Олімпійський урок 2012

У Києві тривають олімпійські уроки. У цьому році, який Кабінетом Міністрів України визнаний роком спорту та здорового способу життя, особливо багато уваги привертають заходи саме спортивні. Олімпійські уроки – традиційно проходять в вересні на початку навчального року. Метою заходу є виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок та культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом.

12 Photos

Олімпійський урок у Печерському районі

У Печерському районі пройшли олімпійські уроки!

35 Photos

Олімпійський урок у Оболонському районі

Школи № 20, 232, 210 зустріли свято олімпійського уроку. Не звичайні естафети, відмінні виступи вихованців гуртків та секцій, ось чим виділялися оболонці!

30 Photos

Олімпійський урок у Голосіївському районі

Олімпійський урок у Голосіївському районі

45 Photos

11 жовтня у актовому залі Республіканського вищого училища фізичної культури у місті Києві відбулась надзвичайна подія! Олімпійський урок, а також нова акція Національного олімпійського комітету України «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок»!

56 Photos

Олімпійський куточок шк.№14

Вручення "Олімпійського куточку" підшефної школі-інтернату №14.

15 Photos

Олімпійський урок на льоду

Сьогодні, 19 квітня, чудового сонячного дня, у спортивно-оздоровчому комплексі ТОВ «Дивосвіт-плюс» відбувся олімпійський урок. Олімпійський урок – це відома подія для багатьох київських школярів, але ще ніколи він не проходив на льоду! Організаторами заходу виступили Київське міське відділення НОК України та Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, благодійний партнер спортивно-оздоровчий комплекс ТОВ «Дивосвіт-плюс».

28 Photos

"Олімпійський урок" у ліцеї "Лідер"

Сьогодні в столичному ліцеї №171 «Лідер» відбувся олімпійський урок за участю голови КМДА Олександра Попова, голови КМВ НОК України Павла Костенко, олімпійських чемпіонів та призерів, а також директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Оксани Добровольської.

22 Photos

"Олімпійський урок" 2013

14 вересня на Майдані Незалежності у Києві, стартував олімпійський урок. Незважаючи на погоду, на головній площі країни зібралося чимало людей, а все заради того щоб побачити на власні очі спортивну гордість України – олімпійських чемпіонів та призерів, чемпіонів світу та Європи, а також спробувати себе у різноманітних видах спорту.

21 Photos

"Олімпійський урок" у Київському інституті ім.Грінченка

17 Photos

Олімпійський урок 2013 у шк.№87

Сьогодні, 18 вересня, у школі №87 що у Голосіївському районі міста Києва відбувся олімпійський урок за участю бронзової призерки Олімпійських ігор у Сіднеї Олени Іванівни Говорової та учасниці чотирьох Олімпійських ігор, прапороносця збірної команди України на Х Зимових олімпійських іграх

20 Photos

олімпійський урок у гімназії №267

олімпійський урок у гімназії №267

9 Photos

Олімпійський урок 2013 у школі №232

9 Photos

Олімпійський тиждень 2013/1

Олімпійський тиждень крокує по навчальним закладам столиці. Так на минулому тижні відбулись олімпійські уроки

28 Photos

Олімпійський урок 2013 у шк.№85

Олімпійський урок 2013 у шк.№85

6 Photos

Олімпійський урок 2013 у Київській інженерній гімназії

Олімпійський урок 2013 у Київській інженерній гімназії

7 Photos

Олімпійський урок у спеціалізованой школі №216

Олімпійський урок у спеціалізованой школі №216

6 Photos

олімпійський урок у школі №231

олімпійський урок у школі №231

7 Photos

Олімпійський урок у гімназії "Потенціал"

Олімпійський урок у гімназії "Потенціал"

9 Photos

"Олімпійський урок" на роликах

Олімпійський урок на роликах у школі №232 у Києві

30 Photos

Олімпійський урок у школі№226

Олімпійський урок у школі №226

19 Photos

"Олімпійський урок" у школі №170

І знову олімпійський урок у Оболонському районі Києва, тепер вже у школі №170. Світлана Мазій, не тільки призер Олімпійських ігор в Сеулі та Олімпійських ігор в Атланті, учасниця Олімпійських ігор в Сіднеї та Афінах, а ще і палка прихильниця олімпійського руху! Разом з Київським міськім відділенням Національного олімпійського комітету України Світлана Іванівна вже завітала на чотири таких уроки. Для почесних гостей, Сергія Тимофєєва члена виконкому КМВ НОК України, та Світлани Мазій – призерки олімпійських ігор з академічного веслування, педагогічний колектив та учні 5 класів влаштували веселу естафету. Естафета включала у себе не тільки рухливі ігри, а також і вікторину на знання олімпійської символіки та коренів походження олімпійських ігор.

16 Photos

"Олімпійський урок" у школі №9

"Олімпійський урок" у школі №9

14 Photos

"Олімпійський урок" у школі №219

20 листопада школа №219 прийняла «Олімпійський урок».

18 Photos

олімпійський урок у школі-інтернат №14

олімпійський урок у школі-інтернат №14

29 Photos


Напишіть відгук

Останні коментарі