«IV Київський спортивний фестиваль»

Автор | 15 грудня 2013 | Переглядів: 63

Запрошуємо усіх бажаючих, 30 грудня, у перший день шкільних зимових канікул на відкриття IV Київського спортивного фестивалю «Веселі старти на льоду».

Котрий рік поспіль Ковзанка на Оболоні (вул. Лайоша Гавро, 4-Г) зустрічає киян та гостей столиці яскравим зимовим дійством, в якому беруть участь усі охочі. Благородною метою подібних заходів є оздоровлення та залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, а також пропаганда здорового способу життя. Офіційне відкриття фестивалю відбудеться о 12:00 годині 30 грудня у спортивно-оздоровчому комплексі на Оболоні (вул. Лайоша Гавро, 4-Г) за участі керівництва Управління сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Київського міського відділення НОК України, а також представників молодіжних, громадських організацій та учасників Олімпійських ігор.

Усі, хто завітає на спортивно-оздоровчий комплекс із 12:00 до 16:00, матимуть нагоду позмагатися у силі, спритності, винахідливості та просто відпочити. У рамках конкурсної програми, яку підготували організатори та партнери фестивалю, передбачені цікаві змагання з елементами хокею, естафети на ковзанках та інші спортивно-розважальні ігри, зокрема показові виступи із зимових видів спорту. На переможців змагань чекатимуть заохочувальні призи від Київського міського відділення НОК України та організаторів фестивалю.

Вхід безкоштовний! Подаруйте дітям свято спорту!

Акредитуватись та отримати додаткову інформацію можна за телефоном 067-443-03-28; (044) 464-49-29 (контактна особа Сергій Белінський ).

 Мітки:


Останні коментарі