20 років неперевершеному рекорду

Автор | 21 лютого 2013 | Переглядів: 57

21 лютого виповнюється 20 років неперевершеному рекорду у стрибках з жердиною. 6м 15см – таку досі нікому недосяжну висоту підкорив легендарний легкоатлет, Олімпійський чемпіон та 6-разовий чемпіон світу, Герой України .

Приємним фактом для уславленого спортсмена є те, що свій найвищий стрибок на 6.15 він здійснив саме в Україні, в рідному донецькому палаці спорту «Дружба» під час міжнародного легкоатлетичного турніру «Зірки жердини», ініціатором і натхненником яких став сам український рекордсмен.

Саме Сергій Бубка заставив спеціалістів і просто любителів спорту зарахувати стрибки з жердиною до елітних видів легкої атлетики, таких як спринт, стрибки у висоту, десятиборство та марафон. В решті-решт, своїми досягненнями Олімпійський чемпіон залучив у сектор для стрибків з жердиною велику кількість молодих амбітних атлетів.

Бубка першим у світі подолав висоту у 6м, загалом встановивши 35 світових рекордів! Результати говорять самі за себе. Недивно, що Сергій Бубка визнавався найкращим спортсменом ХХ сторіччя, неодноразово здобував визнання найкращого спортсмена світу.

Не секрет, що багато видатних атлетів не відбулися в житті після закінчення спортивної кар’єри. Сумних прикладів тому — чимало. Ну а Сергій Бубка, завершивши спортивну кар’єру, зумів узяти ще не одну висоту.

Він успішно проявляє себе в олімпійському русі вже в новій іпостасі – спортивного організатора. Українця обрали членом Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету, віце-президентом Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ). Починаючи з 2005 року Сергій Бубка очолює Національний олімпійський комітет України, передаючи свій олімпійський досвід і готуючи нових чемпіонів та рекордсменів.

Вітаємо легендарного атлета і бажаємо підкорення нових висот!

Джерело: НОК України http://www.noc-ukr.org/Мітки: , ,


Останні коментарі