всеукраїнського заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя», що проходив в МДЦ «Артек». За положенням заходу воно мало пройти за таким сценарієм : презентація команд, естафета, вікторина та рухлива гра (артеківська гра – артбол)

42 Photos

У Києві триває ІІ етап Всеукраїнського заходу «Олімпійського лелеченя». 13 листопада 2012 року в середній загальноосвітній школі №11 м. Києва пройшов ІІ етап Всеукраїнського спортивно – масового заходу «Олімпійське лелеченя».

8 Photos

ІІ етап

ІІ етап "Олімпійсьго лелеченя" у Шевченківському районі

30 Photos

Зимове

1 березня голова Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України Павло Костенко, члени виконкому Володимир Філіппов, Ростислав Драпушко, Сергій Тимофєєв, представник НОК України - дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор з вітрильного спорту Олена Пахольчик та чемпіон світу серед юніорів, чемпіон Європи, дворазовий чемпіон України з фігурного катання, Дмитро Дмитренко провели зустріч з збірною командою міста Києва, яка будє представляти столицю у Всеукраїнському заході серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя» з зимових видів спорту, що проходитиме в ТК «Буковель».

26 Photos

Всеукраїнський спортивний захід серед дітей "Олімпійське лелеченя" - фінал, який відбувся у МДЦ "Артек" з 1-7 червня

25 Photos


Напишіть відгук

Останні коментарі