“Чемпіонський урок киянина”

Автор | 26 квітня 2013 | Переглядів: 130

Днями у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулося урочисте нагородження переможців міського конкурсу «Чемпіонський урок киянина». Привітати юних спортсменів завітав заступник голови КМДА Віктор Корж, перший заступник голови КМВ НОК України, депутат Київради Філіппов Володимир Вікторович. Протягом навчального року діти що брали участь у «Чемпіонському уроку киянина»  відтворювали свої почуття від цього заходу: малюнки, нариси, міні-твори, оповідання на тематику спорту та  олімпійських цінностей.

Київське міське відділення НОК України виступило партнером цього заходу, адже воно присвячено великій для  України події – відзначення сторіччя Олімпійського Києва та заснування Київського олімпійського комітету.

Несподіваною новиною для всіх присутніх стало і те що під час заходу представник  проекту «Книга рекордів України» повідомив що «Чемпіонський урок киянина» проведено рекордну кількість разів – 1250. Переможці отримали пам’ятні призи, грамоти, м’ячі з логотипом, а також путівки до літніх таборів відпочинку  від спонсорів та партнерів заходу.

 Мітки: , , ,


Останні коментарі