Василь Ломаченко – Чемпіон Олімпіади-2012!

Автор | 13 серпня 2012 | Переглядів: 191

Василь Ломаченко феєрично здобув перемогу над представником Кореї Сунчул Ханом з рахунком 19:9.

Вітаємо Василя! Дякуємо йому за видовищний і за олімпійське “золото”!

До титулів чемпіона Європи, світу, Олімпійських ігор Пекіна Василь Ломаченко (60 кг) додав чергове «золото» і став найтитулованішим боксером України.

Сончул Хан з Південної Кореї не став на заваді втілення мрії ні самого спортсмена, тренера, ні уболівальників.

19:9 і беззаперечна перемога Василя Ломаченка.

Президент Національного олімпійського комітету України привітав спортсмена з медаллю найвищого ґатунку.

Дворазовий Олімпійський чемпіон з боксу Василь Ломаченко, який за традицією перед змаганнями не спілкується з журналістами, після фінального гонгу відкрив всі таємниці свого виграшу та подальшої долі у спорті.

«Кожна перемога на Олімпійських іграх далась складно. Я не гнався, щоб як у Пекіні фінальна сутичка завершилась у 1-му раунді, не форсував події. Як і у кожному бої мені потрібно приглядітись до суперника, відчути його можливості, а вже далі реалізовувати свої задачі. Не дивлячись на свій досвід, перед кожним боєм відчував хвилювання».

Не оминув наш чемпіон і суддівство на Іграх XXX Олімпіади.

«Досить складне було суддівство на цих Іграх і не завжди справедливим відносно українських боксерів. Ми повинні були йти на результат, а не демонструвати красу бою. Кожен з нас намагався боксувати так, що не пропустити удар суперника».

Мабуть головне питання, яке хвилює усіх прихильників спорту чи залишається Василь Ломаченко у любительському боксі чи йде у професіонали?

«Скоріше за все, це мій останній бій в любительському боксі, але я ще не знаю думки ні мого батька, ні тренерів, все це ще буде вирішуватись».

Джерело: http://www.noc-ukr.org/news/6402Мітки: , , , , , , ,