Фінал “Олімпійського лелеченя”!

Автор | 6 червня 2012 | Переглядів: 189

1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, розпочався фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». Кращі команди, кожна з яких буде складатися з шести хлопчиків та шести дівчаток, з усіх областей України, міст Києва і Севастополя визначать переможців змагань. Протягом року учні 5-6 класів змагалися за право представляти свій регіон в міжнародному дитячому центрі «Артек». Крім фізичної підготовки, діти демонстрували свої творчі і розумові таланти в таких етапах, як презентація своєї команди і олімпійська вікторина.

«Олімпійське лелеченя» – це проект Національного олімпійського комітету України, який спрямований на популяризацію олімпійських ідей, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, виховання у підростаючого покоління патріотизму, шляхетності, дружби, взаємоповаги. Для маленьких «лелеченят» прозвучали слова вітання від першого віце-президента НОК України, голови Держслужби молоді та спорту України Равіля Сафіулліна – «Любіть спорт, займайтеся спортом та будьте здорові!»

Команда «Ніка» школи №11 міста Києва – переможниця ІІІ етапу «Олімпійського лелеченя», також вирушила на змагання до «Артеку». З нетерпінням будемо чекати на повернення наших «олімпійських лелеченят» з перемогою!Мітки: , , ,


Останні коментарі