В Києві відсвяткували День молоді

Автор | 3 липня 2013 | Переглядів: 42

В Києві на вул. Хрещатик 30 червня 2013 року з нагоди святкування Дня Молоді відбувся ІІ-й Київський спортивний фестиваль «Веселі старти на роликах». Участь у фестивалі взяли всі бажаючі незалежно від віку, працював безкоштовний прокат роликів для киян та гостей міста.

В рамках заходу “Веселі старти на роликах” були проведені змагання «М’яч у ворота», «Юркий м’яч з ключкою», “U-Jump” з екстримального катання на роликах в стилі фріскейт, вперше ролери змагалися у стрибках долаючи одночасно довжину і висоту – дві планки висотою півтора метри ставилися поруч і розсувались на відстань аж до 3,25метри, другою дисципліною було виконання найартистичніших стрибків з трампліну через планку також були розіграні персональні номінації: «За волю до перемоги», «За краще володіння роликами», «Кращий друг, який підтримує», «За активний відпочинок на роликах», «Швидкий ролер». Переможці та призери у спортивних іграх були нагороджені дипломами та цінними подарунками в рамках фестивалю.

В урочистому відкритті заходу та нагородженні взяли участь: Заступник директора департаменту освіти, науки, молоді та спорту – Володимир Вовк, Член виконкому Київського міського відділення НОК України, Віце-президент Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків, – Сергій Тимофєєв та Президент Української федерації роликового спорту – Олександр Симоненко.

 

 Мітки:


Останні коментарі