Відкриття офісу КМВ НОК України

Автор | 10 квітня 2013 | Переглядів: 290

10 квітня за участю президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки та голови столичного олімпійського осередку Павла Костенка відбулося урочисте відкриття офісу Київського міського відділення НОК, яке тепер знаходиться на вулиці Володимирська, 69.

Сьогодні Київське міське відділення, вперше за своє існування, урочисто відкрило своє офісне приміщення. На церемонії  відкриття фасадної дошки та офісу КМВ НОК України були присутні представники Національного олімпійського комітету України, заступник начальника управління сім’ї молоді та спорту департаменту освіти, науки, молоді та спорту,  заступник голови Київського міського відділення Національного Олімпійського комітету України Панченко Людмила Володимирівна, віце-президент Київської міської незалежної федерації роликового спорту, член виконкому КМВ НОК України Тимофєєв Сергій Олександрович, президент жіночого гандбольного клубу «Спартак-Київ», заслужений майстер спорту, дворазова чемпіонка Олімпійських ігор, Почесна громадянка м. Києва Турчина Зінаїда Михайлівна, олімпійці та – Олена Говорова, Юрій Тамм, Ганна Сорокіна, Олександр Крикун, Валерій Гончаров, Вадим Гутцайт,  а також народний депутат Олександр Єдін, який пообіцяв підтримувати на законодавчому рівні.

«Мені дуже приємно, що сьогодні в Олімпійській родині така знакова подія – відкриття нового офісу, – відзначив . – Зовсім недавно Павло Костенко очолив міське відділення, проте вже зараз ми бачимо результати його конструктивної роботи. Київський осередок повинен стати провідним і задавати тон в області. Тим паче, що відділення вже має надійних партнерів».

«Адресу офісу ми вибирали таким чином, щоб до нього зручно було добиратися. Тому й вирішили, що наш дім повинен знаходитися в центрі, – сказав Павло Костенко. – Двері для спортсмені та тренерів тут завжди відкриті, це їхній дім».

Після відкриття фасадної дошки та перерізання червоної стрічки журналісти та всі гості мали можливість оглянути приміщення зсередини. Як і годиться, на новосілля Сергій Бубка вручив Павлу Костенку подарунок – символічну статуетку з логотипом НОК, щоб осередок з честю ніс високі олімпійські принципи та ідеали.Мітки: , , , , ,


Останні коментарі