Відкриття легкоатлетичного манежу

Автор | 25 травня 2013 | Переглядів: 146

Відкриття легкоатлетичного манежу

Сьогодні за ініціативою Національного олімпійського комітету України та його Київського міського відділення в Києві на проспекті Павла Тичини,18 відкрили оновлений легкоатлетичний манеж. До Дня Києва, а також у рамках святкування 100 річчя з дня проведення у Києві І Російської олімпіади 1913 року відбулось урочисте відкриття реконструйованого легкоатлетичного манежу, який до того перебував у занедбаному стані майже 15 років.

Учасниками церемонії відкриття стали голова КМДА Олександр Попов, президент НОК України , заступник міського голови – секретар Київради Галина Герега, керівництво Київського міського відділення НОК України у складі голови Павла Костенка, першого заступника голови Володимира Філіппова, відповідального секретаря Ростислава Драпушка, перший заступник міністра у справах молоді та спорту Сергій Глущенко, а також видатні представники олімпійської спортивної спільноти Києва та представники столичної влади.

Олександр Попов зазначив, що святкування Дня Києва прийнято починати з таких подарунків, як цей Легкоатлетичний манеж. Це є свідченням відродження справедливості в Києві для спортсменів і для міста в цілому, оскільки саме в українській столиці тренувалися всесвітньо відомі призери та переможці світових легкоатлетичних змагань. Голова КМДА сподівається, що цей манеж допоможе молодим спортсменам та їх тренерам досягти нових спортивних висот.

У ході урочистостей було зачитано привітання прем’єр-міністра України Миколи Азарова, який висловив сподівання на проведення змагань міжнародного рівня на відродженому манежі.

Центральною ареною легкоатлетичного манежу пройшли урочистою ходою команди представників спортивних шкіл столиці. Також священнослужителі Української православної церкви здійснили обряд освячення закладу. Завершили святкове дійство показові виступи з художньої гімнастики та спортивної акробатики.Мітки: , , , , ,


Останні коментарі