ІІІ Київський фестиваль “Веселі старти”

Автор | 25 березня 2013 | Переглядів: 258

Завадити спортивному святу не зміг навіть снігопад. Сьогоднішній день 25 березня 2013 року  київським школярам  запам’ятається не лише першим днем весняних канікул та кучугурами снігу, а й походом на ковзанку, що знаходиться на Оболоні,  де відбувся  ІІІ Київський спортивний  фестиваль «Веселі старти на льоду» за участю керівництва Київської міської державної адміністрації, Національного олімпійського комітету України, Департаменту освіти, науки, молоді та спорту КМДА, Київського міського відділення НОК України, Оболонської  РДА а також представників молодіжних громадських організацій, учасників та призерів Олімпійських ігор.

Привітати учасників фестивалю прийшли  Начальник управління сім’ї, молоді та спорту – Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Володимир Вовк, Заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  Петро Совенко, Директор спортивно-оздоровчого комплексу ТОВ «Дивосвіт-плюс» Сергій Тимофєєв, як Олена Пахольчик,  Ганна Сорокіна,  Світлана Мазій,  Голова комісії атлетів НОК України Олександр Крикун – який передав вітання від президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки.

Організатори влаштували справжнє сімейне свято, адже мамусі і татусі разом зі своїми дітками мали змогу проїхатися на ковзанах, навчитися кататися та навчити цьому  своїх діток, прийняти участь у різноманітних конкурсах – «Попади сніжком у Змію», «М’яч у ворота», естафета «Швидкий ковзаняр»,  «Кращий зав’язувач шнурків», «За волю до перемоги», «За краще володіння ковзанами»,  «За активний відпочинок на льоду», «Падаючи та піднімаючись, ми зростаємо».

Переможці та призери були нагороджені медалями, дипломами, цінними подарунками від організаторів та партнерів. Для всіх учасників не зважаючи на вміння кататися на ковзанах та вік, знайшлось чим зайнятися.

Відео ІІІ Київський спортивний  фестиваль «Веселі старти на льоду»

 

 Мітки: , , ,


Останні коментарі