Зимовий Кубок SAM Roller Club

Автор | 15 грудня 2013 | Переглядів: 50

Київська міська незалежна федерація роликового спорту всіх видів та напрямків запрошує на традиційні змагання зимового періоду, незмінним організатором яких є ТОВ „САМ рейсінг тім” ролер клуб”. Цього року змагання проходять за підтримки Київського міського відділення НОК України.

Зимовий Кубок SAM Roller Club зі швидкісного бігу на роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, кадетів, дітей старшої вікової групи складається з трьох етапів, які відбудуться 22 грудня 2013 року, 26 січня та 16 лютого 2014 року. А також в рамках Зимового Кубку SAM Roller Club будуть проходити Зимові старти для дітей молодшої вікової групи. На кожному з етапів будуть визначатись переможці та призери в кожній віковій категорії за ґендерною диференціацією по сумі балів, набраних на двох дистанціях (короткій та довгій). За остаточними результатами трьох етапів розігрується Кубок та цінний приз.

Діти молодшої вікової групи в Зимових стартах будуть змагатись в двох дисциплінах: швидкісному слаломі та швидкісному бігу. Кожен учасник Зимових стартів отримає пам’ятний диплом та заохочувальний приз від організаторів.  Переможці та призери будуть нагороджені медалями та подарунками від Київського міського відділення НОК України. Детальну інформацію про проведення змагань та обов’язкову попередню он-лайн реєстрацію можна отримати на сайті організатора http://www.samroller.org та за телефонами 050-944-19-21, 098-645-53-33. Запрошуємо всіх бажаючих спортсменів та любителів роликового спорту прийняти участь та показати свої досягнення!Мітки:


Останні коментарі