Виступ українських ролерів на Кубку світу 2014 року

Автор | 1 червня 2014 | Переглядів: 10

Кубк світу зі швидкісного бігу на роликових ковзанах Перший раз в розіграші Кубку світу зі швидкісного бігу на роликових ковзанах у дисципліні марафон за підтримки Української федерації роликового спорту та Міністерства молоді та спорту бере участь член національної збірної команди УкраїниМузика Анна, представниця Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків.

25 травня 2014 року в місті Ренн, що у Франції пройшов І етап Кубку світу. Участь приймали найбільше титуловані спортсменки світу: Francesca Lollobridgida з Італії – чемпіонка світу 2013 року; Alexandra Goss із Польщі – володарка Кубку світу 2013 року; Katharina Rumpus із Німеччини – чемпіонка світу 2013 року серед юніорів; Nісole Begg із Нової Зеландії – володарка Кубку світу 2006 року.

В нелегкій боротьбі з кращими спортсменками швидкісного бігу на роликових ковзанах, долаючи неабиякі перешкоди траси перегонів: місця з бруківкою та правосторонні повороти, Анна посіла 6 місце.

Вітаємо Анну та її особистого тренера – Симоненко Олександра з успішним виступом та гідним представленням України на світовій арені. Бажаємо їм вдалих виступів у наступних етапах Кубку світу.Мітки: