Склад спортсменів-учасників Ігор ХХХ Олімпіади в Лондоні

Автор | 13 липня 2012 | Переглядів: 466
ПІБ Вид спорту Дисципліна Регіон ФСТ
1 Завадський Дмитро бадмінтон Одиночний розряд Харківська МОН,
Спартак
2 Грига Лариса бадмінтон Одиночний розряд Дніпропетровська Україна
3 Іщенко Павло бокс 56 кг Херсонська Динамо,
Спартак
4 Ломаченко Василь бокс 60 кг м. Київ Колос,
Динамо
5 Берінчик Денис бокс 64 кг м. Київ МОН
6 Шелестюк Тарас бокс 69 кг Сумська Колос,
МОН
7 Хитров Євген бокс 75 кг Дніпропетровська Динамо,
МОН
8 Гвоздик Олександр бокс 81 кг Харківська,
Хмельницька
Україна
9 Усик Олександр бокс 91 кг Львівська,
АР Крим
Динамо,
Україна
10 Федоришин Василь боротьба вільна 60 кг Одеська,
Івано-Франківська
Динамо,
Колос
11 Квятковський Андрій боротьба вільна 66 кг Івано-Франківська,
Львівська
Динамо,
Спартак
12 Алдатов Ібрагім боротьба вільна 84 кг м. Київ,
Харківська
Динамо
13 Андрійцев Валерій боротьба вільна 96 кг м. Київ,
Житомирська
Динамо
14 Хоцянівський Олександр боротьба вільна 120 кг Донецька Динамо
15 Цотадзе Джамбулі боротьба вільна 96 кг (запасний) Дніпропетровська Динамо
16 Мерлені Іріні боротьба вільна 48 кг м. Київ,
Хмельницька
Динамо,
Спартак
17 Лазарєва Тетяна боротьба вільна 55 кг Донецька Динамо
18 Остапчук Юлія боротьба вільна 63 кг Львівська,
Волинська
Динамо
19 Бурмістрова Катерина боротьба вільна 72 кг Сумська Динамо,
Спартак
20 Рагімов Вьюгар боротьба греко-римська 55 кг Запорізька ЗСУ
21 Теміров Ленур боротьба греко-римська 60 кг АР Крим Динамо
22 Рачиба Василь боротьба греко-римська 84 кг Київська,
м. Київ
ЗСУ
23 Орлов Євген боротьба греко-римська 120 кг Дніпропетровська,
Запорізька
Динамо
24 Рутенко Сергій боротьба греко-римська 96 кг (запасний) Харківська,
Донецька
ЗСУ
25 Іванов Артем важка атлетика 94 кг АР Крим Динамо
26 Пілієв Костянтин важка атлетика 94 кг Донецька ЗСУ
27 Тагіров Сергій важка атлетика 105 кг Дніпропетровська Динамо,
Україна
28 Торохтій Олексій важка атлетика 105 кг Харківська,
Хмельницька
Динамо
29 Удачин Артем важка атлетика + 105 кг Донецька Динамо
30 Шимечко Ігор важка атлетика + 105 кг Львівська Динамо,
Україна
31 Паратова Юлія важка атлетика 53 кг Одеська Колос
32 Каліна Юлія важка атлетика 58 кг Донецька Динамо,
Спартак
33 Чернявська Світлана важка атлетика + 75 кг Київська Колос
34 Рисенко Сергій велосипедний спорт. маунтенбайк Крос-кантрі Луганська МОН
35 Беломоіна Яна велосипедний спорт. маунтенбайк Крос-кантрі м. Київ,
Волинська
Динамо
36 Грівко Андрій велосипедний спорт. шосе Групова гонка Миколаївська Спартак
37 Крівцов Дмитро велосипедний спорт. шосе Групова гонка Донецька Динамо
38 Андрук Олена велосипедний спорт. шосе Групова гонка м. Київ,
Житомирська
Україна
39 Бочкарьова Єлизавета велосипедний спорт. трек Командна гонка Миколаївська Спартак
40 Галюк Світлана велосипедний спорт. трек Командна гонка Луганська,
Донецька
Спартак
41 Калітовська Леся велосипедний спорт. трек Командна гонка Луганська Спартак
42 Папежук Ірина велосипедний спорт. трек Керін Волинська Динамо
43 Цьось Олена велосипедний спорт. трек Командний спринт Волинська Динамо
44 Шуліка Любов велосипедний спорт. трек Спринт, Спринт командний Луганська Спартак,
Динамо
45 Гринь Сергій веслування академічне Київська Динамо,
Колос
46 Довгодько Іван веслування академічне м. Київ,
Дніпропетровська
ЗСУ
47 Зайцев Костянтин веслування академічне Дніпропетровська ЗСУ
48 Павловський Володимир веслування академічне Дніпропетровська ЗСУ
49 Міхай Дмитро веслування академічне Херсонська ЗСУ,
Україна
50 Морозов Артем веслування академічне Херсонська ЗСУ
51 Гребенников Віктор веслування академічне 8+ Миколаївська Динамо,
Україна
52 Клецкой Валентин веслування академічне 8+ м. Київ Україна,
Динамо
53 Коновалюк Олександр веслування академічне 8+ Херсонська Динамо
54 Ликов Олег веслування академічне 8+ Дніпропетровська ЗСУ
55 Мороз Артем веслування академічне 8+ Дніпропетровська ЗСУ
56 Приведа Андрій веслування академічне 8+ Херсонська Динамо
57 Тимко Іван веслування академічне 8+ м. Київ Україна
58 Холязніков Антон веслування академічне 8+ Миколаївська Динамо
59 Чиканов Сергій веслування академічне 8+ Київська Колос
60 Футрик Іван веслування академічне 4х (запас) Дніпропетровська ЗСУ
61 Шпак Андрій веслування академічне 8+ (запас) Миколаївська Динамо,
Україна
62 Буряк Олена веслування академічне Миколаївська Спартак,
Динамо
63 Кравченко Анна веслування академічне Дніпропетровська ЗСУ,
Україна
64 Дементьєва Яна веслування академічне Дніпропетровська ЗСУ,
Україна
65 Довгодько Наталія веслування академічне м. Київ,
Дніпропетровська
ЗСУ
66 Коженкова Анастасія веслування академічне Дніпропетровська ЗСУ,
Україна
67 Тарасенко Катерина веслування академічне Дніпропетровська ЗСУ,
Україна
68 Колеснікова Тетяна веслування академічне 4х (запас) Дніпропетровська, Миколаївська ЗСУ,
Спартак
69 Чебан Юрій веслування на байдарках і каное С1-200 Одеська ЗСУ
70 Осипенко-Радомська Інна веслування на байдарках і каное К1-200, К1-500 Київська,
Вінницька
Динамо,
Україна
71 Борисов Олексій вітрильний спорт FINN м. Севастополь ЗСУ
72 Кудряшов Валерій вітрильний спорт LASER Донецька Україна
73 Оберемко Максим вітрильний спорт RS:X Донецька Динамо
74 Маслівець Ольга вітрильний спорт RS:X Донецька,
Тернопільська
МОН
75 Верняєв Олег гімнастика спортивна Командні змагання м. Київ ЗСУ
76 Куксенков Микола гімнастика спортивна Командні змагання м. Київ Динамо,
МОН
77 Наконечний Віталій гімнастика спортивна Командні змагання Запорізька,
Івано-Франківська
Україна
78 Степко Олег гімнастика спортивна Командні змагання Запорізька Україна
79 Радівілов Ігор гімнастика спортивна Командні змагання Донецька Спартак,
Динамо
80 Кононенко Наталія гімнастика спортивна Індивідуальні змагання м. Київ Україна
81 Гомон Євгенія гімнастика художня Групові вправи м. Київ МОН
82 Гудим Валерія гімнастика художня Групові вправи м. Київ Спартак
83 Дмитраш Олена гімнастика художня Групові вправи м. Київ,
Київська
Спартак
84 Ленишин Вікторія гімнастика художня Групові вправи м. Київ,
Львівська
ЗСУ
85 Мазур Вікторія гімнастика художня Групові вправи м. Київ,
Луганська
Спартак
86 Максименко Аліна гімнастика художня Індивідуальні вправи м. Київ Спартак
87 Прокопова Світлана гімнастика художня Групові вправи м. Київ,
Донецька
МОН
88 Різатдінова Ганна гімнастика художня Індивідуальні вправи м. Київ Динамо
89 Зантарая Георгій дзюдо 60 кг м. Київ,
Запорізька
Динамо
90 Дребот Сергій дзюдо 66 кг Львівська Колос,
Динамо
91 Сорока Володимир дзюдо 73 кг Дніпропетровська,
Київська
Динамо
92 Василенко Артем дзюдо 81 кг Харківська Динамо,
МОН
93 Гонтюк Роман дзюдо 90 кг м. Київ,
Івано-Франківська
Динамо,
Україна
94 Блошенко Артем дзюдо 100 кг Донецька Динамо
95 Бондаренко Станіслав дзюдо +100 кг Запорізька Динамо,
Україна
96 Кіндзерська Ірина дзюдо +78 кг м. Київ,
Хмельницька
Динамо
97 Прищепа Марина дзюдо 78 кг м. Київ,
Дніпропетровська
Динамо
98 Смаль Наталія дзюдо 70 кг Чернігівська ЗСУ,
Україна
99 Онищенко Олександр кінний спорт Конкур Київська Динамо
100 Нагель Бьорн кінний спорт Конкур Київська Динамо
101 Ріветті Касіо кінний спорт Конкур Київська Динамо
102 Кисельова Світлана кінний спорт Виїздка Київська Колос
103 Оффель Катерина кінний спорт Конкур Київська Динамо
104 Авраменко Роман легка атлетика Метання списа АР Крим Динамо,
Колос
105 Бабарика Іван легка атлетика Марафон Рівненська Динамо
106 Бондаренко Богдан легка атлетика Стрибки у висоту Харківська Динамо
107 Будза Сергій легка атлетика Спортивна ходьба 50 км Київська Спартак
108 Бутрим Віталій легка атлетика Біг 400 м. Сумська Спартак
109 Главан Ігор легка атлетика Спортивна ходьба 50 км Київська Спартак
110 Дем’янюк Дмитро легка атлетика Стрибки у висоту Львівська ЗСУ,
Колос
111 Дмитренко Руслан легка атлетика Спортивна ходьба 20 км Донецька ЗСУ
112 Дриголь Олександр легка атлетика Метання молота Дніпропетровська Україна
113 Ель-Шеріф Шеріф Усман легка атлетика Потрійний стрибок Дніпропетровська Динамо
114 Казанін Олексій легка атлетика Спортивна ходьба 50 км Донецька ЗСУ
115 Касьянов Олексій легка атлетика Десятиборство Запорізька Спартак,
Україна
116 Коваленко Назар легка атлетика Спортивна ходьба 20 км Київська МОН
117 Кузнєцов Віктор легка атлетика Стрибки у довжину Київська Динамо
118 Лабовський Микола легка атлетика Біг 10000 м Чернівецька Динамо,
Колос
119 Лебідь Сергій легка атлетика Біг 5000 м Донецька Динамо
120 Лосєв Іван легка атлетика Спортивна ходьба 20 км Донецька ЗСУ,
Україна
121 Мазурик Максим легка атлетика Стрибки з жердиною Донецька Динамо
122 Мельников Станіслав легка атлетика Біг 400м з бар’єрами Одеська Динамо
123 Нестеренко Микита легка атлетика Метання диску Дніпропетровська Динамо,
МОН
124 П’ятниця Олександр легка атлетика Метання списа Дніпропетровська ЗСУ,
Україна
125 Проценко Андрій легка атлетика Стрибки у висоту Херсонська Динамо,
Спартак
126 Рубанко Артем легка атлетика Метання молота м. Київ
127 Семенов Андрій легка атлетика Штовхання ядра Одеська Динамо
128 Сітковський Олександр легка атлетика Марафон Донецька Динамо
129 Слободенюк Вадим легка атлетика Біг 3000 м з ерешкодами Рівненська Динамо,
Колос
130 Смелик Сергій легка атлетика Біг 200 м Луганська Динамо
131 Сокирський Олексій легка атлетика Метання молота АР Крим Динамо
132 Шафар Віталій легка атлетика Марафон Волинська Динамо,
Спартак
133 Юрченко Денис легка атлетика Стрибки з жердиною Донецька Динамо
134 Баралей Юлія легка атлетика Естафета 4х400м Дніпропетровська Динамо,
МОН
135 Боровська Надія легка атлетика Спортивна ходьба 20 км Волинська Спартак
136 Бризгіна Єлізавета легка атлетика Біг 200м,Естафета4х100м м. Київ,
Луганська
Динамо,
Спартак
137 Бурковська Олена легка атлетика Марафон Рівненська Україна,
Колос
138 Гамера –Шмирко Тетяна легка атлетика Марафон Київська Колос
139 Гацько Ганна легка атлетика Метання спису Запорізька Україна
140 Демидова Анна легка атлетика Потрійний стрибок Миколаївська
141 Добринська Наталя легка атлетика Семиборство м. Київ,
Вінницька
Колос
142 Дорожон Маргарита легка атлетика Метання списа Харківська Україна
143 Жудіна Валентина легка атлетика Біг 3000 м з перешкодами Одеська,
Донецька
Україна
144 Земляк Ольга легка атлетика Естафета 4х400м м. Київ,
Рівненська
Динамо,
МОН
145 Йосипенко Людмила легка атлетика Семиборство Київська ЗСУ,
Україна
146 Карсак Катерина легка атлетика Метання диска Одеська Динамо
147 Князєва Ганна легка атлетика Потрійний стрибок м. Київ Динамо,
ЗСУ
148 Коваленко Людмила легка атлетика Біг 5000 м Житомирська Спартак,
ЗСУ
149 Кревсун Юлія легка атлетика Біг 800 м Донецька ЗСУ
150 Лобанова Лілія легка атлетика Біг 800 м м. Київ,
Донецька
Динамо
151 Логвиненко Аліна легка атлетика Біг 400м, Естафета 4х400м Донецька Спартак
152 Лупу Наталя легка атлетика Біг 800 м Чернівецька Динамо,
Колос
153 Мазурик Наталя легка атлетика Стрибки з жердиною Донецька Динамо
154 Мельниченко Ганна легка атлетика Семиборство Полтавська Динамо,
Колос
155 Міщенко Анна легка атлетика Біг 1500 м. Харківська Динамо
156 Новожилова Ірина легка атлетика Метання молота Херсонська ЗСУ,
Колос
157 Олішевська Юлія легка атлетика Естафета 4х400 м Чернівецька Динамо
158 П’ятаченко Вікторія легка атлетика Біг 200 м, Естафета 4х100 м Сумська Спартак
159 Пигида Наталя легка атлетика Біг 400 м, Естафета 4х400 м Київська ЗСУ
160 Повх Олеся легка атлетика Біг 100 м, Естафета 4х100 м Запорізька Україна,
ЗСУ
161 Погребняк Наталя легка атлетика Біг 100 м, Естафета 4х100 м Харківська Динамо
162 Приступа Дар’я легка атлетика Естафета 4х400 м Донецька Спартак
163 Ребрик Віра легка атлетика Метання списа АР Крим Україна,
Динамо
164 Рємєнь Марія легка атлетика Біг 200 м, Естафета 4х100 м Запорізька,
Донецька
Україна,
ЗСУ
165 Рибалко Вікторія легка атлетика Стрибки у довжину Запорізька Україна
166 Саладуха Ольга легка атлетика Потрійний стрибок Донецька Динамо,
Колос
167 Семенова Наталя легка атлетика Метання диска Донецька Динамо
168 Скидан Ганна легка атлетика Метання молота м. Київ,
Луганська
МОН
169 Скрипак Ольга легка атлетика Біг 10000 м Чернігвіська МОН,
Динамо
170 Стуй Христина легка атлетика Біг 200 м, Естафета 4х100 м Івано-Франківська Україна
171 Стьопіна Віта легка атлетика Стрибки у висоту Миколаївська ЗСУ
172 Тітімець Ганна легка атлетика Біг 400м з бар’єрами, Естафета 4х400 м Дніпропетровська ЗСУ,
МОН
173 Твердохліб Маргарита легка атлетика Стрибки у довжину Донецька МОН
174 Філонюк Тетяна легка атлетика Марафон Хмельницька Динамо
175 Холоша Олена легка атлетика Стрибки у висоту Миколаївська ЗСУ
176 Шевченко Анжеліка легка атлетика Біг 1500 м Донецька Спартак,
Динамо
177 Шелех Ганна легка атлетика Стрибки з жердиною Донецька Україна
178 Шмідт Світлана легка атлетика Біг 3000 м з перешкодами Донецька ЗСУ,
Спартак
179 Шумкіна Олена легка атлетика Спортивна ходьба 20 км Донецька ЗСУ
180 Яковенко Ольга легка атлетика Спортивна ходьба 20 км Вінницька Колос
181 Ярощук Анна легка атлетика Біг 400м з бар’єрами, Естафета 4х400 м Дніпропетровська ЗСУ
182 Борисік Ігор плавання 200 м брас Донецька Динамо
183 Говоров Андрій плавання 50 м вільний стиль Дніпропетровська Україна
184 Димо Валерій плавання 100 м брас м. Київ ЗСУ
185 Ісаков Олександр плавання 100 м і 200 м на спині Івано-Франківська Динамо,
Колос
186 Фролов Сергій плавання 400 м і 1500 м вільний стиль Запорізька Спартак
187 Червинський Ігор плавання Марафон 10 км Харківська ЗСУ
188 Чуєв Ілля плавання 200 м батерфляй Запорізька ЗСУ,
Україна
189 Шемберєв Максим плавання 200 м і 400 м комплексне плавання м. Київ ЗСУ
190 Береснєва Ольга плавання Марафон 10 км Донецька ЗСУ,
Україна
191 Главник Ірина плавання Естафета 4х200 м вільний стиль м. Київ ЗСУ
192 Дзеркаль Ганна плавання 200 м брас і комплексне плавання; естафета 4х200 м вільний стиль Донецька Динамо
193 Зевіна Дарина плавання 100 м і 200 м на спині,Естафета 4х200 м вільний стиль м. Київ Динамо,
ЗСУ
194 Лівер Марія плавання 100 м брас Дніпропетровська Спартак
195 Степанюк Дар’я плавання 50 м вільний стиль,естафета 4х200 м вільний стиль Харківська Динамо,
Україна
196 Сидоренко Ксенія плавання синхронне Дует Харківська Україна
197 Юшко Дар’я плавання синхронне Дует Харківська Україна
198 Айвазян Артур стрільба кульова МГ-6;МГ-9; ГП-6 АР Крим Динамо
199 Бондарук Роман стрільба кульова МП-8 Львівська Динамо,
Україна
200 Куліш Сергій стрільба кульова МГ-6;МГ-9;ГП-6 Черкаська Україна
201 Кушніров Денис стрільба кульова ПП-3 Дніпропетровська Україна,
Динамо
202 Омельчук Іван стрільба кульова ПП-3; МП-6 Рівненська ЗСУ
203 Костевич Олена стрільба кульова ПП-2; МП-5 Чернігівська Динамо,
Колос
204 Тихова Дар’я стрільба кульова МГ-5; ГП-4 Херсонська Динамо
205 Шаріпова Дар’я стрільба кульова МГ-5; ГП-4 Черкаська Україна
206 Івашко Маркіян стрільба із лука Інд., команда Львівська Динамо,
Україна
207 Грачов Дмитро стрільба із лука Інд., команда Львівська Динамо
208 Рубан Віктор стрільба із лука Інд., команда Харківська Динамо
209 Дорохова Тетяна стрільба із лука Інд., команда Чернівецька Динамо
210 Палеха Катерина стрільба із лука Інд., команда Львівська Динамо
211 Січенікова Лідія стрільба із лука Інд., команда Чернівецька Спартак,
Динамо
212 Нікітін Юрій стрибки на батуті Індивідуальні вправи Миколаївська,
Херсонська
Україна
213 Кийко Марина стрибки на батуті Індивідуальні вправи м. Київ Спартак,
Колос
214 Бондар Олександр стрибки у воду вишка 10м, вишка 10м.синхрон Луганська ЗСУ,
МОН
215 Горшковозов Олександр стрибки у воду вишка 10 м синхрон Луганська ЗСУ,
МОН
216 Захаров Антон стрибки у воду вишка 10 м Запорізька Динамо,
Україна
217 Кваша Ілля стрибки у воду трамплин 3м, трамплин 3м. Синхрон Миколаївська Динамо,
Україна
218 Пригоров Олексій стрибки у воду трамплін 3 м синхрон Харківська Динамо,
Колос
219 Письменська Анна стрибки у воду трамплін 3 м, трамплін 3 м синхрон Вінницька,
Луганська
МОН
220 Потєхіна Вікторія стрибки у воду вишка 10 м синхрон Запорізька Україна
221 Прокопчук Юлія стрибки у воду вишка 10 м,вишка 10 м синхрон м. Київ ЗСУ,
МОН
222 Федорова Олена стрибки у воду трамплін 3 м.,трамплін 3 м синхрон Миколаївська Україна
223 Кірпулянський Дмитро сучасне п’ятиборство Донецька Динамо
224 Тимощенко Павло сучасне п’ятиборство м. Київ,
Дніпропетровська
Динамо
225 Терещук Вікторія сучасне п’ятиборство Луганська ЗСУ,
Україна
226 Хохлова Ірина сучасне п’ятиборство Донецька ЗСУ,
Україна
227 Стаховський Сергій теніс Одиночний розряд, Змішаний розряд м. Київ Україна
228 Бондаренко Катерина теніс Одиночний розряд, Змішаний розряд, Парний розряд м. Київ Україна
229 Бондаренко Олена теніс Одиночний розряд, Парний розряд м. Київ Україна
230 Дідух Олександр теніс настільний Одиночний розряд Чернігівська Україна
231 Жмуденко Ярослав теніс настільний Одиночний розряд Черкаська,
Херсонська
Колос
232 Біленко Тетяна теніс настільний Одиночний розряд Харківська Колос
233 Песоцька Маргарита теніс настільний Одиночний розряд м. Київ МОН
234 Сапунов Данило триатлон Індивідуальні Житомирська Динамо
235 Єлістратова Юлія триатлон Індивідуальні Житомирська Динамо,
Україна
236 Гусаров Григорій тхеквондо втф 68 кг Харківська Динамо
237 Конєва Марина тхеквондо втф +67 кг Харківська Динамо
238 Бойко Дмитро фехтування Шабля індивідуальні змагання Хмельницька Динамо,
Україна
239 Карюченко Дмитро фехтування Шпага індивідуальні змагання Харківська Динамо
240 Кривицька Олена фехтування Шпага індивідуальні й командні змагання м. Київ,
Тернопільська
ЗСУ
241 Лелейко Ольга фехтування Рапіра індивідуальні змагання м. Київ Динамо
242 Пантелєєва Ксенія фехтування Шпага індивідуальні й командні змагання Львівська Динамо,
Україна
243 Почкалова Анфіса фехтування шпага індивідуальні й командні змагання Львівська Динамо,
Україна
244 Харлан Ольга фехтування Шабля індивідуальні змагання Миколаївська Спартак,
Динамо
245 Шемякіна Яна фехтування шпага індивідуальні й командні змагання Львівська Динамо,
Україна


Мітки: , , ,


Останні коментарі