“Юнь Києва – запрошує”

Автор | 17 жовтня 2013 | Переглядів: 39

12 жовтня  у Маріїнському парку проходило свято столичної молоді “Юнь Києва запрошує”. Цьогоріч захід відбувався під гаслом “Місто талановитої молоді” у рамках проголошеного Президентом України Року дитячої творчості. У суботу Центральний парк культури та відпочинку був епіцентром дитячого таланту та цікавого дозвілля. Стати учасником заходу міг кожен охочий, цьому сприяло програмне розмаїття свята та дружня атмосфера.

Організатори заходу: Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і Київський міський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національна Організація Скаутів України» за підтримки Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України та Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту. 

Мета заходу: формування активної громадської позиції, залучення дітей та молоді до соціально-корисної діяльності, а також формування навичок здорового способу життя та безпечної поведінки в дитячому та молодіжному середовищі, популяризація скаутського та волонтерського руху.
В акції брали  участь представники Київської міської державної адміністрації, відповідальний секретар Київського міського відділення НОК України Ростислав Григорович Драпушко. Також до акції долучилися прийомні сім’ї, учні, студенти, молодь, батьки, представники навчальних закладів та громадських організацій-близько 3 тисяч киян та гостей столиці.

Київське міське відділення забезпечило захід спортивним інвентарем для проведення різноманітних конкурсів, та призами для учасників заходу. Тож до уваги киян та гостей міста була наступна програма “Велика соціальна гра”, “Алея дитячих прав”, “Скаутський майданчик”, “Галявина подарунків”, а також презентація мережі соціальних послуг та концерт дитячих творчих колективів столичних клубів.

 Мітки:


Останні коментарі