Вид спорту Дисципліна Змагання Дата проведення Час проведення Прізвище, ім’я спортсмена Результат/місце
1 Стрільба з лука Індивідуальні
змаганння,
чоловіки
Кваліфікаційний
раунд
27 липня - пятниця 09:00 - 11:00 Грачов Дмитро,
Рубан Віктор,
Івашко Маркіян
2 Стрільба з лука Індивідуальні
змагання, жінки
Кваліфікаційний
раунд
27 липня - пятниця 13:00 - 15:00 Палеха Катерина,
Січенікова Лідія,
Дорохова Тетяна
3 Кульова стрільба Пневматична
гвинтівка, жінки
Залікова стрільба 28 липня - субота 08:15 - 9:30 Тихова Дар’я,
Шаріпова Дар’я
4 Кульова стрільба Пневматична
гвинтівка, жінки
ФІНАЛ 28 липня - субота 10:20 - 11:00
5 Кульова стрільба Пневматичний
пістолет, чоловіки
Залікова стрільба 28 липня - субота 12:00 - 13:45 Омельчук Олег,
Кушніров Денис
583 (6)
6 Кульова стрільба Пневматичний
пістолет, чоловіки
ФІНАЛ 28 липня - субота 15:25 - 15:40 Омельчук Олег 683.6 (5)
7 Бадмінтон Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні
змагання в
підгрупах
28 липня - субота 08:30 -11:00, 12:30 - 17:00, 18:30 - 23:00 Грига Лариса
Завадський Дмитро
8 Стрільба з лука Командні змагання,
чоловіки
1/8 фіналу 28 липня - субота 09:00 - 12:20 Грачов Дмитро
Рубан Віктор
Івашко Маркіян
9 Стрільба з лука Командні змагання,
чоловіки
1/4 фіналу, 1/2
фіналу, матч за
бронзову медаль,
ФІНАЛ
28 липня - субота 15:00 - 19:00
10 Теніс настільний Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Кваліфікація 28 липня - субота 09:00 - 12:45 Песоцька Маргарита
Біленька Тетяна Дідух
Олексадр Жмуденко
Ярослав
11 Теніс настільний Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Раунд 1 28 липня - субота 14:30 - 17:30 Олександр Дідух 4:3 (перемога)
12 Теніс настільний Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Раунд 2 28 липня - субота 19:00 - 22:00
13 Дзюдо Вагова категорія 60
кг, чоловіки
Попередні сутички 28 липня - субота 09:30 - 12:30 Зантарая Георгій поразка
14 Дзюдо Вагова категорія 60
кг, чоловіки
ФІНАЛ 28 липня - субота 14:00 - 16:50
15 Веслування
академічне
W 4х, жінки Попередні 28 липня - субота 9:50 - 10:00 Коженкова Анастасія
Дементьева Яна
Довгодько Наталія
Тарасенко Катерина
Колеснікова Тетяна,
запасна
16 Веслування
академічне
М 8+, чоловіки Попередні 28 липня - субота 10:10 - 10:20 Чиканов Сергій,
Приведа Андрій,
Коновалюк Олександр, Клецькой Валентин,
Тимко Іван,
Мороз Артем,
Ликов Олег,
Гребенніков Віктор, Холязніков Антон,
Шпак Андрій (запасний)
17 Веслування
академічне
М 2х, чоловіки Попередні 28 липня - субота 10:30 - 10:40 Міхай Дмитро
Морозов Артем
18 Веслування
академічне
М 4х, чоловіки Попередні 28 липня - субота 11:30 - 11:50 Довгодько Іван
Зайцев Костянтин
Павловський
Володимир Гринь
Сергій Футрик Іван,
запасний
19 Велоспорт-шосе Групова гонка,
чоловіки
ФІНАЛ 28 липня - субота 10:00 - 17:00 Гривко Андрій
Крівцов Дмитро
20 Плавання 400 м комплексне
плавання, чоловіки
Попередні 28 липня - субота 10:00 - 10:26 Шемберєв Максим
21 Плавання 400 м комплексне
плавання, чоловіки
ФІНАЛ 28 липня - субота 19:30 - 19:37
22 Плавання 400 м вільним
стилем, чоловіки
Попередні 28 липня - субота 10:47 -11:14 Фролов Сергій
23 Плавання 400 м вільним
стилем, чоловіки
ФІНАЛ 28 липня - субота 19.49 - 19:56
24 Плавання 400 м комплексне
плавання, жінки
Попередні 28 липня - субота 11:17-11:49 Дзеркаль Ганна
25 Плавання 400 м комплексне
плавання, жінки
ФІНАЛ 28 липня - субота 20:09-20:17
26 Плавання 100 м брасс,
чоловіки
Попередні 28 липня - субота 12:15 - 12:38 Димо Валерій
27 Плавання 100 м брасс,
чоловіки
1/2 фіналу 28 липня - субота 20:28 - 20:36
28 Фехтування Рапіра жінки,
індивідуальні
змагання
1/64 28 липня - субота 10:30 Лелейко Ольга
29 Фехтування Рапіра жінки,
індивідуальні
змагання
1/32 28 липня - субота 11:50 Лелейко Ольга 15:4 (перемога)
30 Фехтування Рапіра жінки,
індивідуальні
змагання
1/16 28 липня - субота 14:10 Ольга Лелейко 9:15 (поразка)
31 Фехтування Рапіра жінки,
індивідуальні
змагання
1/4 28 липня - субота 15:30
32 Фехтування Рапіра жінки,
індивідуальні
змагання
1/2 28 липня - субота 18:00
33 Фехтування Рапіра жінки,
індивідуальні
змагання
бій за 3 місце 28 липня - субота 19:10
34 Фехтування Рапіра жінки,
індивідуальні
змагання
ФІНАЛ 28 липня - субота 19:40
35 Гімнастика
спортивна
Командні змагання,
чоловіки
Кваліфікація 28 липня - субота 11:00 - 22:10 (UKR 20:00 - 22:10) Куксенков Микола,
Верняєв Олег,
Степко Олег,
Радівілов Ігор,
Наконечний Віталій
36 Бокс Вагова категорія 56
кг, чоловіки
1/32 фіналу 28 липня - субота 13:30 - 16:30 Іщенко Павло 9:19 (3:4, 3:5, 3:10)
(поразка)
37 Бокс Вагова категорія 75
кг, чоловіки
1/32 фіналу 28 липня - субота 20:30 - 23:30 Хитров Євген
38 Теніс Одиночний розряд,
чоловіки
1 раунд 28 липня - субота 12:00 - 20:00 Стаховський Сергій 3:6, 6:4, 3:6 (поразка)
39 Теніс Одиночний розряд,
жінки
1 раунд 28 липня - субота 12:00 - 20:00 Бондаренко Катерина,
Бондаренко Альона
40 Теніс Парний розряд,
жінки
1 раунд 28 липня - субота 12:00 - 20:00 Бондаренко Катерина,
Бондаренко Альона
41 Важка атлетика Жінки 53 кг Група Б 29 липня - неділя 10:00-14:00 Паратова Юлія 199 (5)
42 Важка атлетика Жінки 53 кг Група А, церемонія
нагородження
29 липня - неділя 15:30-17:30
43 Бадмінтон Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні
змагання в
підгрупах
29 липня - неділя 08:30 - 11:00
44 Бадмінтон Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні
змагання в
підгрупах
29 липня - неділя 12:30 - 17:00
45 Бадмінтон Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні
змагання в
підгрупах
29 липня - неділя 18:30 - 23:00
46 Стрільба з лука Командні змагання,
жінки
1/8 фіналу 29 липня - неділя 09:00 - 12:20 Палеха Катерина,
Січенікова Лідія,
Дорохова Тетяна
47 Стрільба з лука Командні змагання,
жінки
1/4 фіналу, 1/2
фіналу, матч за
бронзову медаль,
ФІНАЛ
29 липня - неділя 15:00 - 19:00
48 Кульова стрільба Пневматичний
пістолет, жінки
Залікова стрільба 29 липня - неділя 9:00 - 10:15 Костевич Олена 387 (2)
49 Кульова стрільба Пневматичний
пістолет, жінки
ФІНАЛ 29 липня - неділя 11:45 - 12:05 Костевич Олена 486,6 (бронзова медаль)
50 Теніс настільний Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Раунд 2 29 липня - неділя Олександр Дідух 0:4 (поразка)
51 Теніс настільний Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Раунд 2 29 липня - неділя
52 Теніс настільний Одиночний розряд,
жінки
Раунд 3 29 липня - неділя Маргарита Песоцька 0:4 (поразка)
53 Веслування
академічне
М 2х, чоловіки Відбіркові 29 липня - неділя 9:30
54 Дзюдо Вагова категорія 66
кг, чоловіки
Попередні сутички 29 липня - неділя 09:30-12:30 Дребот Сергій поразка
55 Дзюдо Вагова категорія 66
кг, чоловіки
ФІНАЛ 29 липня - неділя 14:00-16:50
56 Гімнастика
спортивна
Багатоборство,
жінки
Кваліфікація 29 липня - неділя 09:30 - 21:30
(UKR 11:15 - 14:45)
Кононенко Наталія
57 Плавання 100 м на спині,
жінки
Попередні 29 липня - неділя 10:00 - 10:19 Зевіна Дарина
58 Плавання 100 м на спині,
жінки
1/2 фіналу 29 липня - неділя 20:45 - 20:53
59 Плавання 100 м брасс, жінки Попередні 29 липня - неділя 11:13 - 11:33 Лівер Марія
60 Плавання 100 м брасс, жінки 1/2 фіналу 29 липня - неділя 19:47 - 19:55
61 Плавання 100 м на спині,
чоловіки
Попередні 29 липня - неділя 11:13-11:30 Ісаков Олександр 0.55.43 (4)
62 Плавання 100 м брасс,
чоловіки
ФІНАЛ 29 липня - неділя 20:07 - 20:11
63 Плавання 100 м на спині,
чоловіки
1/2 фіналу 29 липня - неділя 20:25-20:32
64 Плавання 400 м комплексне
плавання, жінки
ФІНАЛ 29 липня - неділя 20:09-20:17
65 Фехтування Сабля чоловіки,
індивідуальні
змаганння
1/64 29 липня - неділя 10:30 Бойко Дмитро
66 Фехтування Сабля чоловіки,
індивідуальні
змаганння
1/32 29 липня - неділя 11:30
67 Фехтування Сабля чоловіки,
індивідуальні
змаганння
1/16 29 липня - неділя 13:10
68 Фехтування Сабля чоловіки,
індивідуальні
змаганння
1/4 29 липня - неділя 14:10
69 Фехтування Сабля чоловіки,
індивідуальні
змаганння
1/2 29 липня - неділя 18:00
70 Фехтування Сабля чоловіки,
індивідуальні
змаганння
бій за 3 місце 29 липня - неділя 18:50
71 Фехтування Сабля чоловіки,
індивідуальні
змаганння
ФІНАЛ 29 липня - неділя 19:10
72 Вітрильний спорт Клас “Фінн”,
чоловіки
Перегони 1, 2 29 липня - неділя 12:00 - 18:00 Борисов Олексій
73 Теніс Одиночний розряд,
чоловіки
Індивідуальний
залік
29 липня - неділя 12:00 - 20:00 Стаховський Сергій
74 Теніс Одиночний розряд,
жінки
Індивідуальний
залік
29 липня - неділя 12:00 - 20:00 Бондаренко Катерина,
Бондаренко Альона
75 Теніс Парний розряд,
жінки
2 коло 29 липня - неділя 12:00 - 20:00 Бондаренко Катерина,
Бондаренко Альона
76 Велоспорт-шосе Групова гонка,
жінки
ФІНАЛ 29 липня - неділя 13:00 - 17:00 Андрук Олена
77 Бокс Вагова категорія 60
кг, чоловіки
1/32 фіналу 29 липня - неділя 13:30 - 16:30 Ломаченко Василь
78 Бокс Вагова категорія 69
кг, чоловіки
1/32 фіналу 29 липня - неділя 20:30 - 23:30 Шелестюк Тарас
79 Стрибки у воду Трамплін 3м,
синхрон, жінки
ФІНАЛ 29 липня - неділя 15:00 Федорова Олена,
Письменська Анна
302,40 (8)
80 Бадмінтон Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні
змагання в
підгрупах
30 липня - понеділок 08:30 - 11:00
81 Бадмінтон Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні
змагання в
підгрупах
30 липня - понеділок 12:30 - 17:00
82 Бадмінтон Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні
змагання в
підгрупах
30 липня - понеділок 18:30 - 23:00
83 Стрільба з лука Індивідуальні
змагання, чоловіки
1/32 та 1/16
фіналу
30 липня - понеділок 09:00 - 13:00 Маркіян Івашко 6:4 (перемога)
84 Стрільба з лука Індивідуальні
змагання, жінки
1/32 та 1/16
фіналу
30 липня - понеділок 09:00 - 13:00 Катерина Палеха
Дорохова Тетяна
2:6 (поразка)
1:7 (поразка)
85 Стрільба з лука Індивідуальні
змагання, чоловіки
1/32 та 1/16
фіналу
30 липня - понеділок 15:00 - 17:40 Маркіян Івашко 7:1 (перемога)
86 Стрільба з лука Індивідуальні
змагання, жінки
1/32 та 1/16
фіналу
30 липня - понеділок 15:00 - 17:40
87 Кульова стрільба Пневматична
гвинтівка, чоловіки
Залікова стрільба 30 липня - понеділок 09:00 - 10:45 Айвазян Артур,
Куліш Сергій
593 (19)
593 (18)
88 Кульова стрільба Пневматична
гвинтівка, чоловіки
ФІНАЛ 30 липня - понеділок 12:15 - 12:35
89 Дзюдо Вагова категорія 73
кг, чоловіки
Попередні сутички 30 липня - понеділок 09:30 - 12:30 Сорока Володимир 2:1 (перемога)
90 Дзюдо Вагова категорія 73
кг, чоловіки
ФІНАЛ 30 липня - понеділок 14:00 - 16:50 Сорока Володимир (поразка)
91 Веслування
академічне
W 4х, жінки Відбіркові 30 липня - понеділок 9:40
92 Веслування
академічне
М 8+, чоловіки Відбіркові 30 липня - понеділок 9:50 Антон Холязніков,
Віктор Гребенніков,
Іван Тимко,
Артем Мороз,
Андрій Приведа,
Валентин Клецькой,
Олег Ликов,
Сергій Чиканов, Олександр Коновалюк
5:42.19 (6)
93 Веслування
академічне
М 4х, чоловіки Відбіркові 30 липня - понеділок 10:00
94 Веслування
академічне
W 2х, жінки Попередні 30 липня - понеділок 10:20 - 10:30 Буряк Олена,
Кравченко Анна
7.09,40
95 Важка атлетика Вагова категорія 58
кг, жінки
Група Б 30 липня - понеділок 10:00 - 14:00
96 Важка атлетика Вагова категорія 58
кг, жінки
Група А, церемонія
нагородження
30 липня - понеділок 15:30 - 17:30 Каліна Юлія 235 (106+129) кг (бронзова медаль)
97 Теніс настільний Одиночний розряд,
чоловіки
Раунд 3 30 липня - понеділок 10:00 - 14:00
98 Теніс настільний Одиночний розряд,
жінки
Раунд 4 30 липня - понеділок 15:30 - 17:30
99 Теніс настільний Одиночний розряд,
чоловіки
Раунд 4 30 липня - понеділок 19:00 - 21:00
100 Фехтування Шпага жінки,
індивідуальні
змагання
1/64 30 липня - понеділок 10:30 Шемякіна Яна,
Пантелєєва Ксенія,
Кривицька Олена,
Почкалова Анфіса*
11:15 (перемога)
15:13 (перемога)
101 Фехтування Шпага жінки,
індивідуальні
змагання
1/32 30 липня - понеділок 11:50
102 Фехтування Шпага жінки,
індивідуальні
змагання
1/16 30 липня - понеділок 14:10 Шемякіна Яна,
Пантелєєва Ксенія,
Кривицька Олена,
15:12 (перемога)
10:15 (поразка)
10:15 (поразка)
103 Фехтування Шпага жінки,
індивідуальні
змагання
1/4 30 липня - понеділок 15:30 Шемякіна Яна 15:14 (перемога)
104 Фехтування Шпага жінки,
індивідуальні
змагання
1/2 30 липня - понеділок 18:00 Шемякіна Яна 14:13 (перемога)
105 Фехтування Шпага жінки,
індивідуальні
змагання
Бій за 3 місце 30 липня - понеділок 19:10
106 Фехтування Шпага жінки,
індивідуальні
змагання
ФІНАЛ 30 липня - понеділок 19:40 Шемякіна Яна 9:8 (золота медаль)
107 Вітрильний спорт Клас “Лейзер”,
чоловіки
Перегони 1, 2 30 липня - понеділок 12:00 - 18:00 Кудряшов Валерій 48, 38
108 Вітрильний спорт Клас “Фінн”,
чоловіки
Перегони 3, 4 30 липня - понеділок 12:00 - 18:00
109 Теніс Одиночний розряд,
чоловіки
Індивідуальний
залік
30 липня - понеділок 12:00 - 20:00 Стаховський Сергій
110 Теніс Одиночний розряд,
жінки
Індивідуальний
залік
30 липня - понеділок 12:00 - 20:00 Бондаренко Катерина,
Бондаренко Альона
111 Теніс Парний розряд,
жінки
2 коло 30 липня - понеділок 12:00 - 20:00 Бондаренко Катерина,
Бондаренко Альона
112 Бокс Вагова категорія 81
кг, чоловіки
1/32 фіналу 30 липня - понеділок 13:30 - 16:00 Гвоздик Олександр 18:10 (5:4, 6:3, 7:3)
(перемога)
113 Бокс Вагова категорія 81
кг, чоловіки
1/32 фіналу 30 липня - понеділок 20:30 - 23:00 Гвоздик Олександр
114 Стрибки у воду Вишка 10 м,
синхрон, чоловіки
ФІНАЛ 30 липня - понеділок 15:00 Бондар Олександр,
Горшковозов Олександр
433,32 (8)
115 Гімнастика
спортивна
Командні змагання,
чоловіки
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
30 липня - понеділок 16:30 - 19:30 271,526 (4)
116 Плавання 200 м батерфляй,
чоловіки
Попередні 30 липня - понеділок 10:25 - 10:47 Чуєв Ілля 1:59.65 (28)
117 Плавання 200 м комплексне
плавання, жінки
Попередні 30 липня - понеділок 11:06 - 11:38 Дзеркаль Ганна 2:14.55 (18)
118 Плавання 100 м на спині,
жінки
ФІНАЛ 30 липня - понеділок 19.49 - 19.53
119 Плавання 100 м на спині,
чоловіки
ФІНАЛ 30 липня - понеділок 19:56 - 20:00
120 Плавання 100 м брасс, жінки ФІНАЛ 30 липня - понеділок 20:15 - 20:19
121 Плавання 200 м батерфляй,
чоловіки
1/2 фіналу 30 липня - понеділок 20:35 - 20:39
122 Плавання 200 м комплексне
плавання, жінки
1/2 фіналу 30 липня - понеділок 20:53 - 21:03
123 Бадмінтон Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні
змагання в
підгрупах
31 липня - вівторок 08:30 - 11:00
124 Бадмінтон Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні
змагання в
підгрупах
31 липня - вівторок 12:30 - 17:00
125 Бадмінтон Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні
змагання в
підгрупах
31 липня - вівторок 18:30 - 23:00
126 Стрільба з лука Індивідуальні
змагання, чоловіки
1/32 та 1/16
фіналу
31 липня - вівторок 09:00 - 13:00 Грачов Дмитро 7:3 (перемога)
127 Стрільба з лука Індивідуальні
змагання, жінки
1/32 та 1/16
фіналу
31 липня - вівторок 09:00 - 13:00
128 Стрільба з лука Індивідуальні
змагання, чоловіки
1/32 та 1/16
фіналу
31 липня - вівторок 15:00 - 17:40 Грачов Дмитро 4:6 (поразка)
129 Стрільба з лука Індивідуальні
змагання, жінки
1/32 та 1/16
фіналу
31 липня - вівторок 15:00 - 17:40
130 Веслування
академічне
W 2х, жінки Відбіркові 31 липня - вівторок 9:50
131 Веслування
академічне
М 2х, чоловіки 1/2 фіналу 31 липня - вівторок 12:20
132 Дзюдо Вагова категорія 81
кг, чоловіки
Попередні сутички 31 липня - вівторок 09:30 - 12:30 Василенко Артем поразка
133 Дзюдо Вагова категорія 81
кг, чоловіки
ФІНАЛ 31 липня - вівторок 14:00 - 16:50
134 Теніс настільний Одиночний розряд,
жінки
1/4 фіналу 31 липня - вівторок 10:00 - 14:00
135 Теніс настільний Одиночний розряд,
жінки
1/2 фіналу 31 липня - вівторок 16:00 - 18:00
136 Плавання 200 м брасс,
чоловіки
Попередні 31 липня - вівторок 11:14 - 11:41 Борисік Ігор
137 Плавання 200 м брасс,
чоловіки
1/2 фіналу 31 липня - вівторок 20:17 - 20:27
138 Плавання 200 м батерфляй,
чоловіки
ФІНАЛ 31 липня - вівторок 20:17-20:27
139 Плавання 200 м комплексне
плавання, жінки
ФІНАЛ 31 липня - вівторок 20:39 - 20:43
140 Вітрильний спорт Вітродошка
(чоловіки, жінки)
Перегони 1, 2 31 липня - вівторок 12:00 - 18:00 Оберемко Максим,
Маслівець Ольга
(35)
(4)
141 Вітрильний спорт Клас “Лейзер”,
чоловіки
Перегони 3, 4 31 липня - вівторок 12:00 - 18:00 Кудряшов Валерій (29)
142 Вітрильний спорт Клас “Фінн”,
чоловіки
Перегони 5, 6 31 липня - вівторок 12:00 - 18:00
143 Теніс Одиночний розряд,
чоловіки
2 раунд 31 липня - вівторок 12:00 - 20:00
144 Теніс Одиночний розряд,
жінки
2 раунд 31 липня - вівторок 12:00 - 20:00
145 Теніс Парний розряд,
жінки
1/4 фіналу 31 липня - вівторок 12:00 - 20:00
146 Бокс Вагова категорія 64
кг, чоловіки
1/32 фіналу 31 липня - вівторок 13:30 - 16:15 Беринчик Денис
147 Бокс Вагова категорія 64
кг, чоловіки
1/32 фіналу 31 липня - вівторок 20:30 - 23:15 Беринчик Денис
148 Стрибки у воду Вишка 10 м,
синхрон, жінки
ФІНАЛ 31 липня - вівторок 15:00 Прокопчук Юлія,
Потєхіна Вікторія
149 Стрільба з лука Індивідуальні
змагання, чоловіки
1/32 та 1/16
фіналу
01 серпня - середа 09:00 - 13:00 Рубан Віктор
Рубан Віктор
10:9 (перемога, 1/32 фіналу)
6:0 (перемога, 1/16 фіналу)
150 Стрільба з лука Індивідуальні
змагання, жінки
1/32 та 1/16
фіналу
01 серпня - середа 09:00 - 13:00
151 Стрільба з лука Індивідуальні
змагання, чоловіки
1/32 та 1/16
фіналу
01 серпня - середа 15:00 - 19:00
152 Стрільба з лука Індивідуальні
змагання, жінки
1/32 та 1/16
фіналу
01 серпня - середа 15:00 - 19:00 Січенікова Лідія 5:6 (поразка)
153 Кульова стрільба Малокаліберний
пістолет, жінки
Залікова стрільба 01 серпня - середа 9:00 - 11:30 Костевич Олена 293 (2)
154 Кульова стрільба Малокаліберний
пістолет, жінки
ФІНАЛ 01 серпня - середа 15:30 - 16:00 Костевич Олена 788.6 (бронзова медаль)
155 Бадмінтон Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні ігри за
вихід в 1/16 та в
1/8 фінали
01 серпня - середа 09:00 - 11:00
156 Бадмінтон Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні ігри за
вихід в 1/16 та в
1/8 фінали
01 серпня - середа 12:30 - 15:30
157 Бадмінтон Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні ігри за
вихід в 1/16 та в
1/8 фінали
01 серпня - середа 17:00 - 21:00
158 Фехтування Шпага чоловіки,
індивідуальні
змагання
1/32 01 серпня - середа 9:00
159 Фехтування Шпага чоловіки,
індивідуальні
змагання
1/16 01 серпня - середа 11:15
160 Фехтування Шпага чоловіки,
індивідуальні
змагання
1/4 01 серпня - середа 12:30
161 Фехтування Шпага чоловіки,
індивідуальні
змагання
1/2 01 серпня - середа 17:30
162 Фехтування Шпага чоловіки,
індивідуальні
змагання
Бій за 3 місце 01 серпня - середа 19:10
163 Фехтування Шпага чоловіки,
індивідуальні
змагання
ФІНАЛ 01 серпня - середа 20:00
164 Дзюдо Вагова категорія 90
кг, чоловіки
Попередні сутички 01 серпня - середа 09:30 - 12:30 Гонтюк Роман поразка
165 Дзюдо Вагова категорія 70
кг, жінки
Попередні сутички 01 серпня - середа 09:30 - 12:30 Смаль Наталія поразка
166 Дзюдо Вагова категорія 90
кг, чоловіки
ФІНАЛ 01 серпня - середа 14:00 - 16:50
167 Дзюдо Вагова категорія 70
кг, жінки
ФІНАЛ 01 серпня - середа 14:00 - 16:50
168 Теніс настільний Одиночний розряд,
чоловіки
1/4 фіналу 01 серпня - середа 10:00 - 12:00
169 Теніс настільний Одиночний розряд,
жінки
Матч за 1-2, 3-4
місця
01 серпня - середа 14:30 - 16:30
170 Веслування
академічне
W 4х, жінки ФІНАЛ В 01 серпня - середа 10:20
171 Веслування
академічне
М 8+, чоловіки ФІНАЛ В 01 серпня - середа 10:30 6:07.33 (2)
172 Веслування
академічне
М 4х, чоловіки Відбіркові 01 серпня - середа 12:10 (5)
173 Веслування
академічне
W 4х, жінки ФІНАЛ А 01 серпня - середа 12:30 Коженкова Анастасія,
Дементьева Яна,
Довгодько Наталія,
Тарасенко Катерина
6:35.93 (золоті медалі)
174 Веслування
академічне
М 8+, чоловіки ФІНАЛ А 01 серпня - середа 12:30
175 Теніс Змішаний розряд 1 раунд 01 серпня - середа 11:30 - 20:00 Стаховський Сергій,
Бондаренко Катерина
176 Теніс Одиночний розряд,
чоловіки
3 раунд 01 серпня - середа 12:00 - 20:00
177 Теніс Одиночний розряд,
жінки
3 раунд 01 серпня - середа 12:00 - 20:00
178 Вітрильний спорт Вітродошка
(чоловіки, жінки)
Перегони 3, 4 01 серпня - середа 12:00 - 18:00
179 Вітрильний спорт Клас “Лейзер”,
чоловіки
Перегони 5, 6 01 серпня - середа 12:00 - 18:00
180 Фехтування Сабля жінки,
індивідуальні
змагання
1/32 01 серпня - середа 13:10 Харлан Ольга
181 Фехтування Сабля жінки,
індивідуальні
змагання
1/16 01 серпня - середа 14:45 Харлан Ольга 15:6 (перемога)
182 Фехтування Сабля жінки,
індивідуальні
змагання
1/4 01 серпня - середа 15:40 Харлан Ольга 15:9 (перемога)
183 Фехтування Сабля жінки,
індивідуальні
змагання
1/2 01 серпня - середа 18:30 Харлан Ольга 12:15 (поразка)
184 Фехтування Сабля жінки,
індивідуальні
змагання
Бій за 3 місце 01 серпня - середа 19:40 Харлан Ольга 15:10 (перемога, бронзова медаль)
185 Фехтування Сабля жінки,
індивідуальні
змагання
ФІНАЛ 01 серпня - середа 20:30
186 Бокс Вагова категорія 56
кг, чоловіки
1/16 фіналу 01 серпня - середа 13:30 - 16:30
187 Бокс Вагова категорія 91
кг, чоловіки
1/16 фіналу 01 серпня - середа 20:30 - 23:30 Усік Олександр
188 Стрибки у воду Трамплін 3м,
синхрон, чоловіки
ФІНАЛ 01 серпня - середа 15:00 Кваша Ілля,
Пригоров Олексій
434.22 (4)
189 Гімнастика
спортивна
Багатоборство,
чоловіки
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
01 серпня - середа 16:30 - 19:35 Куксенков Микола,
Верняєв Олег,
Степко Олег
90,432 (4)
88,931 (11)
190 Плавання 100 м вільний
стиль, жінки
Попередні 01 серпня - середа 10:00 -10:18 Степанюк Дарина
191 Плавання 100 м вільний
стиль, жінки
1/2 фіналу 01 серпня - середа 19:38 - 19:45
192 Плавання 200 м на спині,
чоловіки
Попередні 01 серпня - середа 10:39 - 11:04 Ісаков Олександр 2.00.78 (6)
193 Плавання 200 м на спині,
чоловіки
1/2 фіналу 01 серпня - середа 19:48 - 19:57
194 Плавання 200 м брасс, жінки Попередні 01 серпня - середа 11:10 - 11:41 Дзеркаль Ганна 2.27.09 (17)
195 Плавання 200 м брасс, жінки 1/2 фіналу 01 серпня - середа 20:23 - 20:33
196 Плавання 200 м комплексне
плавання, чоловіки
Попередні 01 серпня - середа 11:47 - 12:29 Шемберев Максим 2.03.40
197 Плавання 200 м комплексне
плавання, чоловіки
1/2 фіналу 01 серпня - середа 20:37 - 20:47
198 Плавання 200 м брасс,
чоловіки
ФІНАЛ 01 серпня - середа 19:30 - 19:34
199 Плавання 4 х 200 м вільний
стиль, жінки
Попередні 01 серпня - середа 12:35 - 13:02 Зевіна Дарина,
Степанюк Дарина,
Лівер Марія,
Дзеркаль Ганна
8.12.67 (8)
200 Плавання 4 х 200 м вільний
стиль, жінки
ФІНАЛ 01 серпня - середа 20:59 - 21:09
201 Веслування
академічне
М 2Х чоловіки ФІНАЛ В 02 серпня - четверг 9:50 6:31:51 (5)
202 Веслування
академічне
М 2Х чоловіки ФІНАЛ А 02 серпня - четверг 11:50
203 Стрільба з лука Індивідуальні
змагання, жінки
1/8 фіналу 02 серпня - четверг 09:00 - 10:45
204 Стрільба з лука Індивідуальні
змагання, жінки
1/4 фіналу, 1/2
фіналу, матч за
бронзову медаль,
ФІНАЛ
02 серпня - четверг 14:00 - 16:20
205 Дзюдо Вагова категорія
100 кг, чоловіки
Попередні сутички 02 серпня - четверг 09:30-12:30 Блошенко Артем поразка
206 Дзюдо Вагова категорія 78
кг, жінки
Попередні сутички 02 серпня - четверг 09:30-12:30 Прищепа Марина поразка
207 Дзюдо Вагова категорія
100 кг, чоловіки
ФІНАЛ 02 серпня - четверг 14:00-16:50
208 Дзюдо Вагова категорія 78
кг, жінки
ФІНАЛ 02 серпня - четверг 14:00-16:50
209 Плавання 50 м вільний стиль,
чоловіки
Попередні 02 серпня - четверг 10:00 - 10:28 Говоров Андрій 22,09 (3)
210 Плавання 50 м вільний стиль,
чоловіки
1/2 фіналу 02 серпня - четверг 19:30 - 19:36 Говоров Андрій 22.12 (8)
211 Плавання 200 м на спині,
жінки
Попередні 02 серпня - четверг 11:49 - 12:10 Зевіна Дарина 2:09:40 (2)
212 Плавання 200 м на спині,
жінки
1/2 фіналу 02 серпня - четверг 19:53 - 20:03 Зевіна Дарина 2.09.70 (11)
213 Плавання 200 м брасс, жінки ФІНАЛ 02 серпня - четверг 19:39 - 19:43
214 Плавання 200 м на спині,
чоловіки
ФІНАЛ 02 серпня - четверг 19:46 - 19:50
215 Плавання 200 м комплексне
плавання, чоловіки
ФІНАЛ 02 серпня - четверг 20:15 - 20:19
216 Плавання 100 м вільний
стиль, жінки
ФІНАЛ 02 серпня - четверг 20:34 - 20:38
217 Теніс настільний Одиночний розряд,
чоловіки
1/2 фіналу 02 серпня - четверг 10:00 - 12:00
218 Теніс настільний Одиночний розряд,
чоловіки
Матч за 1-2, 3-4
місця
02 серпня - четверг 14:30 - 16:30
219 Кульова стрільба Швидкострільний
пістолет, чоловіки
Залікова стрільба
- перша половина
02 серпня - четверг 10:30 - 13:00 Бондарук Роман 284 (17)
220 Кінний спорт Виїздка Гран Прі
Кваліфікація
02 серпня - четверг 11:00 - 15:30 Кісельова Світлана
221 Теніс Змішаний розряд 1/4 фіналу 02 серпня - четверг 11:30 - 20:00
222 Теніс Одиночний розряд,
чоловіки
1/4 фіналу 02 серпня - четверг 12:00 - 20:00
223 Теніс Парний розряд,
чоловіки
1/2 фіналу 02 серпня - четверг 12:00 - 20:00
224 Вітрильний спорт Вітродошка
(чоловіки, жінки)
Перегони 5, 6 02 серпня - четверг 12:00 - 18:00
225 Вітрильний спорт Клас “Фінн”,
Чоловіки
Перегони 7, 8 02 серпня - четверг 12:00 - 18:00
226 Бадмінтон Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні ігри за
вихід в 1/4 фіналу
02 серпня - четверг 12:30 - 15:30
227 Бадмінтон Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні ігри за
вихід в 1/4 фіналу
02 серпня - четверг 17:00 - 20:00
228 Бокс Вагова категорія 60
кг, чоловіки
1/16 фіналу 02 серпня - четверг 13:30 - 15:30 Василь Ломаченко 15:3 (перемога)
229 Бокс Вагова категорія 75
кг, чоловіки
1/16 фіналу 02 серпня - четверг 20:30 - 22:30 Хитров Євген 18:18 (поразка ???)
230 Гімнастика
спортивна
Багатоборство,
жінки
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
02 серпня - четверг 16:30 - 18:30
231 Велосипедний
спорт - трек
Командний спринт Кваліфікація, 1/2
фіналу, ФІНАЛ
02 серпня - четверг 17:30 - 18:30 Шуліка Любов,
Цьось Олена
33.491 (4)
232 Стрільба з лука Індивідуальні
змагання, чоловіки
1/8 відбору 03 серпня - пятниця 09:00 - 10:45 Маркіян Івашко,
Рубан Віктор
233 Стрільба з лука Індивідуальні
змагання, чоловіки
1/4 фіналу, 1/2
фіналу, матч за
бронзову медаль,
ФІНАЛ
03 серпня - пятниця 14:00 - 16:20 Рубан Віктор 7:1 (поразка)
234 Кульова стрільба Гвинтівка, лежачі,
чоловіки
Залікова стрільба 03 серпня - пятниця 09:00 - 10:15 Айвазян Артур,
Куліш Сергій
235 Кульова стрільба Гвинтівка, лежачі,
чоловіки
ФІНАЛ 03 серпня - пятниця 12:00 - 12:15
236 Кульова стрільба Швидкострільний
пістолет, чоловіки
Залікова стрільба
- друга половина
03 серпня - пятниця 10:30 - 13:00 Бондарук Роман
237 Кульова стрільба Швидкострільний
пістолет, чоловіки
ФІНАЛ 03 серпня - пятниця 14:30 - 15:05
238 Бадмінтон Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
1/2 фіналу 03 серпня - пятниця 09:00 - 12:00
239 Бадмінтон Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
1/2 фіналу 03 серпня - пятниця 13:30 - 17:00
240 Дзюдо Вагова категорія
+100 кг, чоловіки
Попередні сутички 03 серпня - пятниця 09:30-12:30 Бондаренко Станіслав
241 Дзюдо Вагова категорія
+78 кг, жінки
Попередні сутички 03 серпня - пятниця 09:30-12:30 Кіндзерська Ірина
242 Дзюдо Вагова категорія
+100 кг, чоловіки
ФІНАЛ 03 серпня - пятниця 14:00-16:50
243 Дзюдо Вагова категорія
+78 кг, жінки
ФІНАЛ 03 серпня - пятниця 14:00-16:50 Кіндзерська Ірина поразка (5)
244 Плавання 50 м вільний стиль, жінки Попередні 03 серпня - пятниця 10:00 - 10:23 Степанюк Дарина
245 Плавання 50 м вільний стиль, жінки 1/2 фіналу 03 серпня - пятниця 20:21 - 20:27
246 Плавання 1500 м вільний
стиль, чоловіки
Попередні 03 серпня - пятниця 10:27 - 12:01 Фролов Сергій
247 Плавання 200 м на спині,
жінки
ФІНАЛ 03 серпня - пятниця 19:30 - 19:34
248 Плавання 50 м вільний стиль, чоловіки ФІНАЛ 03 серпня - пятниця 20:06 - 20:09
249 Легка атлетика Штовхання ядра,
чоловіки
Кваліфікація 03 серпня - пятниця 10:00 – 11:00 Семенов Андрій
250 Легка атлетика Багатоборство,
жінки: біг 100 м з
бар’єрами, стрибки у висоту
03 серпня - пятниця 10:05 – 11:15 Добринська Наталія,
Йосипенко Людмила,
Мельниченко Ганна
251 Легка атлетика Потрійний стрибок,
жінки
Кваліфікація 03 серпня - пятниця 10:25 – 11:50 Саладуха Ольга,
Князева Ганна,
Демидова Ганна
252 Легка атлетика Біг 100 м, жінки 1 коло 03 серпня - пятниця 10:40 – 13:00 Повх Олеся,
Погребняк Наталія
253 Легка атлетика Біг 400 м з
бар’єрами, чоловіки
1 коло 03 серпня - пятниця 11:15 – 12:40 Мельников
Станислав
254 Легка атлетика Метання молота,
чоловіки
Кваліфікація 03 серпня - пятниця 11:20 – 13:00 Сокирський Олексій,
Дриголь Олександр,
Рубанко Артем
77 м 65 см (4)
69 м 57 см
-
255 Легка атлетика Біг 400 м, жінки 1 коло 03 серпня - пятниця 12:00 – 13:30 Логвиненко Аліна,
Пигида Наталія
256 Легка атлетика Біг 3000 м з
перешкодами,
чоловіки
1 коло 03 серпня - пятниця 13:00 -14:10 Слобаденюк Вадим
257 Легка атлетика Багатоборство,
жінки:
штовхання ядра,
біг 200 м
03 серпня - пятниця 19:00 – 20:45 Добринська Наталія,
Йосипенко Людмила,
Мельниченко Ганна
258 Легка атлетика Біг 100 м, жінки 2 коло 03 серпня - пятниця 19:05 – 19:30 Повх Олеся,
Погребняк Наталія
11.18 (3)
11.46 (5)
259 Легка атлетика Метання диска,
жінки
Кваліфікація 03 серпня - пятниця 19:10 – 20:40 Карсак Катерина,
Семенова Наталія
58.64 (28)
60.61 (18)
260 Легка атлетика Стрибки у
довжину, чоловіки
Кваліфікація 03 серпня - пятниця 19:50 – 21:20 Кузнецов Віктор 7.50 (31)
261 Легка атлетика Штовхання ядра,
чоловіки
ФІНАЛ 03 серпня - пятниця 20:30 – 21:30
262 Легка атлетика Біг 10000 м, жінки ФІНАЛ 03 серпня - пятниця 21:25 – 21:55 Скрипак Ольга 32:14.59 (20)
263 Веслування
академічне
М 4х, чоловіки ФІНАЛ В 03 серпня - пятниця 10:06
264 Веслування
академічне
W 2х, жінки ФІНАЛ В 03 серпня - пятниця 10:30
265 Веслування
академічне
М 4х, чоловіки ФІНАЛ А 03 серпня - пятниця 11:30
266 Веслування
академічне
W 2х, жінки ФІНАЛ А 03 серпня - пятниця 12:10
267 Кінний спорт Виїздка Гран Прі
кваліфікація
03 серпня - пятниця 11:00 - 15:30 Кисельова Світлана 66.763 (46)
268 Вітрильний спорт Клас “Лейзер”,
чоловіки
Перегони 9, 10 03 серпня - пятниця 12:00 - 18:00
269 Вітрильний спорт Клас “Фінн”,
чоловіки
Перегони 7, 8 03 серпня - пятниця 12:00 - 18:00
270 Теніс Одиночний розряд,
чоловіки
1/2 фінала 03 серпня - пятниця 12:00 - 20:00
271 Теніс Одиночний розряд,
жінки
1/2 фінала 03 серпня - пятниця 12:00 - 20:00
272 Теніс Змішаний розряд 1/2 фінала 03 серпня - пятниця 12:00 - 20:00
273 Бокс Вагова категорія 69
кг, чоловіки
1/16 фіналу 03 серпня - пятниця 13:30 - 15:30 Тарас Шелестюк 15:7 (перемога)
274 Бокс Вагова категорія 69
кг, чоловіки
1/16 фіналу 03 серпня - пятниця 20:30 - 22:30
275 Стрибки у воду Трамплін 3м,
індивідуальні
змагання, жінки
Попередні
змагання
03 серпня - пятниця 14:30 Федорова Олена,
Письменська Анна
308.70 (14)
271.50 (21)
276 Велосипедний
спорт - трек
Кейрін Кваліфікація 2
раунд ФІНАЛ
03 серпня - пятниця 16:30 - 17:55 Папежук Ірина,
Шуліка Любов
(13)
277 Велосипедний
спорт - трек
Командна гонка Кваліфікація 03 серпня - пятниця 18:00 - 18:55 Калітовська Леся,
Галюк Світлана,
Бочкарьова Єлизавета
(9)
278 Стрибки на батуті Індивідуальні
стрибки, чоловіки
Кваліфікація,
ФІНАЛ,
Нагородження
03 серпня - пятниця 14:00 - 16:15 Нікітін Юрій 79.100 (14)
279 Кульова стрільба Гвинтівка, 50 м з
трьох положень
(стандарт), жінки
Залікова стрільба 4 серпня - субота 09:00 - 11:15 Тихова Дар’я,
Шаріпова Дар’я
577 (26)
573 (38)
280 Кульова стрільба Гвинтівка, 50 м з
трьох положень
(стандарт), жінки
ФІНАЛ 4 серпня - субота 12:40 - 13:00
281 Триатлон Триатлон, жінки Плавання (1,5 км)
Велогонка (40 км)
Біг (10 км)
4 серпня - субота 9:00 Єлістратова Юлія знята з бігу
282 Бадмінтон Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
ФІНАЛ 4 серпня - субота 09:00 - 12:00
283 Бадмінтон Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
ФІНАЛ 4 серпня - субота 13:30 - 17:00
284 Фехтування Шпага жінки,
командні змагання
1/16 4 серпня - субота 9:00 Шемякіна Яна,
Пантелєєва Ксенія,
Кривицька Олена,
Почкалова Анфіса
285 Фехтування Шпага жінки,
командні змагання
1/4 4 серпня - субота 10:30 Шемякіна Яна,
Пантелєєва Ксенія,
Кривицька Олена,
Почкалова Анфіса
Україна - Росія 34:45 (поразка)
286 Фехтування Шпага жінки,
командні змагання
1/2 4 серпня - субота 12:00
287 Фехтування Шпага жінки,
командні змагання
1/2 4 серпня - субота 13:30
288 Фехтування Шпага жінки,
командні змагання
Бій за 5-6 місце 4 серпня - субота 15:00
289 Фехтування Шпага жінки,
командні змагання
Бій за 7-8 місце 4 серпня - субота 15:00 Шемякіна Яна,
Пантелєєва Ксенія,
Кривицька Олена,
Почкалова Анфіса
Італія - Україна 45:40 (поразка)
290 Фехтування Шпага жінки,
командні змагання
Бій за 3 місце 4 серпня - субота 18:00
291 Фехтування Шпага жінки,
командні змагання
ФІНАЛ 4 серпня - субота 19:15
292 Легка атлетика Багатоборство,
жінки: стрибки у довжину, метання списа.
4 серпня - субота 10:05 - 13:30 Добринська Наталія,
Йосипенко Людмила,
Мельниченко Ганна
------------------------
Йосипенко Людмила,
Мельниченко Ганна
4077 (33) стрибки у довжину
4848 (4) стрибки у довжину
4727 (9) стрибки у довжину
------------------------
5701 (3)
5469 (10)
293 Легка атлетика Стрибки з
жердиною, жінки
Кваліфікація 4 серпня - субота 10:20 - 11:30 Шелех Ганна,
Мазурик Наталія
26 (загальний залік)
33 (загальний залік)
294 Легка атлетика Біг 400 м, чоловіки 1 коло 4 серпня - субота 10:35 - 11:40 Бутрим Віталій 47.62 с (5)
295 Легка атлетика Біг 3000 м з
перешкодами,
жінки
1 коло 4 серпня - субота 11:35 - 12:20 Жудіна Валентина,
Шмідт Світлана
9:37.90
10:01.09
(до фіналу не потрапили)
296 Легка атлетика Спортивна хотьба
20 км, чоловіки
ФІНАЛ 4 серпня - субота 17:00 - 17:35 Дмитренко Руслан,
Коваленко Назар,
Лосєв Іван
297 Легка атлетика Біг 400 м з
барєрами, чоловіки
1/2 фіналу 4 серпня - субота 19:00 - 19:15
298 Легка атлетика Метання диска,
жінки
ФІНАЛ 4 серпня - субота 19:30 - 20:30
299 Легка атлетика Біг 100 м, жінки 1/2 фіналу 4 серпня - субота 19:35 - 19:55
300 Легка атлетика Стрибки у
довжину, чоловіки
ФІНАЛ 4 серпня - субота 19:55 - 20:20
301 Легка атлетика Біг 400 м, жінки 1/2 фіналу 4 серпня - субота 20:05 - 20:30
302 Легка атлетика Багатоборство,
жінки: 800 м, жінки
ФІНАЛ 4 серпня - субота 20:35 - 20:50 Добринська Наталія,
Йосипенко Людмила,
Мельниченко Ганна
303 Легка атлетика Біг 10000 м,
чоловіки
ФІНАЛ 4 серпня - субота 21:15 - 21:40 Лабовський Микола
304 Легка атлетика Біг 100 м, жінки ФІНАЛ 4 серпня - субота 21:55 - 22:00
305 Кінний спорт Конкур,
індивідуальні
змагання
Кваліфікація 4 серпня - субота 10:30 - 14:05 Онищенко Олександр,
Оффель Катерина,
Нагель Бьорн,
Ріветті Кассіо
306 Вітрильний спорт Вітродошка
(чоловіки, жінки)
Перегони 7, 8 4 серпня - субота 12:00 - 18:00
307 Вітрильний спорт Клас “Лейзер”,
чоловіки
Перегони 9, 10 4 серпня - субота 12:00 - 18:00
308 Теніс Одиночний розряд,
чоловіки
За 3-4 місце 4 серпня - субота 12:00 - 20:00
309 Теніс Змішаний розряд За 3-4 місце 4 серпня - субота 12:00 - 20:00
310 Теніс Одиночний розряд,
жінки
За 3-4 місце 4 серпня - субота 14:00 - 20:30
311 Бокс Вагова категорія 64
кг, чоловіки
1/16 фіналу 4 серпня - субота 13:30 - 16:30
312 Бокс Вагова категорія 81
кг, чоловіки
1/16 фіналу 4 серпня - субота 20:30 - 23:30 Гвоздик Олександр
313 Стрибки на батуті Індивідуальні
стрибки, жінки
Кваліфікація
ФІНАЛ
Нагородження
4 серпня - субота 14:00 - 16:15 Кийко Марина 73,460 (16)
314 Стрибки у воду Трамплін 3м,
індивідуальні
змагання, жінки
1/2 фіналу 4 серпня - субота 14:30 Федорова Олена 314,70 (12)
315 Важка атлетика Вагова категорія
94 кг, чоловіки
Група Б 4 серпня - субота 15:30 - 17:30 Пілієв Костянтин
316 Важка атлетика Вагова категорія
94 кг, чоловіки
Група А, церемонія
нагородження
4 серпня - субота 19:00 - 21:00
317 Важка атлетика Вагова категорія
94 кг, чоловіки
Група Б 4 серпня - субота 15:30 - 17:30 Іванов Артем не приймав участь (травма)
318 Важка атлетика Вагова категорія
94 кг, чоловіки
Група А, церемонія
нагородження
4 серпня - субота 19:00 - 21:00
319 Велосипедний
спорт - трек
Командна гонка 2 раунд, ФІНАЛ 4 серпня - субота 18:00 - 18:40
320 Плавання 50 м вільний стиль,
жінки
ФІНАЛ 4 серпня - субота 19:30 - 19:33
321 Плавання 1500 м вільний
стиль, чоловіки
ФІНАЛ 4 серпня - субота 19:36 - 19:55
322 Кульова стрільба Малокаліберний
пістолет, чоловіки
Залікова стрільба 5 серпня - неділя 09:00 - 11:00 Омельчук Олег 548 (29)
323 Кульова стрільба Малокаліберний
пістолет, чоловіки
ФІНАЛ 5 серпня - неділя 12:30 - 12:55
324 Бадмінтон Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
ФІНАЛ 5 серпня - неділя 09:00 - 11:00
325 Бадмінтон Одиночний розряд
(чоловіки, жінки)
ФІНАЛ 5 серпня - неділя 13:00 - 16:00
326 Важка атлетика Вагова категорія
+75 кг, жінки
Група Б 5 серпня - неділя 10:00 - 14:00 Чернявська Світлана
327 Важка атлетика Вагова категорія
+75 кг, жінки
Група А, церемонія
нагородження
5 серпня - неділя 15:30 - 17:30
328 Легка атлетика Марафон, жінки ФІНАЛ 5 серпня - неділя 11:00 - 12:30 Філонюк Тетяна,
Гамера-Шмирко Тетяна,
Бурковська Олена
зійшла з дистанції
2:24:32 (5)
2:33:26 (48)
329 Легка атлетика Біг 400 м з
барєрами, жінки
1 коло 5 серпня - неділя 19:00 - 19:30 Тітімець Анна
Ярощук Ганна
55.08 сек (півфінал)
54.81 сек (півфінал)
330 Легка атлетика Стрибки у висоту,
чоловіки
Кваліфікація 5 серпня - неділя 19:05 - 20:35 Бондаренко Богдан
Дем’янюк Дмитро
Проценко Андрій
2,26 м (потрапив у фінал)
2,21 м (-)
2,29 м (потрапив у фінал)
331 Легка атлетика Потрійний стрибок,
жінки
ФІНАЛ 5 серпня - неділя 19:35 - 20:40 Солодуха Ольга 14,79 (бронзова медаль)
332 Легка атлетика Метання молота,
чоловіки
ФІНАЛ 5 серпня - неділя 20:20 - 22:00 Сокирський Олексій 78,25 (4)
333 Легка атлетика Біг 400 м, чоловіки 1/2 фіналу 5 серпня - неділя 20:40 - 20:55
334 Легка атлетика Біг 400 м, жінки ФІНАЛ 5 серпня - неділя 21:10 - 21:15
335 Легка атлетика Біг 3000 м з
перешкодами,
чоловіки
ФІНАЛ 5 серпня - неділя 21:25 - 21:35
336 Кінний спорт Конкур,
індивідуальні
змагання
2 кваліфікація 5 серпня - неділя 11:00 - 14:15 Онищенко Олександр,
Оффель Катерина,
Нагель Бьорн,
Ріветті Кассіо
(31-46)
(27-29)
337 Кінний спорт Конкур, командні
змагання
1-й раунд 5 серпня - неділя 11:00 - 14:05 Онищенко Олександр,
Оффель Катерина,
Нагель Бьорн,
Ріветті Кассіо
(14)
338 Велосипедний
спорт - трек
Спринт Кваліфікація 5 серпня - неділя 11:10 - 11:25 Шуліка Любов 11,319 (10)
339 Велосипедний
спорт - трек
Спринт 1/16 фіналу 1/8
фіналу Заїзди за
9-12 місця
5 серпня - неділя 17:15 - 19:05 Шуліка Любов вийшла у чвертьфінал
340 Вітрильний спорт Вітродошка
(чоловіки, жінки)
Перегони 9,10 5 серпня - неділя 12:00 - 18:00 Масливець Ольга (6)
341 Теніс Одиночний розряд,
чоловіки
За 1 - 2 місця 5 серпня - неділя 12:00 - 20:00
342 Теніс Одиночний розряд,
жінки
За 1 - 2 місця 5 серпня - неділя 12:00 - 20:00
343 Теніс Змішаний розряд За 1 - 2 місця 5 серпня - неділя 12:00 - 20:00
344 Греко-римська
боротьба
Вагова категорія 55
кг, чоловіки
Попередні 5 серпня - неділя 13:00 - 16:00 Рагимов Вюгар 3:1 (поразка)
345 Греко-римська
боротьба
Вагова категорія 55
кг, чоловіки
ФІНАЛ 5 серпня - неділя 17:30 - 19:00
346 Гімнастика
спортивна
Вільні вправи,
чоловіки
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
5 серпня - неділя 14:00 - 16:15
347 Гімнастика
спортивна
Кінь, чоловіки ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
5 серпня - неділя 14:00 - 16:15 Наконечний Віталій 14766 (6)
348 Гімнастика
спортивна
Опорний стрибок,
жінки
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
5 серпня - неділя 14:00 - 16:15
349 Синхронне
плавання
Дует (технічна
программа)
Кваліфікація 5 серпня - неділя 15:00 Сидоренко Ксенія,
Юшко Дар’я
92,200 (6)
350 Стрибки у воду Трамплін 3м,
індивідуальні
змагання, жінки
ФІНАЛ 5 серпня - неділя 19:00 Федорова Олена 317.80 (9)
351 Бокс Вагова категорія 56
кг, чоловіки
1/4 фіналу 5 серпня - неділя 20:30 - 22:30
352 Бокс Вагова категорія 91
кг, чоловіки
1/4 фіналу 5 серпня - неділя 20:30 - 22:30 Усик Олександр 17:13 (перемога)
353 Кульова стрільба Гвинтівка, 50 м з
трьох положень
(стандарт),
чоловіки
Залікова стрільба 6 серпня - понеділок 09:00 - 12:20 Айвазян Артур,
Куліш Сергій
1168 (8) перестрілка 47,8 (10)
1166 (14)
354 Кульова стрільба Гвинтівка, 50 м з
трьох положень
(стандарт),
чоловіки
ФІНАЛ 6 серпня - понеділок 13:45 - 14:05
355 Легка атлетика Метання диска,
чоловіки
Кваліфікація 6 серпня - понеділок 10:00 - 11:35 Нестеренко Нікита 59.17 (19)
356 Легка атлетика Біг 1500 м, жінки 1 коло 6 серпня - понеділок 11:45 - 12:20 Міщенко Анна,
Шевченко Анжеліка
4.13,63 (13)
4.12,97 (13)
357 Легка атлетика Стрибок з
жердиною, жінки
ФІНАЛ 6 серпня - понеділок 19:00 - 20:20
358 Легка атлетика Штовхання ядра,
жінки
ФІНАЛ 6 серпня - понеділок 19:15 - 20:20
359 Легка атлетика Біг 200 м, жінки 1 коло 6 серпня - понеділок 19:20 - 20:00 Бризгіна Єлізавета,
Стуй Христина,
Ремень Марія
22.78 (3)
22:66 (3)
22:58 (3)
360 Легка атлетика Біг 400 м з
барєрами, жінки
1/2 фіналу 6 серпня - понеділок 20:15 - 20:25 Титимець Ганна
Ярощук Ганна
54.69 (4)
55.51 (4)
361 Легка атлетика Біг 400 м з
барєрами, чоловіки
ФІНАЛ 6 серпня - понеділок 20:45 - 20:50
362 Легка атлетика Біг 3000 м з
перешкодами,
жінки
ФІНАЛ 6 серпня - понеділок 21:05 - 21:15
363 Легка атлетика Біг 400 м, чоловіки ФІНАЛ 6 серпня - понеділок 21:30 - 21:35
364 Вітрильний спорт Клас “Лейзер”,
чоловіки
ФІНАЛЬНІ
ПЕРЕГОНИ
6 серпня - понеділок 12:00 - 18:00 Кудряшов Валерій (44)
365 Греко-римська
боротьба
Вагова категорія 60
кг, чоловіки
Попередні 6 серпня - понеділок 13:00 - 16:00 Теміров Ленур 3:0 (поразка)
366 Греко-римська
боротьба
Вагова категорія 60
кг, чоловіки
ФІНАЛИ 6 серпня - понеділок 17:30 - 19:00
367 Греко-римська
боротьба
Вагова категорія 84
кг, чоловіки
Попередні 6 серпня - понеділок 13:00 - 16:00 Рачиба Василь 3:0 (перемога)
368 Греко-римська
боротьба
Вагова категорія 84
кг, чоловіки
ФІНАЛИ 6 серпня - понеділок 17:30 - 19:00
369 Греко-римська
боротьба
Вагова категорія
120 кг, чоловіки
Попередні 6 серпня - понеділок 13:00 - 16:00 Орлов Євген 4:0 (поразка)
370 Греко-римська
боротьба
Вагова категорія
120 кг, чоловіки
ФІНАЛИ 6 серпня - понеділок 17:30 - 19:00
371 Кінний спорт Конкур,
індивідуальні
змагання
3 кваліфікація 6 серпня - понеділок 14:00 - 16:45
372 Кінний спорт Конкур, командні
змагання
ФІНАЛ 6 серпня - понеділок 14:00 - 16:45
373 Гімнастика
спортивна
Кільця, чоловіки ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
6 серпня - понеділок 14:00 - 16:20
374 Гімнастика
спортивна
Опорний стрибок,
чоловіки
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
6 серпня - понеділок 14:00 - 16:20 Радівілов Ігор 16,316 (бронзова медаль)
375 Гімнастика
спортивна
Різновисокі бруси,
жінки
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
6 серпня - понеділок 14:00 - 16:20
376 Синхронне
плавання
Дует (довільна
программа)
Кваліфікація 6 серпня - понеділок 15:00 Юшко Дарія
Сидоренко Ксенія
184,340 (6) - Фінал
377 Важка атлетика Вагова категорія
105 кг, чоловіки
Група Б 6 серпня - понеділок 15:30 - 17:30 Торохтій Олексій,

Тагіров Сергій
412 кг (185 кг - ривок + 227 кг - поштовх) (золота медаль)
374 кг (174 кг - ривок+200 кг - поштовх) (10)
378 Важка атлетика Вагова категорія
105 кг, чоловіки
Група А, церемонія
нагородження
6 серпня - понеділок 19:00 - 21:00
379 Велосипедний
спорт - трек
Спринт 1/4 фіналу Заїзди
за 5-8 місця
6 серпня - понеділок 17:15 - 19:05 Шуліка Любов (7)
380 Стрибки у воду Трамплін 3м,
індивідуальні
змагання, чоловіки
Попередні
змагання
6 серпня - понеділок 19:00 Кваша Ілля,
Пригоров Олексій
470,25 (6)
439,80 (17)
381 Бокс Вагова категорія 75 кг, чоловіки 1/4 фіналу 6 серпня - понеділок 20:30 - 23:30
382 Бокс Вагова категорія 60 кг, чоловіки 1/4 фіналу 6 серпня - понеділок 20:30 - 23:30 Ломаченко Василь 14:9 (перемога) вихід у ПІВФІНАЛ
383 Легка атлетика Метання списа,
жінки
Кваліфікація 7 серпня - вівторок 10:00 - 11:30 Ребрик Віра,
Гацько Ганна,
Дорожон Маргарита
58.9 м
58.37 м
56.74 м
потрібний мінімум 62 м
384 Легка атлетика Потрійний стрибок,
чоловіки
Кваліфікація 7 серпня - вівторок 10:45 - 12:00 Ель-Шериф Шериф
Усман
16.60 м (не вийшов до фіналу)
385 Легка атлетика Біг 5000 м, жінки 1 коло 7 серпня - вівторок 10:55 - 11:30 Коваленко Людмила
386 Легка атлетика Біг 200 м, чоловіки 1 коло 7 серпня - вівторок 11:50 - 12:30 Смелик Сергій 20.65 сек (4)
387 Легка атлетика Стрибки у висоту,
чоловіки
ФІНАЛ 7 серпня - вівторок 19:00 - 20:20 Бондаренко Богдан
Проценко Андрій
2,29 м (7)
2.25 м (9-11)
388 Легка атлетика Стрибки у довжину,
жінки
Кваліфікація 7 серпня - вівторок 19:05 - 20:20 Рибалко Вікторія,
Твердохліб Маргарита
6,29 м
6,19 м
прохідний показник - 6,40 м
389 Легка атлетика Метання диска,
чоловіки
ФІНАЛ 7 серпня - вівторок 19:45 - 21:15
390 Легка атлетика Біг 200 м, жінки 1/2 фіналу 7 серпня - вівторок 20:25 - 20:40 Ремень Марія,
Стуй Христина
Бризгіна Єлизавета
22.62 (4)
22.76 (4)
22.64 (5)
391 Кінний спорт Виїздка Гран Прі
(2 кваліфікація)
7 серпня - вівторок 10:00 - 14:30
392 Стрибки у воду Трамплін 3м,
індивідуальні
змагання, чоловіки
1/2 фіналу 7 серпня - вівторок 10:00 Кваша Ілля,
Пригоров Олексій
(7)
(16)
393 Стрибки у воду Трамплін 3м,
індивідуальні
змагання, чоловіки
ФІНАЛ 7 серпня - вівторок 19:00 Кваша Ілля 462.25 (8)
394 Веслування на
байдарках і каное
К-1 500 м, жінки Попередні заїзди 7 серпня - вівторок 10:07 Осіпенко-Радомська Інна
395 Веслування на
байдарках і каное
К-1 500 м, жінки 1/2 фіналу 7 серпня - вівторок 11:16 Осіпенко-Радомська Інна 1:51.515 (2)
396 Триатлон Триатлон, чоловіки Плавання (1,5 км)
Велогонка (40 км)
Біг (10 км)
7 серпня - вівторок 11:30 Сапунов Данило 1:51:32 (42)
397 Вітрильний спорт Вітродошка
(чоловіки, жінки)
ФІНАЛЬНІ
ПЕРЕГОНИ
7 серпня - вівторок 12:00 - 18:00 Оберемко Максим
Масливець Ольга
181 (23)
48 (4)
398 Гімнастика
спортивна
Паралельні бруси,
чоловіки
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
7 серпня - вівторок 14:00 - 17:05
399 Гімнастика
спортивна
Перекладина,
чоловіки
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
7 серпня - вівторок 14:00 - 17:05
400 Гімнастика
спортивна
Колода, жінки ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
7 серпня - вівторок 14:00 - 17:05
401 Гімнастика
спортивна
Вільні вправи,
жінки
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
7 серпня - вівторок 14:00 - 17:05
402 Синхронне
плавання
Дует ФІНАЛ 7 серпня - вівторок 15:00 Юшко Дарина
Сидоренко Ксенія
92,670 (6)
92,670 (6)
403 Важка атлетика Вагова категорія
+105 кг, чоловіки
Група Б 7 серпня - вівторок 15:30 - 17:30 Шимечко Ігор
404 Важка атлетика Вагова категорія
+105 кг, чоловіки
Група А, церемонія
нагородження
7 серпня - вівторок 19:00 - 21:00 Шимечко Ігор 429 (197+232) (6)
405 Важка атлетика Вагова категорія
+105 кг, чоловіки
Група Б 7 серпня - вівторок 15:30 - 17:30 Удачин Артем
406 Важка атлетика Вагова категорія
+105 кг, чоловіки
Група А, церемонія
нагородження
7 серпня - вівторок 19:00 - 21:00 Удачин Артем -
407 Велосипедний
спорт - трек
Спринт 1/2 фіналу ФІНАЛ 7 серпня - вівторок 17:30 - 18:30
408 Бокс Вагова категорія 69
кг, чоловіки
1/4 фіналу 7 серпня - вівторок 20:30 - 22:30 Шелестюк Тарас 18:18 (перемога)
409 Легка атлетика Метання молота,
жінки
Кваліфікація 8 серпня - середа 10:00 - 11:40 Новожилова Ірина,
Скидан Анна
68,50 м
(прохідний результат - 73 м)
410 Легка атлетика Стрибки з
жердиною,
чоловіки
Кваліфікація 8 серпня - середа 10:00 - 11:30 Мазурик Максим,
Юрченко Денис
411 Легка атлетика Багатоборство,
чоловіки:
біг 100 м.,
Стрибки у
довжину, жінки
штовхання ядра.
8 серпня - середа 10:10 - 13:00 Касьянов Олексій біг 100 м:
961 балів, час 10.56 с, (4)
Стрибки у довжину:
7.55 м, (4)
412 Легка атлетика Біг 5000 м,
чоловіки
1 коло 8 серпня - середа 10:45 - 11:10 Лебідь Сергій 13:53.15 (18)
413 Легка атлетика Біг 800 м, жінки 1 коло 8 серпня - середа 11:35 - 12:10 Лупу Наталія,
Лобанова Лілія,
Кревсун Юлія
2:08.35 (виграла забіг)
414 Легка атлетика Багатоборство,
чоловіки:
стрибки у висоту,
біг 400 м.
8 серпня - середа 18:00 - 21:40 Касьянов Олексій стрибки у висоту:
1.99 м, 3458 (5)
біг 400 м:
48.44 с, 4346 (4)
415 Легка атлетика Метання списа,
чоловіки
Кваліфікація 8 серпня - середа 19:05 - 20:40 Авраменко Роман,

П’ятниця Олександр
80.06 м (14) (не вийшов до фіналу)
82.72 м (4) (вийшов до фіналу)
416 Легка атлетика Біг 1500 м, жінки 1/2 фіналу 8 серпня - середа 19:45 - 20:00
417 Легка атлетика Стрибки у
довжину, жінки
ФІНАЛ 8 серпня - середа 20:05 - 21:25
418 Легка атлетика Біг 200 м, чоловіки 1/2 фіналу 8 серпня - середа 20:10 - 20:25
419 Легка атлетика Біг 400 м з
бар’єрами, жінки
ФІНАЛ 8 серпня - середа 20:45 - 20:50
420 Легка атлетика Біг 200 м, жінки ФІНАЛ 8 серпня - середа 21:00 - 21:05
421 Кінний спорт Конкур,
індивідуальні
змагання
ФІНАЛ раунд А 8 серпня - середа 12:00 - 13:30
422 Кінний спорт Конкур,
індивідуальні
змагання
ФІНАЛ раунд Б 8 серпня - середа 14:45 - 16:05
423 Вільна боротьба Вагова категорія
48 кг, жінки Вагова
категорія 63 кг,
жінки
Попередні
змагання
8 серпня - середа 13:00 - 15:45 Мерлені Ірина,

Остапчук Юлія
1:1, 4:0 (перемога) (1/8 фіналу)
дострокова перемога (1/4 фіналу)
0:3 (поразка) (1/2 фіналу)

5:0 (перемога) (1/16 фіналу)
3:0 (перемога) (1/8 фіналу)
3:1 (поразка) (1/4 фіналу)
424 Вільна боротьба Вагова категорія
48 кг, жінки Вагова
категорія 63 кг,
жінки
Утішні змагання
ФІНАЛ
8 серпня - середа 17:45 - 20:15
425 Стрибки у воду Вишка 10м,
індивідуальні
змагання, жінки
Попередні
змагання
8 серпня - середа 19:00 Прокопчук Юлія 324.85 (11)
426 Бокс Вагова категорія 64
кг, чоловіки
1/4 фіналу 8 серпня - середа 20.30 - 23.30 Берінчик Денис
21:13 (перемога)
427 Бокс Вагова категорія 81
кг, чоловіки
1/4 фіналу 8 серпня - середа 20.30 - 23.30 Гвоздик Олександр 19:17 (перемога)
428 Тхеквондо (ВТФ) Вагова категорія до
68 кг, чоловіки
Попередні
поєдинки
9 серпня - четверг 09:00 - 13:00 Гусаров Григорій 10:8 (перемога)
429 Тхеквондо (ВТФ) Вагова категорія до
68 кг, чоловіки
1/4 фіналу, 1/2
фіналу
9 серпня - четверг 15:00 - 18:00 Гусаров Григорій 2:9 (поразка)
430 Тхеквондо (ВТФ) Вагова категорія до
68 кг, чоловіки
Поєдинки за 3
місце, ФІНАЛИ
9 серпня - четверг 20:00 - 23:15 Гусаров Григорій 2:3 (поразка)
431 Легка атлетика Багатоборство,
чоловіки:
біг 110 м з
барєрами,
метання диска,
стрибки з
жердиною.
9 серпня - четверг 9:00 - 14:00 Касьянов Олексій біг 110 м з бар’єрами:
14.09, +963 бали
метання диска:
46.72м, +802 бали
стрибки з жердиною:
4.60м, + 790 балів.
Після 8 видів: 6901 (5)
432 Легка атлетика Стрибок у висоту,
жінки
Кваліфікація 9 серпня - четверг 9:30 - 11:00 Стьопіна Вікторія,
Холоша Олена
1,80 м
1,90 м
не вийшли у фінал
433 Легка атлетика Потрійний стрибок,
чоловіки
ФІНАЛ 9 серпня - четверг 19:20 - 20:30
434 Легка атлетика Біг 800 м, жінки 1/2 фіналу 9 серпня - четверг 19:30 - 19:50 Лупу Наталія 2:01.63 (5) (не потрапила до фіналу)
435 Легка атлетика Естафета 4 х 100
м, жінки
Попередні забіги 9 серпня - четверг 20:20 - 20:40 Погребняк Наталія,
Повх Олеся,
Пятаченко Вікторія,
Ремень Марія,
Стуй Христина,
Бризгіна Єлізавета
42.36 с (3)
436 Легка атлетика Біг 200 м, чоловіки ФІНАЛ 9 серпня - четверг 20:55 - 21:10
437 Легка атлетика Метання списа,
жінки
ФІНАЛ 9 серпня - четверг 21:00 - 22:20
438 Легка атлетика Багатоборство,
чоловіки:
метання списа,
біг 1500 м.
ФІНАЛ 9 серпня - четверг 21:20 - 21:40 Касьянов Олексій біг 1500 м - (7)
Загальний залік:
8283 (7)
439 Стрибки у воду Вишка 10м,
індивідуальні
змагання, жінки
1/2 фіналу 9 серпня - четверг 10:00 Прокопчук Юлія (12) (вийшла до фіналу)
440 Стрибки у воду Вишка 10м,
індивідуальні
змагання, жінки
ФІНАЛ 9 серпня - четверг 19:00 Прокопчук Юлія 344.55 (12)
441 Кінний спорт Виїздка ФІНАЛ 9 серпня - четверг 10:00 - 14:30
442 Веслування на
байдарках і каное
К-1 500 м, жінки ФІНАЛ 9 серпня - четверг 10:08 Осипенко-Радомська Інна 1:52.565 (срібна медаль)
443 Художня
гімнастика
Багатоборство,
індивідуальні
змагання
Кваліфікація 9 серпня - четверг 12:00 - 16:10 Різатдінова Ганна,
Максименко Аліна,
Шенкаренко Вікторія
(запасна)
54.150 (11)
55.425 (7)

Групове багатоборство:
27.050 (6)
444 Плавання Марафон 10 км,
жінки
ФІНАЛ 9 серпня - четверг 12:00 - 15:00 Береснєва Ольга 1:58:44.4 (7)
445 Вільна боротьба Вагова категорія
55 кг, жінки Вагова
категорія 72 кг,
жінки
Попередні
змагання
9 серпня - четверг 13:00 - 15:45 Лазарева Тетяна,
Бурмістрова Катерина
(поразка в 1/4 фіналу)
(поразка в 1/8 фіналу)
446 Вільна боротьба Вагова категорія
55 кг, жінки Вагова
категорія 72 кг,
жінки
Утішні змагання,
ФІНАЛ
9 серпня - четверг 17:45 - 20:15 Лазарева Тетяна,
Бурмістрова Катерина
(поразка)
(поразка)
447 Веслування на
байдарках і каное
С-1 200 м, чоловіки Попередні заїзди 10 серпня - пятниця 9:51 Чебан Юрій 41,036 с (1)
448 Веслування на
байдарках і каное
К-1 200 м, жінки Попередні заїзди 10 серпня - пятниця 10:12 Осіпенко-Радомська
Інна
42,119 с (1)
449 Веслування на
байдарках і каное
С-1 200 м, чоловіки 1/2 фіналу 10 серпня - пятниця 11:16 Чебан Юрій 41,427 с (1)
450 Веслування на
байдарках і каное
К-1 200 м, жінки 1/2 фіналу 10 серпня - пятниця 11:30 Осіпенко-Радомська
Інна
41,360 с (3)
451 Художня
гімнастика
Багатоборство,
Групові вправи:
1.5 м’ячів
2.3 стрічки
2 обруча
Кваліфікація 10 серпня - пятниця 12:00 - 16:10 Дмитраш Олена,
Прокопова Світлана,
Гомон Євгенія,
Ленишин Вікторія,
Мазур Вікторія,
Гудим Валерія,
Шихарева Анастасія (запасна)
452 Плавання Марафон 10 км,
чоловіки
ФІНАЛ 10 серпня - пятниця 12:00 - 15:00 Червинський Ігор 1:50:56.9 (14)
453 Бокс Вагова категорія 56 кг,
чоловіки
1/2 фіналу 10 серпня - пятниця 13:30 - 16:00
454 Бокс Вагова категорія 64 кг,
чоловіки
1/2 фіналу 10 серпня - пятниця 13:30 - 16:00 Берінчик Денис 29:21 (перемога)
455 Бокс Вагова категорія 91 кг,
чоловіки
1/2 фіналу 10 серпня - пятниця 13:30 - 16:00 Усик Олександр 21:5 (перемога)
456 Бокс Вагова категорія 75 кг,
чоловіки
1/2 фіналу 10 серпня - пятниця 13:30 - 16:00
457 Бокс Вагова категорія 60 кг,
чоловіки
1/2 фіналу 10 серпня - пятниця 20:30 - 23:00
458 Бокс Вагова категорія 69 кг,
чоловіки
1/2 фіналу 10 серпня - пятниця 20:30 - 23:00 Шелестюк Тарас (бронзова медаль)
459 Бокс Вагова категорія 81 кг,
чоловіки
1/2 фіналу 10 серпня - пятниця 20:30 - 23:00 Гвоздик Олександр (бронзова медаль)
460 Стрибки у воду Вишка 10м,
індивідуальні
змагання, чоловіки
Попередні
змагання
10 серпня - пятниця 19:00 Бондар Олександр,
Захаров Антон
481.65 балів (7)
451.35 балів (12)
461 Легка атлетика Стрибки з
жердиною,
чоловіки
ФІНАЛ 10 серпня - пятниця 19:00 - 20:30
462 Легка атлетика Естафета 4 х 400
м, жінки
Попередні забіги 10 серпня - пятниця 19:10 - 19:30 Баралей Юлія,
Приступа Дар’я,
Тітімець Ганна,
Пигида Наталія,
Олішевська Юлія,
Земляк Ольга,
Логвіненко Аліна
3:25.90 (2)
463 Легка атлетика Метання молота,
жінки
ФІНАЛ 10 серпня - пятниця 19:35 - 22:00
464 Легка атлетика Біг 5000 м, жінки ФІНАЛ 10 серпня - пятниця 20:05 - 20:25
465 Легка атлетика Естафета 4 х 100
м, жінки
ФІНАЛ 10 серпня - пятниця 20:40 - 20:50 Повх Олеся,
Стуй Христина,
Рємєнь Марія,
Бризгіна Єлізавета
42.04 (національний рекорд)
(бронзова медаль)
466 Легка атлетика Біг 1500 м, жінки ФІНАЛ 10 серпня - пятниця 20:55 - 21:05
467 Сучасне
п’ятиборство
Індивідуальні
змагання,
чоловіки:
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
11 серпня - субота 8:00 - 18:30 Тимощенко Павло,
Кірпулянский Дмитро
5524 (23)
4740 (35)
468 Сучасне
п’ятиборство
Фехтування ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
11 серпня - субота 8:00 - 10:30
469 Сучасне
п’ятиборство
Плавання ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
11 серпня - субота 11:00 - 12:00
470 Сучасне
п’ятиборство
Верхова їзда ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
11 серпня - субота 13:30 - 16:00
471 Сучасне
п’ятиборство
Комбайн ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
11 серпня - субота 17:00 - 18:30
472 Легка атлетика Спортивна ходьба
50 км, чоловіки
ФІНАЛ 11 серпня - субота 9:00 - 13.:30 Казанін Олексій,
Главан Ігор,
Будза Сергій
3:48.07 (19)
3:56.35 (35)
473 Легка атлетика Спортивна ходьба
20 км, жінки
ФІНАЛ 11 серпня - субота 17:00 - 18:30 Шумкіна Олена,
Боровська Надія,
Яковенко Ольга
1:36:42 (50)
1:30:03 (15)
1:32:07 (27)
474 Легка атлетика Стрибки у висоту,
жінки
ФІНАЛ 11 серпня - субота 19:00 - 20:30
475 Легка атлетика Метання списа,
чоловіки
ФІНАЛ 11 серпня - субота 19:20 - 21:50 П’ятниця Олександр 84.51 м (2)
(срібна медаль)
476 Легка атлетика Біг 5000 м,
чоловіки
ФІНАЛ 11 серпня - субота 19:30 - 19:45
477 Легка атлетика Біг 800 м, жінки ФІНАЛ 11 серпня - субота 20:00 - 20:10
478 Легка атлетика Естафета
4 х 400 м, жінки
ФІНАЛ 11 серпня - субота 20:25 - 20:35 Земляк Ольга,
Логвіненко Аліна,
Пигида Наталія,
Ярощук Ганна
3.23,57 (4)
479 Тхеквондо (ВТФ) Вагова категорія
понад 67 кг, жінки
Попередні
поєдинки
11 серпня - субота 09:00 - 13:00 Конєва Марина 18:13 (перемога)
480 Тхеквондо (ВТФ) Вагова категорія
понад 67 кг, жінки
1/4 фіналу, 1/2
фіналу
11 серпня - субота 15:00 - 18:00 Конєва Марина 2:16 (поразка в 1/2 фіналу)
481 Тхеквондо (ВТФ) Вагова категорія
понад 67 кг, жінки
Поєдинки за 3
місце, ФІНАЛИ
11 серпня - субота 20:00 - 23:15
482 Веслування на
байдарках і каное
С-1 200 м чоловіки ФІНАЛ 11 серпня - субота 9:47 Чебан Юрій 42.291 с (золота медаль)
483 Веслування на
байдарках і каное
К-1 200 м жінки ФІНАЛ 11 серпня - субота 10:14 Осипенко-Радомська Інна 45,053 с (срібна медаль)
484 Стрибки у воду Вишка 10м,
індивідуальні
змагання, чоловіки
1/2 фіналу 11 серпня - субота 10:00 Бондар Олександр
Захаров Антон
(11 - вийшов у фінал)
(15 - не потрапив у фінал)
485 Стрибки у воду Вишка 10м,
індивідуальні
змагання, чоловіки
ФІНАЛ 11 серпня - субота 20:30 Бондар Олександр 443.70 (12)
486 Велоспорт-
маунтенбайк
Сross-country,
жінки
ФІНАЛ 11 серпня - субота 12:30 - 14:30 Беломоіна Яна
487 Вільна боротьба Вагова категорія 60
кг, чоловіки
Попередні
змагання
11 серпня - субота 13:00 - 15:45 Федоришин Василь 0:1, 0:3 (поразка)
488 Вільна боротьба Вагова категорія 84
кг, чоловіки
Попередні
змагання
11 серпня - субота 13:00 - 15:45 Алдатов Ібрагім (перемога)
489 Вільна боротьба Вагова категорія
120 кг, чоловіки
Попередні
змагання
11 серпня - субота 13:00 - 15:45 Хоцянівський Олександр 0:3 (поразка)
490 Вільна боротьба Вагова категорія 60
кг, чоловіки
Утішні змагання,
ФІНАЛ
11 серпня - субота 17:45 - 20:15
491 Вільна боротьба Вагова категорія 84
кг, чоловіки
Утішні змагання,
ФІНАЛ
11 серпня - субота 17:45 - 20:15
492 Вільна боротьба Вагова категорія
120 кг, чоловіки
Утішні змагання,
ФІНАЛ
11 серпня - субота 17:45 - 20:15
493 Художня
гімнастика
Багатоборство,
індивідуальні
змагання (4 види)
ФІНАЛ 11 серпня - субота 13:30 - 16:05 Максименко Аліна,
Різатдінова Ганна
109,625 бала (6)
107,400 бала (10)
494 Бокс Вагова категорія 56
кг, чоловіки
ФІНАЛ 11 серпня - субота 20:30 - 23:00
495 Бокс Вагова категорія 64
кг, чоловіки
ФІНАЛ 11 серпня - субота 20:30 - 23:00 Берінчик Денис 22:15 (поразка)
(срібна медаль)
496 Бокс Вагова категорія 75
кг, чоловіки
ФІНАЛ 11 серпня - субота 20:30 - 23:00
497 Бокс Вагова категорія 91
кг, чоловіки
ФІНАЛ 11 серпня - субота 20:30 - 23:00 Усик Олександр 14:11 (перемога)
(золота медаль)
498 Сучасне
пятиборство
Індивідуальні
змагання, жінки:
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
12 серпня - неділя 8:00 - 18:30 Терещук Вікторія
Хохлова Ірина
499 Сучасне
пятиборство
Фехтування ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
12 серпня - неділя 8:00 - 10:30 Терещук Вікторія
Хохлова Ірина
736 балів (28)
832 бали (16)
500 Сучасне
пятиборство
Плавання ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
12 серпня - неділя 11:00 - 12:00 Терещук Вікторія
Хохлова Ірина
501 Сучасне
пятиборство
Верхова їзда ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
12 серпня - неділя 13:30 - 16:00 Терещук Вікторія
Хохлова Ірина
502 Сучасне
пятиборство
Комбайн ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
12 серпня - неділя 17:00 - 18:30 Терещук Вікторія
Хохлова Ірина
503 Легка атлетика Марафон, чоловіки ФІНАЛ 12 серпня - неділя 11:00 - 12:25 Бабарика Іван,
Сітковський Олександр,
Шафар Вталій
2:21.52 (59)
2:12.56 (12)
2:16.36 (29)
504 Вільна боротьба Вагова категорія
66 кг
Попередні
змагання
12 серпня - неділя 13:00 - 15:45 Квятковський Андрій 1:1 і 0:1 (поразка)
505 Вільна боротьба Вагова категорія
96 кг
Попередні
змагання
12 серпня - неділя 13:00 - 15:45 Андрійцев Валерій 2:1 і 4:0 (перемога)
0:1, 1:0 і 4:1 (перемога)
сутичка 1/2 фіналу (перемога)
506 Вільна боротьба Вагова категорія
66 кг
Утішні змагання,
ФІНАЛ
12 серпня - неділя 17:45 - 20:15
507 Вільна боротьба Вагова категорія
96 кг
Утішні змагання,
ФІНАЛ
12 серпня - неділя 17:45 - 20:15 (срібна медаль)
508 Художня
гімнастика
Групові вправи: 1.5
мячів 2.3 стрічки 2
обруча
ФІНАЛ 12 серпня - неділя 13:30 - 15:10 54,375 (5)
509 Велоспорт-
маунтенбайк
Сross-country,
чоловіки
ФІНАЛ 12 серпня - неділя 13:30 - 15:30 Рисенко Сергій 1:37:32 (31)
510 Бокс Вагова категорія 60
кг, чоловіки
ФІНАЛ 12 серпня - неділя 13:30 - 16:00 Ломаченко Василь 19:9 (7:2, 4:3, 8:4) (перемога)
(золота медаль)
511 Бокс Вагова категорія 69
кг, чоловіки
ФІНАЛ 12 серпня - неділя 13:30 - 16:00
512 Бокс Вагова категорія 81
кг, чоловіки
ФІНАЛ 12 серпня - неділя 13:30 - 16:00

Напишіть відгук

Останні коментарі