На Тернопільщині відбулася семінар-нарада НОК України

Автор | 24 травня 2012 | Переглядів: 120

15-17 травня на базі Тернопільського Національного Економічного університету зібралася «олімпійська родина», представники майже всіх регіональних відділень були присутні на семінарі-нараді, яка була присвячена актуальним питанням розбудови олімпійського руху в регіонах та участі спортивної делегації України в ХХХ Олімпійських іграх в Лондоні.

16 травня розпочалося із урочистого відкриття центра східних єдиноборств, який розташований на території університету. Президент НОК України перерізав червону стрічку, побажав юним борцям наснаги, терпіння, а також великих успіхів у спорті. Потім відбувся фінал соціально-спортивного заходу «для дітей вулиці» «Футбольна зірка майбутнього», за участю представників Товариства Червоного Хреста України, UNICEF Ukraine, футболістів – легенд київського «Динамо» О.Заварова, В.Безсонова, О.Кузнецова.

Відкриття та початок першого сесійного дня семінару-наради розпочався з привітань. Першим за традицією до учасників семінару звернувся президент НОК України С.Бубка. Гостинні господарі Тернопільського краю Заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації – Гоч Петро Володимирович, голова Тернопільської обласної ради – Кайда Олексій Петрович, міський голова Тернополя – Надал Сергій Віталійович, а також голова Тернопільського обласного відділення НОК України Юрій Сергій Ілліч, привітали всіх з відкриттям семінару, висловили свою думку щодо розбудови олімпійського руху, здорового способу життя та побажали всім наснаги.

Сергій Бубка вручив почесні грамоти діячам спорту, та олімпійського руху Тернопільщіни.

Також у процесі обговорення роботи відділень над Всеукраїнськими заходами такими як «Олімпійське лелеченя», президент НОК України відмітив гарну роботу Київського міського відділення, а також зазначив, що така активна діяльність як створення сайту КМВ НОК сприятиме популяризації олімпійського руху та здорового способу життя.Мітки: , , , ,


Останні коментарі