«Веселі старти на роликах» знову на Хрещатику!

Автор | 5 серпня 2013 | Переглядів: 133

В Києві з нагоди святкування Дня Незалежності України 24 серпня 2013 року за адресою вул. Хрещатик, від вул.Прорізної до вул.Городецького відбудеться ІІІ-й Київський спортивний фестиваль «Веселі старти на роликах». Участь у змаганнях беруть всі бажаючі незалежно від віку.

 

 

В рамках фестивалю 24 серпня 2013 року:

10.00 – 13.30 Майстер-клас з катання на роликах

10.00 – 13.30 Спортивні естафети та ігри:

«М’яч у ворота»,

«Юркий м’яч з ключкою»,

«U-Jump» з екстримального катання в стилі фріскейт,

«Слалом» та масові катання .

 

Передбачено безкоштовний прокат роликів для киян та гостей міста. Прокат розташований поряд з площадкою фестивалю. Застава за ролики – документ особи .

 

Переможці та призери у спортивних іграх «М’яч у ворота», «Юркий м’яч з ключкою», «U-Jump», «Слалом» переможці в номінаціях: «За волю до перемог», «За краще володіння роликами», «Кращий друг, який підтримує», «За активний відпочинок на роликах», «За пасивний відпочинок на роликах» будуть нагороджені дипломами та призами в рамках фестивалю.

В урочистому відкритті заходу , візьмуть участь керівництво Київської міської державної адміністрації, Департаменту освіти, науки, молоді та спорту, керівництво Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків.

Запрошуємо всіх бажаючих провесті свій відпочинок активно! Буде весело та цікаво!Мітки: ,


Останні коментарі