Урочисте підняття Державного прапору та прапору НОК України

Автор | 14 лютого 2013 | Переглядів: 197

ХІ зимовий європейський юнацький фестиваль

14.02.2013 в м. Києві на Льодовій арені відбулось урочисте підняття Державного прапору України та прапору НОК України,присвячене від’їзду команди міста Києва на ХІ зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль, що відбудеться з 16 по 22 лютого 2013 року в м. Брашов (Румунія).

В урочистостях взяли участь: член виконавчого комітету НОК України, Голова Київського міського відділення НОК України ; заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту, начальник відділу спорту вищих досягнень Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Панченко Людмила Володимирівна; Президент Федерації фігурного катання України Ларін Євген Олександрович; Директор спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву – Михайловська Людмила Валетиниівна.

Європейські юнацькі олімпійські фестивалі – це комплексні змагання, що проводяться під патронатом Міжнародного олімпійського комітету та Європейських олімпійських комітетів за участю всіх європейських країн. Фестиваль має не лише спортивне значення, але і відіграє значну роль в освіті та спілкуванні молодих людей через спорт, завдяки йому популяризуються олімпійські ідеали, відбувається пропаганда олімпійського руху та здорового способу життя.

На ХІ зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль вирушають справжні зірки українського юнацького спорту, наша надія, наша гордість. За плечима багатьох з них вже є престижні змагання світового рівня і визначні нагороди. На цьому фестивалі за славу України змагатимуться 33 спортсмена, серед яких 7 спортсменів-киян будуть змагатися у 4 видах спорту. Кромидо Юлія, Гандєй Володимир представники з шорт-треку, Мицак Дмитро з гірськолижного спорту, Лопушняк Григорій, Кашпур Владислав з сноуборду , а присутні на церемонії підняття прапорів – Гаврилова Марія і Паніот Ярослав будуть представлені в змаганнях з фігурного катання.

Костенко П.І. зачитав привітання Президента Національного олімпійського комітету України Бубки Сергія Назаровича, де головний олімпієць країни зазначив, що такі стали доброю традицією перед кожним відповідальним олімпійським стартом об’єднуватися разом задля підтримки наших спортсменів, разом вболівати і переживати за героїв нашої нації.

Бажаємо всім учасникам фестивалю міцного здоров’я та яскравих перемог.Мітки: , , , , ,


Останні коментарі