Зимові веселі старти на роликах

Автор | 22 грудня 2013 | Переглядів: 37

22 грудня 2013 року Київська міська незалежна федерація роликового спорту всіх видів та напрямків за підтримки Київського міського відділення НОК України провела традиційні зимові змагання з роликового спорту: І етап Зимового Кубку SAM Roller Club зі швидкісного бігу на роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, кадетів, дітей старшої вікової групи та Зимові веселі старти на роликах для дітей молодшої вікової групи.  Участь взяли 96 спортсменів та любителів роликового спорту, з яких 41 учасник віком від 4 до 7 років. Загалом було представлено 9 команд із Києва, Харкова та Шостки.

Зимові веселі старти на роликах

Переможці та призери в кожній віковій категорії за ґендерною диференціацією по сумі балів, набраних на двох дистанціях (короткій та довгій) були нагороджені медалями, дипломами та подарунками. Кожен учасник Зимових стартів отримав пам’ятний диплом та заохочувальний приз від Київського міського відділення НОК.

Чекаємо всіх бажаючих спортсменів та любителів роликового спорту на ІІ етапі змагань, що буде проходити 26 січня 2014 року. Детальну інформацію можна отримати на сайті організатора www.samroller.orgМітки:


Останні коментарі