«Олімпійське лелеченя» попрощалося з «Артеком»

Автор | 14 червня 2013 | Переглядів: 20

Протягом тижня діти 5-6 класів з 27 регіонів України не лише визначали хто з них найспортивніший, найактивніший та найрозумніший, а ще вчилися жити, дружити і бути єдиною командою.

Кожного дня разом з ними проводили майстер-класи, ранкові зарядки та ділилися своїм спортивним досвідом уславлені спортсмени – Олімпійські чемпіони Олександр Усик (бокс), Ірина Мерлені (вільна боротьба), Інна Осипенко-Радомська (веслування на байдарках), Юрій Чебан (веслування на каное), Олексій Торохтій (важка атлетика) та призери Ігор Олена Петрова (біатлон), Анна Сорокіна (стрибки у воду), Олена Пахольчик (вітрильний спорт) та інші.

Не дивлячись на те, що головною метою даного проекту не є змагальна складова, а залучення дітей до олімпійських цінностей, все ж таки у кожному конкурсі були свої переможці, але не переможені.

Почесне третє місце у змаганнях з артболу, яке так полюбилося «лелеченятам», зайняла команда Сумської області. Друге місце посіли представники Донецької області, а чемпіоном цього року стала команда Дніпропетровської області. Для Олександра Медякова, учасника команди-переможця, це його перша серйозна перемога. «Мені здається, тепер я знаю, як почуваються спортсмени, стаючи чемпіонами», – зізнався він.

У творчому конкурсі малюнків журі відало перевагу Кіровоградські області. Також були відзначені роботи севастопольців та представників Харківщини.

Кіровоградська область разом з Рівненською областю поділили третє місце у конкурсі стінгазет. Друге та перше дісталося відповідно – Хмельницькій та Київській областям.

Призерами конкурсу «Олімпійська листівка» стали: Закарпатська та Луганська області (3 місце), команда Донеччини (2 місце) і Хмельницька область (1 місце). Спеціальний приз за креативність отримала команда Закарпаття.

За словами директора Олімпійської Академії України Валентини Єрмолової з кожним роком рівень майстерності зростає, і діти, і викладачі більш старанно й відповідально відносяться до вимог конкурсів по пошуку нових цікавих ідей.

Всі подарунки роздані, переможці нагороджені тож «Олімпійське лелеченя»-2013 попрощалося з «країною дитинства», щоб вже наступного року знову зустрітись на фіналі вже IV Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

Команда Київського міського відділення НОК не посіла призових місць, але гідно боролося за перемогу. Наступного разу обов’язково пощастить!

Увага всім “Олімпійським лелеченятам”, а також прихильникам спорту та “Артеку”! 15 червня о 13:10 вмикаємо 5 канал програму “Вперед, на Олімп” і знову переживаємо незабутні емоції!

 Мітки: , , ,


Останні коментарі