Загальноміський конкурс спортивної фотографії 2012!

Автор | 7 жовтня 2012 | Переглядів: 311

Київське міське відділення НОК України вп’яте проводить на кращу спортивну фотографію. Найкращі фотороботи будуть подані до Національного олімпійського комітету України та Комісії НОК України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» для участі у всеукраїнському конкурсі спортивної фотографії.

Участь у конкурсі можуть взяти як фотографи-професіонали, так і фотографи-аматори, а також діти до 16 років! Переможці визначатимуться по кожній з 3 категорій.

Всі фотографії, які надсилаються на Конкурс, повинні бути зробленими протягом 2012 року і відповідати наступним темам: спорт, Олімпійський рух, активне й спортивне дозвілля та представлені у роздрукованому вигляді (на фотопапері) та на цифровому носії (компакт-диск):

Формат роздрукованої світлини: 30 см по довгій стороні кадру. Цифровий формат: JPG або TIF-файл, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів або 15х21 см.

Заявки на участь у Конкурсі необхідно надіслати на адресу КМВ НОК України до 20 жовтня 2012 року (однією особою може бути представлено не більше 5 фотографій). Заявки повинні включати:

- заповнений офіційний бланк заявки (за наведеним нижче зразком);

- фотографію/ї у друкованому та цифровому вигляді;

- інформацію про фотографію/ї (на окремому аркуші): де були зроблені (назва заходу та населеного пункту), коли були зроблені (дата) та короткий опис.

З А Я В К А (зразок)
на участь у Всеукраїнському конкурсі спортивної фотографії
Прізвище, ім’я, по-батькові
Адреса для листування
Контактний телефон та електронна адреса
Категорія учасника (фотографи-професіонали, фотографи-аматори, діти)
Кількість фотографій
Я  П.І.Б.  ,  (дата народження)  ,що проживаю за адресою _____________,
паспорт, серія №_____, виданий _________, погоджуюсь з умовами Конкурсу спортивної
фотографії і зобов’язуюсь їх виконувати.
Дата та підпис.

Для неповнолітніх зобов’язання заповнює та підписує їхній представник.

Фотографії приймаються за адресою: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 12, Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України, з поміткою «На ».

Положення заходу можна переглянути за посиланням: Положення про V Загальноміський конкурс спортивної фотографії 2012 року [у форматі doc] в розділі Офіційні документи.Мітки: , ,


Останні коментарі