Олімпійський урок 2012

У Києві тривають олімпійські уроки. У цьому році, який Кабінетом Міністрів України визнаний роком спорту та здорового способу життя, особливо багато уваги привертають заходи саме спортивні. Олімпійські уроки – традиційно проходять в вересні на початку навчального року. Метою заходу є виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок та культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом.

12 Photos

Турнір по настільному тенісу

Днями в Дніпровському районі на базі ліцею № 208 за участю працівника Київського міського відділення НОК України Сергія Гарнаги пройшов олімпійський урок - майстер клас з настільного тенісу. Після розминки та тренувань були влаштовані змагання з цього виду спорту між учнями 208 ліцею та загальноосвітніми школами №125 та №265.

14 Photos

Do like OLYMPIANS у Дарницькому районі

10 квітня в Спортивному клубі "Добро", що в Дарницькому районі міста Києва відбувся перший захід присвячений новому проекту Національного олімпійського комітету України Do like OLYMPIANS.

7 Photos

Do like olympians у школі №87 2015

Do like olympians у школі №87 2015

22 Photos

Олімпійський урок у Печерському районі

У Печерському районі пройшли олімпійські уроки!

35 Photos

«DO like OLYMPIANS» в СЗШ №232

8 травня у середній загальноосвітній школі №232 відбулась акція Національного олімпійського комітету України «DO like OLYMPIANS», що реалізовується спільно з «The Coca-Cola Foundation». Чудовий сонячний день дуже сприяв не тільки доброму настрою учасників, а і допоміг суттєво розширити рухову активність. Отже на шкільному спортмайданчику учні 5 класу разом з учасником Олімпійських ігор, 14-кратним рекордсменом України з ковзанярського спорту Андрієм Фоміним виконували спеціальну олімпійську зарядку.

10 Photos

Олімпійський урок у Оболонському районі

Школи № 20, 232, 210 зустріли свято олімпійського уроку. Не звичайні естафети, відмінні виступи вихованців гуртків та секцій, ось чим виділялися оболонці!

30 Photos

Малі олімпійські ігри у початковій школі Аратта

Малі олімпійські ігри у початковій школі Аратта

23 Photos

Олімпійський урок у Голосіївському районі

Олімпійський урок у Голосіївському районі

45 Photos

11 жовтня у актовому залі Республіканського вищого училища фізичної культури у місті Києві відбулась надзвичайна подія! Олімпійський урок, а також нова акція Національного олімпійського комітету України «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок»!

56 Photos

Олімпійський куточок шк.№14

Вручення "Олімпійського куточку" підшефної школі-інтернату №14.

15 Photos

Олімпійський урок на льоду

Сьогодні, 19 квітня, чудового сонячного дня, у спортивно-оздоровчому комплексі ТОВ «Дивосвіт-плюс» відбувся олімпійський урок. Олімпійський урок – це відома подія для багатьох київських школярів, але ще ніколи він не проходив на льоду! Організаторами заходу виступили Київське міське відділення НОК України та Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, благодійний партнер спортивно-оздоровчий комплекс ТОВ «Дивосвіт-плюс».

28 Photos

Сьогодні в столичному ліцеї №171 «Лідер» відбувся олімпійський урок за участю голови КМДА Олександра Попова, голови КМВ НОК України Павла Костенко, олімпійських чемпіонів та призерів, а також директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Оксани Добровольської.

22 Photos

14 вересня на Майдані Незалежності у Києві, стартував олімпійський урок. Незважаючи на погоду, на головній площі країни зібралося чимало людей, а все заради того щоб побачити на власні очі спортивну гордість України – олімпійських чемпіонів та призерів, чемпіонів світу та Європи, а також спробувати себе у різноманітних видах спорту.

21 Photos

Олімпійський урок у школі №269

17 вересня учні спеціалізованої школи №269 що в Голосіївському районі міста зустріли свято "Олімпійського уроку".

8 Photos

Олімпійський урок 2013 у шк.№87

Сьогодні, 18 вересня, у школі №87 що у Голосіївському районі міста Києва відбувся олімпійський урок за участю бронзової призерки Олімпійських ігор у Сіднеї Олени Іванівни Говорової та учасниці чотирьох Олімпійських ігор, прапороносця збірної команди України на Х Зимових олімпійських іграх

20 Photos

олімпійський урок у гімназії №267

олімпійський урок у гімназії №267

9 Photos

Олімпійський тиждень 2013/1

Олімпійський тиждень крокує по навчальним закладам столиці. Так на минулому тижні відбулись олімпійські уроки

28 Photos

Олімпійський урок 2013 у шк.№85

Олімпійський урок 2013 у шк.№85

6 Photos

Олімпійський урок 2013 у Київській інженерній гімназії

Олімпійський урок 2013 у Київській інженерній гімназії

7 Photos

Олімпійський урок у спеціалізованой школі №216

Олімпійський урок у спеціалізованой школі №216

6 Photos

олімпійський урок у школі №231

олімпійський урок у школі №231

7 Photos

Олімпійський урок у гімназії

Олімпійський урок у гімназії "Потенціал"

9 Photos

Олімпійський урок на роликах у школі №232 у Києві

30 Photos

Олімпійський урок у школі№226

Олімпійський урок у школі №226

19 Photos

І знову олімпійський урок у Оболонському районі Києва, тепер вже у школі №170. Світлана Мазій, не тільки призер Олімпійських ігор в Сеулі та Олімпійських ігор в Атланті, учасниця Олімпійських ігор в Сіднеї та Афінах, а ще і палка прихильниця олімпійського руху! Разом з Київським міськім відділенням Національного олімпійського комітету України Світлана Іванівна вже завітала на чотири таких уроки. Для почесних гостей, Сергія Тимофєєва члена виконкому КМВ НОК України, та Світлани Мазій – призерки олімпійських ігор з академічного веслування, педагогічний колектив та учні 5 класів влаштували веселу естафету. Естафета включала у себе не тільки рухливі ігри, а також і вікторину на знання олімпійської символіки та коренів походження олімпійських ігор.

16 Photos

"Олімпійський урок" у школі №9

14 Photos

20 листопада школа №219 прийняла «Олімпійський урок».

18 Photos

олімпійський урок у школі-інтернат №14

олімпійський урок у школі-інтернат №14

29 Photos

Плакаты к олимпийскому уроку

Плакаты к олимпийскому уроку

10 Photos

олімпійський урок з тхеквондо WTF

олімпійський урок з тхеквондо WTF у школы №219 Оболонського району міста Києва

10 Photos

Олімпійський урок школа-садок

Олімпійський урок школа-садок "Всесвіт" і школа №149

17 Photos

"Олімпійські забави" у Скандинавській гімназії

27 Photos

Олімпійський урок у школі №225

16 травня в столичній загальноосвітній школі №225 відбувся олімпійський урок за участю дворазової срібної призерки Олімпійських ігор з академічного веслування Світлани Мазій та члена виконкому КМВ НОК України Сергія Тимофєєва.

15 Photos

шкільна спартакіада та Олімпійський урок школа №9

18 вересня в київський школі №9 Оболонського району міста, за підтримки Київського міського відділення НОК України відбулась друга шкільна спартакіада.

6 Photos

Олімпійський урок зі стрибків у воду

20 вересня з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту відбувся “Олімпійський урок” зі стрибків у воду. Федерація зі стрибків у воду за підтримки Київського міського відділення НОК України влаштували для киян справжнє свято спорту. На спортивній олімпійській тренувальній базі «Ліко-Холдінг» відбулись показові виступи вихованців КДЮСШ «Тріумф»

16 Photos

Олімпійський урок на льодовому стадіоні

Олімпійський урок на льодовому стадіоні

11 Photos

Олімпійський урок у школі №226

Олімпійський урок у школі №226

17 Photos

Олімпійський урок школа №247

Нещодавно у спеціалізованій школі №247 відбувся Олімпійський урок за участю чотириразової учасниці Олімпійських ігор , прапороносця збірної України на Зимових Олімпійських іграх в Ванкувері. Ініціативу, Лілія Анатоліївна, одразу взяла у свої руки та розповіла учням 5-го класу про

17 Photos

Олімпійський урок у школі №87 2014рік

24 вересня відбувся традиційний Олімпійський урок у школі №87 Всеукраїнський захід Олімпійський урок найулюбленіше спортивне свято учнів спеціалізованої школи ім. О.П.Довженка №87. Серед запрошених гостей представник НОК України Вікторія Веселова, представник КМВ НОК України Сергій Гарнага, стипендіат КМВ НОК України Рибальченко Наталія, учасниця Олімпійських ігор Лілія Лудан, тренери ДЮСШ «Арго» та представники управління освіти Голосіївського району.

19 Photos

Олімпійський урок з Денисом Силантєвим

Олімпійський урок з Денисом Силантєвим

12 Photos

Олімпійський урок в гімназії №315

Олімпійський урок в гімназії №315

7 Photos

Олімпійський урок з ковзанярського спорту

Олімпійський урок з ковзанярського спорту с Тетяною Кулешовою

13 Photos

Олімпійський урок 2015 у школі №87

Олімпійський урок 2015 у школі №87

14 Photos

«Олімпійський урок» для дітей з Центру соціально-психологічної реабілітації

Олімпійський урок для дітей з Центру соціально-психологічної реабілітації

15 Photos

Олімпійський урок в гімназії №267_2015

бронзова призерка ХХV Олімпійських ігор в Барселоні, неодноразова призерка чемпіонатів світу, чемпіонка Європи Тетяна Устюжаніна, бронзовий призер ХХVІІІ Олімпійських ігор в Афінах, срібний призер чемпіонату світу, чемпіон та бронзовий призер чемпіонатів Європи Сергій Гринь, учасниці ІІ Юнацьких Олімпійських ігор у Нанкіні, неодноразові чемпіонки України Дар’я Галаган та Алла Сарканич провели «Олімпійський урок»у Гімназії № 267 м. Києва, який вже став традиційним.

10 Photos

Олімпійський урок в с.Щасливе 2015

10 жовтня у селі Щасливе, Бориспільського району, Київської області відбувся “Олімпійський урок” за участю відомих спортсменів України.

75 Photos

Олімпійський урок з важкої атлетики

З метою популяризації олімпійських видів спорту та впровадження здорового способу життя серед молоді столиці 29 травня на території ЦВПСВМС «Десантник» за підтримки Федерації важкої атлетики було проведено Олімпійський урок з важкої атлетики та загальної фізичної підготовки з нагоди Дня Києва та Міжнародного дня захисту дітей.

8 Photos

Олімпійський урок з ковзанярського спорту ІІ

Веселі старти на роликах в рамках заходу Національного олімпійського комітету «Олімпійський тиждень». Наприкінці вересня на льодовому стадіоні столиці відбувся Олімпійський урок з ковзанярського спорту. Цей захід дуже зацікавив дітей та молодь Голосіївського району і вже в наступні вихідні бажаючих прийняти участь в олімпійському уроці було вдвічі більше.

9 Photos

Do like olympians в школі №218 2015

Do like olympians в школі №218 2015

27 Photos


Напишіть відгук