Вперше Україна завоювала призове місце на Кубку Європи зі швидкісного бігу на роликових ковзанах!

Автор | 6 червня 2013 | Переглядів: 92

1-2 червня в місті Бенатки над Єзеро, що у Чехії, пройшов Етап Кубку Європи та відкритий Чемпіонат Чехії. Серед 260 учасників із восьми країн була представлена і українська команда «Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків», до складу якої увійшли спортсмени «САМ ролер клуб». Член виконкому Київського міського відділення НОК України Сергій Тимофєєв є віце-президентом «Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків».

Володарем бронзової медалі на коротких дистанціях став Президент Української федерації роликового спорту – Симоненко Олександр. В свої 45 років він змагався в категорії «Актив». На довгих дистанціях він був п’ятим. Достойно показала себе Музика Анна серед жінок категорії «Актив», яка була четвертою і на коротких, і на довгих дистанціях. А це залік Кубку Європи. В категорії Кадети (1998-1999) Білозерська Ліза була серед десяти кращих спортсменів, зайнявши 7 позицію по сумі чотирьох дистанцій. Дуже порадувала Замула Влада, яка на дистанції 2000 м на очки фінішувала першою, обігнавши суперницю на 2 секунди. По результатам перегонів була третьою. Влада по сумі чотирьох дистанцій стала п’ятою в категорії Діти А (2000-2001). Достойно боролись самі молодші спортсмени команди. Особливо хочеться відмітити Погорєлову Ірину, яка в категорії Діти С (2004-2003) завоювала третє призове місце по сумі трьох дистанцій. На дистанції 500 м вона фінішувала другою. В цій же категорії в десятку кращих по сумі трьох дистанцій серед дівчат потрапила Євтухова Олександра на 6 позицію, серед хлопців Агітольєв Андрій став 4-м і Сергєєв Марк на 8 позиції.

Бенатки

Решта спортсменів отримали вагомий досвід спортивної боротьби на міжнародних змаганнях такого рівня. Загартування характеру проходило в нелегких дощових умовах. Але кожен переміг в першу чергу себе.

Вітаємо призерів та бажаємо успіхів всім спортсменам української команди «Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків» на майбутніх стартах!

 

 Мітки: ,


Останні коментарі