Олімпійський куточок з’явився у ліцеї №38 м. Києва

Автор | 4 грудня 2012 | Переглядів: 212
олімпійський куточок

олімпійський куточок

Вчителі кафедри фізичного виховання на базі ліцею №38 ім. В. Молчанова, що у Шевченківському районі м. Києва, створили чудовий олімпійський коридор, так, саме коридор! Підійматися сходами до спортивного залу стало цікавіше, адже усі можуть бачити  історію розвитку Олімпійських ігор та уславлених спортсменів сучасності, спортивну гордість ліцею, а також результати виступів ліцеїстів у спортивних заходах і не тільки міського рівня. Ліцей вже отримав олімпійську літературу, що надходить до навчальних закладів у рамках акції НОК України «Олімпійська книга» і висловлює свою подяку за чудову літературу, а також з нетерпінням чекає на плакати «Стань у ряди олімпійців», які наочно демонструють , що олімпійцем може стати кожен!

олімпійський куточок

олімпійський куточок

Ліцей та його вихованці беруть активну участь у Олімпійському уроці на Хрещатику (учні 6-х класів); урокі  «Спорт і фізичне виховання – затвердження здорового способу життя та зміцнення миру» для учнів 1-11 класів; олімпійськи урокі в 7-х класах за участю учасниці ХVІІІ і ХІХ Олімпійських ігор Петлюк Тетяни; проводяться спортивні вікторини в 5-6 класах; участь учнів 10-Б кл.  в Олімпійському  уроці за участю   чемпіона світу з фехтування Юрія Чижа;  проводяться змагання з легкої атлетики серед учнів 2-11 класів (стрибки у довжину з місця, метання м’яча на дальність, біг на 30 м); проведення змагань з футболу серед учнів 2-11 класів; проведення змагань «Олімпійське лелеченя» для учнів 5-6 кл.

КМВ НОК України дуже вдячно за сумлінну працю вчителям фізичної культури ліцею №38, за те, що небайдужі до майбутнього наших дітей, що намагаються створити усі умови аби наші діти зростали здоровими, розвинутими та спроможними відстоювати свою честь та честь країни. Дякуємо.

олімпійський куточок

олімпійський куточок

 

 

 

 

 

 

 

 

 Мітки: , ,


Останні коментарі