У Пекіні відсвяткували 100-річчя створення Київського олімпійського комітету

Автор | 14 червня 2013 | Переглядів: 24

Вечір, присвячений 100-річчю створення Київського олімпійського комітету та українсько-китайській співпраці в олімпійській сфері, відбувся у Посольстві України в КНР.

Тимчасовий повірений у справах України в КНР Василь Гамянін зачитав привітання Президента України Віктора Януковича із цього приводу, а також привітання президента НОК Сергія Бубки китайському олімпійському співтовариству. У листі від імені Бубки говориться, що «Україна і Китай мають не лише древню історію і багату культуру, але й славляться на весь світ своїми спортивними досягненнями». Президент НОК нагадав, що дві країни вже багато років успішно співпрацюють у сфері спорту, «спільними зусиллями популяризувавши високі олімпійські ідеали».

Від китайської сторони на заході виступила представник Головного управління з питань спорту і фізкультури КНР/Олімпійського комітету Китаю Сун Сюеї, начальник відділу зовнішніх зв’язків Пекінської олімпійської асоціації Ван Фань, яка, зокрема, зазначила, що керівники цієї організації взяли участь в урочистостях із приводу століття українського олімпійського руху в Києві. Крім того, в урочистому вечорі взяли участь представник Китайського університету фізичної культури і спорту Ван Хуейтай, а також студенти Тянцзиньського університету іноземних мов, який виховав декількох олімпійських чемпіонів, і на базі якого створюється центр україністики.

 Мітки: ,


Останні коментарі