Фінал відкритого турніру з міні-футболу серед аматорських команд школярів «Великий м’яч»

Автор | 1 травня 2013 | Переглядів: 96

30 квітня 2013 року відбулась урочиста церемонія закриття відкритого турніру з міні-футболу серед аматорських команд школярів «Великий м`яч» на кубок голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Зіміна. В цей же день відбувся матч за 3-є місце та фінальні ігри.
Цього року турнір проводився за олімпійською системою у двох вікових категоріях: збірні команди школярів 5-х – 6-х класів та 7-х – 8-х класів. Заявки на участь подали 49 команд із 25 загальноосвітніх навчальних закладів.

Голова Шевченківського району Зімін Сергій Георгійович та відповідальний секретар КМВ НОК України Драпушко Ростислав Григорович нагородили учасників та переможців турніру  кубками, медалями, дипломами, сувенірами та подарунками від партнерів і спонсорів заходу.

Партнерами цьогорічного турніру стали: ТОВ «Міжнародний фестиваль футболу «Великий м’яч», Державна служба молоді та спорту України, Київське міське відділення  Національного олімпійського комітету України, ТМ «Біола».Мітки: , ,


Останні коментарі