Олімпійський урок у Подільському районі!

Автор | 23 вересня 2012 | Переглядів: 128

15 вересня у санаторній школі-інтернаті №19  відбулося свято олімпійського уроку. Почесні гості серед яких глава Подільської у місті Києві районної державної адміністрації Петро Матвієнко, народний депутат, багаторазовий чемпіон світу, чемпіон Олімпійських ігор в Афінах з вільної боротьби, заслужений майстер спорту Ельбрус Тедеєв, випускниця санаторної школи-інтернату №19 Істоміна Катерина срібна призерка Паралімпійських Ігор у Лондоні 2012 році, працівник Київського міського відділення НОК України Рибальченко Наталія. Олімпійський урок – щорічне спортивне свято, яке проводиться за ініціативи Національного олімпійського комітету України і має на меті виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок та культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом.

Дуже тепла зустріч педагогічного колективу, урочиста лінійка, та веселі змагання – саме так пройшло свято олімпійського уроку. Чудові, та такі потрібні, подарунки від поважних гостей та КМВ НОК України, залишились на згадку про день шанування спорту, спортсменів та олімпійських цінностей та ідеалів.

«Нещодавно закінчилися Олімпійські та в Лондоні. Усіх нас переповнює почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів, які гідно представили нашу державу на змаганнях найвищого рівня. Серед призерів Паралімпійських ігор у Лондоні почесне місце займає випускниця санаторної школи-інтернату № 19 Істоміна Катерина, яка виборола на Паралімпійських іграх у Лондоні срібну медаль з плавання. Вітаю переможців та бажаю всім успішно гартувати силу, витривалість, терпіння та віру. Нових перемог в ім’я Батьківщини!» – звернувся до присутніх голова райдержадміністрації.Мітки: , , , , ,


Останні коментарі