“Разом з “Динамо” – до перемоги”

Автор | 5 червня 2013 | Переглядів: 31

4 червня 2013 року на спортивно-оздоровчій базі «Динамо», відбулося урочисте відкриття спортивно-патріотичного зльоту «Разом з «Динамо» – до перемоги» в рамках програми «Динамо» – дітям України» серед юнаків та дівчат, присвяченого Міжнародному дню захисту дітей, на якому біли присутні почесні гості – голова Фізкультурно-спортивного Товариства «Динамо» України Корж Віктор Петрович, голова КМО ФСТ «Динамо» України, начальник Головного Управління Міністерсвтва Внутрішніх Справ України в місті Києві Коряк Валерій Володимирович, заступник директора Департаменту освіти, науки, молоді та спорту, начальник управління сім’ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), член виконкому Київського міського відділення НОК України Вовк Володимир Семенович, голова Ради молодіжного об’єднання «Скаути Києва» Чернишова Аліна, олімпійський чемпіон з фехтування Крісс Григорій Якович, перший заступник Голови Київської міської організації ФСТ «Динамо» України Панін Ігор Миколайович.

"Разом з "Динамо" - до перемоги"

Після відкриття спортивно-патріотичного зльоту Голова КМО ФСТ «Динамо» України Коряк Валерій Володимирович подарував дітям, учасникам заходу, два столи для настільного тенісу, член виконкому КМВ НОК України Вовк Володимир Семенович пам’ятні призи від Київського відділення Національного олімпійського комітету.

Учасниками урочистого відкриття спортивно-патріотичного зльоту були збірні команди ДЮСШ «Динамо» з фехтування, ДЮСШ «Динамо» з легкої атлетики, секція з боксу, КДЮСШ «Динамо» (синхронне плавання) та команда молодіжного об’єднання «Скаути Києва».

Для учасників спортивно-патріотичного зльоту колективи фізичної культури Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України показали свою майстерність, а саме представники Федерації пожежно-прикладного спорту Міністерства надзвичайних ситуацій України продемонстрували засоби швидкого пожежогасіння та розгортання пожежної техніки в екстремальних умовах. Також свою майстерність показали військовослужбовці підрозділу спеціального призначення внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України з елементами рукопашного бою та стрільби в екстремальних умовах при звільненні заручників.

"Разом з "Динамо" - до перемоги"

Програмою спортивно-патріотичного зльоту передбачено взаємодія дітей зі скаутами та надбання навичок виживання в природніх умовах, проведення спортивних змагань, ігор та вправ на витривалість та силу. Зі скаутами планується проведення тематичних майстер класів для розвитку та патріотичного виховання у дітей. Вечорами заплановані зустрічі біля вогнища та проведення інтелектуальних вікторин для розширення світогляду дітей та пізнання історії спорту та України.

 Мітки: , ,


Останні коментарі