Українські юніори в десятці найсильніших команд Європи

Автор | 27 лютого 2013 | Переглядів: 111

Brasov 2013. European youth olympic winter.Сергій Бубка: «Найкращий виступ на зимовому олімпійському фестивалі – підтвердження перспектив нашого спортивного резерву»

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка прокоментував підсумки виступу юних олімпійців на ХІ зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який днями завершився в румунському Брашові.

«Це найкращий виступ юних олімпійців України на зимових Фестивалях за роки Незалежності. Приємно, що у нас росте перспективна молодь, є надійний спортивний резерв», – зазначив Сергій Бубка. «Після чудового виступу нашої збірної на чемпіонаті світу з біатлону ми бачимо, що є й кому підхоплювати естафету і продовжувати славні традиції. Радує, що є перспектива у фігурному катанні, де «народилася» перша золота олімпійська нагорода Незалежної України. Вірю, що ці юні спортсмени згодом боротимуться за подіуми найпрестижніших світових змагань, зокрема Олімпійських ігор. Це набуває особливого значення з огляду прагнення України приймати зимові Олімпійські ігри 2022 року. Зі свого боку Національний олімпійський комітет підтримуватиме юних олімпійців. Традиційно для призерів Фестивалів та їх тренерів ми встановлюємо щомісячні стипендії. На даному етапі така підтримка їм вкрай необхідна», – наголосив президент НОК.

Нагадаємо, що на змаганнях ХІ зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю юні олімпійці України вибороли повний комплект нагород. «Золото» в активі біатлоністів у змішаній естафеті – Анастасія Меркушина, Анастасія Ничипоренко, Антон Мигда, Максим Івко, «срібло» на рахунку фігуриста Ярослава Паніота, бронзову медаль у спринті здобула біатлоністка Анастасія Меркушина.

В неофіційному командному заліку Україна посіла 10 місце серед 45 країн-учасниць.

Джерело: НОК України http://www.noc-ukr.org/

 Мітки: , , ,


Останні коментарі