ХХVІІ ГЕНЕРАЛЬНА АСАМБЛЕЯ НOK УКРАЇНИ

Автор | 23 листопада 2012 | Переглядів: 87

16 листопада у Клубі Кабінету Міністрів України відбулася ХХVІІ Генеральна асамблея Національного олімпійського комітету України, у якій взяли участь понад 200 делегатів, серед яких керівники національних олімпійських федерацій, регіональних відділень НОК, фізкультурно-спортивних товариств, олімпійці та їх тренери, представники державних і громадських установ, спонсори і партнери олімпійського руху, представники мас-медіа.

Почесні гості: член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету, президент НОК Сергій Бубка, член МОК Валерій Борзов, голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін та президент Міжнародної асоціації любительського боксу (AIBA), член виконкому МОК Чінг Куо Ву. Вони вручили чемпіонам і призерам Ігор ХХХ Олімпіади в Лондоні іменні значки та дипломи МОК.

Президент НОК Сергій Бубка прозвітував про діяльність організації за рік та окреслив основні перспективи й проблеми розвитку олімпійського руху. На асамблеї був представлен звіт роботи за рік та підсумки Ігор ХХХ Олімпіади в Лондоні, затвердження плану заходів на 2013 рік, підготовка до XXII зимових Олімпійських ігор 2014 року в Сочі, подальший розвиток олімпійського руху в Україні.Мітки: , , , ,


Останні коментарі