Чому саме Лондон?

Автор | 6 липня 2012 | Переглядів: 141

Лондон 2012

Бажання прийняти у себе Ігри ХХХ Олімпіади висловили дев’ять міст: Гавана, Стамбул, Лейпциг, Лондон, Мадрид, Нью-Йорк, Москва, Париж, Ріо-де-Жанейро. 6 липня 2005 року МОК, після оцінки всіх поданих заявок прийняв рішення надати Лондону право на проведення Ігор ХХХ Олімпіади. Лондон – місто чудових спортивних традицій, яке вже двічі гостинно приймало Ігри IV  та XIV Олімпіад у 1908 та 1948 рр.

Кожні Ігри в Лондоні відзначалися іноваційними підходами і залишали неповторний слід у міжнародному олімпійському русі.

1908 р. Лондон став місцем проведення Ігор IV Олімпіади, замінівши Рим, столицю Італії, у зв’язку зі значними втратами, спричиненими виверженням вулкану Везувію незадовго до початку Ігор. Тоді в Лондоні було збудовано новий стадіон; атлети вперше виходили на церемонію відкриття Ігор під національним прапором; марафонська дістанція стала дорівнювати відстані від Віндзорського палацу до королівської ложі на олімпійському стадіоні, а саме – 42км 195м.

1948 р. Лондон ледь не в останню мить, став столицею Ігор XIV Олімпіади і першим приймав олімпійські змагання після Другої світової війни. Проте ці Ігри теж  запам’яталися нововведенням: Ігри XIV Олімпіади вперше транслювали по телебаченню; на олімпійських змаганнях із легкої атлетики спринтери вперше застосували стартові колодки; уперше було запровадженно волонтерську програму на допомогу організаторам у проведенні Ігор.

відмітів, що найкращі спортсмени світу мріють брати участь в олімпійських змаганнях у цьому місті. Вони знають, що  як і в 1908 та 1948 р.р., їх привітно зустріне країна, яка значною мірою визначила розвиток сучасного спорту і запровадила правила чесної гри.Мітки: , , ,


Останні коментарі