XII Європейський юнацький олімпійський фестиваль відкрито!

Автор | 15 липня 2013 | Переглядів: 51

Вчора в голландському місті Утрехт відбулось урочисте відкриття ХІІ Європейського юнацького олімпійського фестивалю. Всі олімпійські традиції, таки як клятва спортсмена, тренера, судді, підняття Олімпійського прапора та олімпійський гімн були дотримані. Все дійство було таке саме як і на дорослих олімпійських іграх, куди так мріють попасти всі юні спортсмени.

Серед почесних гостей на відкритті фестивалю були присутні президент МОК , президент Європейських Олімпійських Комітетів Патрік Хіккі, Його Величність король Нідерландів Віллем-Олександр, віце-президент НОК України, член Міжнародного Олімпійського Комітету Валерій Борзов.

По славній олімпійський традиції спортсмени обмінювались значками своїх країн та олімпійських комітетів, спілкувались та фотографувались. Дійство завершилось запаленням олімпійського вогню та спалахами яскравого феєрверку – XII Європейський юнацький олімпійський фестиваль відкрито!

Вже сьогодні стартували змагання. Чекаємо на гарні виступи наших хлопців та дівчат.

Також сьогодні відбулась зустріч президента Міжнародного олімпійського комітету Жака Рогге з юними олімпійцями команд учасниць. У заході також взяли участь президент Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК) Патрік Хіккі, Олімпійський чемпіон, директор турніру Пітер ван ден Хугенбанд.

 Мітки: , ,


Останні коментарі