Зустріч олімпійців!

Автор | 16 серпня 2012 | Переглядів: 138

Остання група олімпійців на чолі з Олімпійськими чемпіонами Олексієм Торохтієм, Василем Ломаченком та Олександром Усиком, призерами Ігор Денисом Беринчиком, Тарасом Шелестюком, Олександром Гвоздиком повернулась з Ігор XXX Олімпіади.

Їх зустрічали віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко, президент НОК України , Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, голова Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики спорту та туризму Павло Костенко, голова Державної служби молоді та спорту Равіль Сафіуллін, представники відомств та областей, рідні, близькі, друзі та численні представники преси. Виконавчий директор КМВ НОК України Артишевський В.М. привітав дворазового олімпійського чемпіона Василія Ломаченко та його батька квітамі, від імені голови КМВ НОК Клочкової Яни.

Слова вдячності, квіти, подарунки, оркестр, червона доріжка – все цього дня було для них – для героїв Олімпіади.

Не залишили без уваги чемпіонів, призерів Ігор та їх тренерів і спонсори Національного олімпійського комітету України – комапнії “Самсунг”, “МТС”, “Боско”, “Кока-Кола”.

Дякуємо вам олімпійці за достойний виступ!

Джерело: www.noc-ukr.orgМітки: , , , , , , , ,


Останні коментарі