Зустріч срібного призера Дениса Беринчика з учнями школи №247

Автор | 13 грудня 2012 | Переглядів: 282

Новорічна зустріч з боксером Денисом Беринчиком.

12 грудня у школі №247, що в  Деснянському районі міста, за ініціативи Київського міського відділення НОК України та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Деснянского району  м.Києва, Центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” відбулась новорічна зустріч з срібним призером ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні – боксером Денисом Беринчиком.

Серед шановних гостей були присутні начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Деснянського району, виконавчий директор КМВ НОК України Артишевський В.М., представник спонсора Київського міського відділення НОК України – голова профкомів ДК «Укртрансгаз» Гончаров Віктор Вікторович, а також Денис запросив своїх друзів, спаринг партнерів, котрі допомагали та підтримували Дениса на шляху професійного зростання. Повна актова зала, гучні оплески чекали на команду українських боксерів, адже їх виступ на олімпіаді вважають самим яскравим та результативним.  Близько двох  годин поспіль Денис відповідав на запитання учнів. Багато питань на тему перемоги, поразки, відчуттів від змагань, та про те як Денис прийшов у спорт. Кращим запитанням  олімпійський призер визнав таке: «- Чи пропонували вам програти бій за гроші?», відповідь Дениса була такою: – Такі ситуації є у боксі, бої за медалі коштують багато грошей, але якщо б мені  таке запропонували, відмовився б. По закінченню зустрічі, на численні прохання прихильників, Денис відтворив свій переможний гопак!

Кожен бажаючий отримав календарик з підписом Дениса Беринчика та зміг сфотографуватися із героєм ХХХ Олімпіади. Найбільш активні учні отримали призи від Київського міського відділення НОК України. Також подарунки отримав і Денис – від спонсору КМВ НОК України ДК «Укртрансгаз» та Деснянської  районної у місті Києві державної адміністрації.

Також на святі були присутні представники ЗМІ телеканали “Київ” та “Перший національний”.

Багато вражень, та тільки позитивні емоції отримали всі учасники заходу.Мітки: , , , ,


Останні коментарі