Вид спортуДисциплінаЗмаганняДата проведенняЧас проведенняПрізвище, ім’я спортсменаРезультат/місце
1Стрільба з лукаІндивідуальні
змаганння,
чоловіки
Кваліфікаційний
раунд
27 липня - пятниця09:00 - 11:00Грачов Дмитро,
Рубан Віктор,
Івашко Маркіян
2Стрільба з лукаІндивідуальні
змагання, жінки
Кваліфікаційний
раунд
27 липня - пятниця13:00 - 15:00Палеха Катерина,
Січенікова Лідія,
Дорохова Тетяна
3Кульова стрільбаПневматична
гвинтівка, жінки
Залікова стрільба28 липня - субота08:15 - 9:30Тихова Дар’я,
Шаріпова Дар’я
4Кульова стрільбаПневматична
гвинтівка, жінки
ФІНАЛ28 липня - субота10:20 - 11:00
5Кульова стрільбаПневматичний
пістолет, чоловіки
Залікова стрільба28 липня - субота12:00 - 13:45Омельчук Олег,
Кушніров Денис
583 (6)
6Кульова стрільбаПневматичний
пістолет, чоловіки
ФІНАЛ28 липня - субота15:25 - 15:40Омельчук Олег683.6 (5)
7БадмінтонОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні
змагання в
підгрупах
28 липня - субота08:30 -11:00, 12:30 - 17:00, 18:30 - 23:00Грига Лариса
Завадський Дмитро
8Стрільба з лукаКомандні змагання,
чоловіки
1/8 фіналу28 липня - субота09:00 - 12:20Грачов Дмитро
Рубан Віктор
Івашко Маркіян
9Стрільба з лукаКомандні змагання,
чоловіки
1/4 фіналу, 1/2
фіналу, матч за
бронзову медаль,
ФІНАЛ
28 липня - субота15:00 - 19:00
10Теніс настільнийОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Кваліфікація28 липня - субота09:00 - 12:45Песоцька Маргарита
Біленька Тетяна Дідух
Олексадр Жмуденко
Ярослав
11Теніс настільнийОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Раунд 128 липня - субота14:30 - 17:30Олександр Дідух4:3 (перемога)
12Теніс настільнийОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Раунд 228 липня - субота19:00 - 22:00
13ДзюдоВагова категорія 60
кг, чоловіки
Попередні сутички28 липня - субота09:30 - 12:30Зантарая Георгійпоразка
14ДзюдоВагова категорія 60
кг, чоловіки
ФІНАЛ28 липня - субота14:00 - 16:50
15Веслування
академічне
W 4х, жінкиПопередні28 липня - субота9:50 - 10:00Коженкова Анастасія
Дементьева Яна
Довгодько Наталія
Тарасенко Катерина
Колеснікова Тетяна,
запасна
16Веслування
академічне
М 8+, чоловікиПопередні28 липня - субота10:10 - 10:20Чиканов Сергій,
Приведа Андрій,
Коновалюк Олександр, Клецькой Валентин,
Тимко Іван,
Мороз Артем,
Ликов Олег,
Гребенніков Віктор, Холязніков Антон,
Шпак Андрій (запасний)
17Веслування
академічне
М 2х, чоловікиПопередні28 липня - субота10:30 - 10:40Міхай Дмитро
Морозов Артем
18Веслування
академічне
М 4х, чоловікиПопередні28 липня - субота11:30 - 11:50Довгодько Іван
Зайцев Костянтин
Павловський
Володимир Гринь
Сергій Футрик Іван,
запасний
19Велоспорт-шосеГрупова гонка,
чоловіки
ФІНАЛ28 липня - субота10:00 - 17:00Гривко Андрій
Крівцов Дмитро
20Плавання400 м комплексне
плавання, чоловіки
Попередні28 липня - субота10:00 - 10:26Шемберєв Максим
21Плавання400 м комплексне
плавання, чоловіки
ФІНАЛ28 липня - субота19:30 - 19:37
22Плавання400 м вільним
стилем, чоловіки
Попередні28 липня - субота10:47 -11:14Фролов Сергій
23Плавання400 м вільним
стилем, чоловіки
ФІНАЛ28 липня - субота19.49 - 19:56
24Плавання400 м комплексне
плавання, жінки
Попередні28 липня - субота11:17-11:49Дзеркаль Ганна
25Плавання400 м комплексне
плавання, жінки
ФІНАЛ28 липня - субота20:09-20:17
26Плавання100 м брасс,
чоловіки
Попередні28 липня - субота12:15 - 12:38Димо Валерій
27Плавання100 м брасс,
чоловіки
1/2 фіналу28 липня - субота20:28 - 20:36
28ФехтуванняРапіра жінки,
індивідуальні
змагання
1/6428 липня - субота10:30Лелейко Ольга
29ФехтуванняРапіра жінки,
індивідуальні
змагання
1/3228 липня - субота11:50Лелейко Ольга15:4 (перемога)
30ФехтуванняРапіра жінки,
індивідуальні
змагання
1/1628 липня - субота14:10Ольга Лелейко9:15 (поразка)
31ФехтуванняРапіра жінки,
індивідуальні
змагання
1/428 липня - субота15:30
32ФехтуванняРапіра жінки,
індивідуальні
змагання
1/228 липня - субота18:00
33ФехтуванняРапіра жінки,
індивідуальні
змагання
бій за 3 місце28 липня - субота19:10
34ФехтуванняРапіра жінки,
індивідуальні
змагання
ФІНАЛ28 липня - субота19:40
35Гімнастика
спортивна
Командні змагання,
чоловіки
Кваліфікація28 липня - субота11:00 - 22:10 (UKR 20:00 - 22:10)Куксенков Микола,
Верняєв Олег,
Степко Олег,
Радівілов Ігор,
Наконечний Віталій
36БоксВагова категорія 56
кг, чоловіки
1/32 фіналу28 липня - субота13:30 - 16:30Іщенко Павло9:19 (3:4, 3:5, 3:10)
(поразка)
37БоксВагова категорія 75
кг, чоловіки
1/32 фіналу28 липня - субота20:30 - 23:30Хитров Євген
38ТенісОдиночний розряд,
чоловіки
1 раунд28 липня - субота12:00 - 20:00Стаховський Сергій3:6, 6:4, 3:6 (поразка)
39ТенісОдиночний розряд,
жінки
1 раунд28 липня - субота12:00 - 20:00Бондаренко Катерина,
Бондаренко Альона
40ТенісПарний розряд,
жінки
1 раунд28 липня - субота12:00 - 20:00Бондаренко Катерина,
Бондаренко Альона
41Важка атлетикаЖінки 53 кгГрупа Б29 липня - неділя10:00-14:00Паратова Юлія199 (5)
42Важка атлетикаЖінки 53 кгГрупа А, церемонія
нагородження
29 липня - неділя15:30-17:30
43БадмінтонОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні
змагання в
підгрупах
29 липня - неділя08:30 - 11:00
44БадмінтонОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні
змагання в
підгрупах
29 липня - неділя12:30 - 17:00
45БадмінтонОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні
змагання в
підгрупах
29 липня - неділя18:30 - 23:00
46Стрільба з лукаКомандні змагання,
жінки
1/8 фіналу29 липня - неділя09:00 - 12:20Палеха Катерина,
Січенікова Лідія,
Дорохова Тетяна
47Стрільба з лукаКомандні змагання,
жінки
1/4 фіналу, 1/2
фіналу, матч за
бронзову медаль,
ФІНАЛ
29 липня - неділя15:00 - 19:00
48Кульова стрільбаПневматичний
пістолет, жінки
Залікова стрільба29 липня - неділя9:00 - 10:15Костевич Олена387 (2)
49Кульова стрільбаПневматичний
пістолет, жінки
ФІНАЛ29 липня - неділя11:45 - 12:05Костевич Олена486,6 (бронзова медаль)
50Теніс настільнийОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Раунд 229 липня - неділяОлександр Дідух0:4 (поразка)
51Теніс настільнийОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Раунд 229 липня - неділя
52Теніс настільнийОдиночний розряд,
жінки
Раунд 329 липня - неділяМаргарита Песоцька0:4 (поразка)
53Веслування
академічне
М 2х, чоловікиВідбіркові29 липня - неділя9:30
54ДзюдоВагова категорія 66
кг, чоловіки
Попередні сутички29 липня - неділя09:30-12:30Дребот Сергійпоразка
55ДзюдоВагова категорія 66
кг, чоловіки
ФІНАЛ29 липня - неділя14:00-16:50
56Гімнастика
спортивна
Багатоборство,
жінки
Кваліфікація29 липня - неділя09:30 - 21:30
(UKR 11:15 - 14:45)
Кононенко Наталія
57Плавання100 м на спині,
жінки
Попередні29 липня - неділя10:00 - 10:19Зевіна Дарина
58Плавання100 м на спині,
жінки
1/2 фіналу29 липня - неділя20:45 - 20:53
59Плавання100 м брасс, жінкиПопередні29 липня - неділя11:13 - 11:33Лівер Марія
60Плавання100 м брасс, жінки1/2 фіналу29 липня - неділя19:47 - 19:55
61Плавання100 м на спині,
чоловіки
Попередні29 липня - неділя11:13-11:30Ісаков Олександр0.55.43 (4)
62Плавання100 м брасс,
чоловіки
ФІНАЛ29 липня - неділя20:07 - 20:11
63Плавання100 м на спині,
чоловіки
1/2 фіналу29 липня - неділя20:25-20:32
64Плавання400 м комплексне
плавання, жінки
ФІНАЛ29 липня - неділя20:09-20:17
65ФехтуванняСабля чоловіки,
індивідуальні
змаганння
1/6429 липня - неділя10:30Бойко Дмитро
66ФехтуванняСабля чоловіки,
індивідуальні
змаганння
1/3229 липня - неділя11:30
67ФехтуванняСабля чоловіки,
індивідуальні
змаганння
1/1629 липня - неділя13:10
68ФехтуванняСабля чоловіки,
індивідуальні
змаганння
1/429 липня - неділя14:10
69ФехтуванняСабля чоловіки,
індивідуальні
змаганння
1/229 липня - неділя18:00
70ФехтуванняСабля чоловіки,
індивідуальні
змаганння
бій за 3 місце29 липня - неділя18:50
71ФехтуванняСабля чоловіки,
індивідуальні
змаганння
ФІНАЛ29 липня - неділя19:10
72Вітрильний спортКлас “Фінн”,
чоловіки
Перегони 1, 229 липня - неділя12:00 - 18:00Борисов Олексій
73ТенісОдиночний розряд,
чоловіки
Індивідуальний
залік
29 липня - неділя12:00 - 20:00Стаховський Сергій
74ТенісОдиночний розряд,
жінки
Індивідуальний
залік
29 липня - неділя12:00 - 20:00Бондаренко Катерина,
Бондаренко Альона
75ТенісПарний розряд,
жінки
2 коло29 липня - неділя12:00 - 20:00Бондаренко Катерина,
Бондаренко Альона
76Велоспорт-шосеГрупова гонка,
жінки
ФІНАЛ29 липня - неділя13:00 - 17:00Андрук Олена
77БоксВагова категорія 60
кг, чоловіки
1/32 фіналу29 липня - неділя13:30 - 16:30Ломаченко Василь
78БоксВагова категорія 69
кг, чоловіки
1/32 фіналу29 липня - неділя20:30 - 23:30Шелестюк Тарас
79Стрибки у водуТрамплін 3м,
синхрон, жінки
ФІНАЛ29 липня - неділя15:00Федорова Олена,
Письменська Анна
302,40 (8)
80БадмінтонОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні
змагання в
підгрупах
30 липня - понеділок08:30 - 11:00
81БадмінтонОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні
змагання в
підгрупах
30 липня - понеділок12:30 - 17:00
82БадмінтонОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні
змагання в
підгрупах
30 липня - понеділок18:30 - 23:00
83Стрільба з лукаІндивідуальні
змагання, чоловіки
1/32 та 1/16
фіналу
30 липня - понеділок09:00 - 13:00Маркіян Івашко6:4 (перемога)
84Стрільба з лукаІндивідуальні
змагання, жінки
1/32 та 1/16
фіналу
30 липня - понеділок09:00 - 13:00Катерина Палеха
Дорохова Тетяна
2:6 (поразка)
1:7 (поразка)
85Стрільба з лукаІндивідуальні
змагання, чоловіки
1/32 та 1/16
фіналу
30 липня - понеділок15:00 - 17:40Маркіян Івашко7:1 (перемога)
86Стрільба з лукаІндивідуальні
змагання, жінки
1/32 та 1/16
фіналу
30 липня - понеділок15:00 - 17:40
87Кульова стрільбаПневматична
гвинтівка, чоловіки
Залікова стрільба30 липня - понеділок09:00 - 10:45Айвазян Артур,
Куліш Сергій
593 (19)
593 (18)
88Кульова стрільбаПневматична
гвинтівка, чоловіки
ФІНАЛ30 липня - понеділок12:15 - 12:35
89ДзюдоВагова категорія 73
кг, чоловіки
Попередні сутички30 липня - понеділок09:30 - 12:30Сорока Володимир2:1 (перемога)
90ДзюдоВагова категорія 73
кг, чоловіки
ФІНАЛ30 липня - понеділок14:00 - 16:50Сорока Володимир(поразка)
91Веслування
академічне
W 4х, жінкиВідбіркові30 липня - понеділок9:40
92Веслування
академічне
М 8+, чоловікиВідбіркові30 липня - понеділок9:50Антон Холязніков,
Віктор Гребенніков,
Іван Тимко,
Артем Мороз,
Андрій Приведа,
Валентин Клецькой,
Олег Ликов,
Сергій Чиканов, Олександр Коновалюк
5:42.19 (6)
93Веслування
академічне
М 4х, чоловікиВідбіркові30 липня - понеділок10:00
94Веслування
академічне
W 2х, жінкиПопередні30 липня - понеділок10:20 - 10:30Буряк Олена,
Кравченко Анна
7.09,40
95Важка атлетикаВагова категорія 58
кг, жінки
Група Б30 липня - понеділок10:00 - 14:00
96Важка атлетикаВагова категорія 58
кг, жінки
Група А, церемонія
нагородження
30 липня - понеділок15:30 - 17:30Каліна Юлія235 (106+129) кг (бронзова медаль)
97Теніс настільнийОдиночний розряд,
чоловіки
Раунд 330 липня - понеділок10:00 - 14:00
98Теніс настільнийОдиночний розряд,
жінки
Раунд 430 липня - понеділок15:30 - 17:30
99Теніс настільнийОдиночний розряд,
чоловіки
Раунд 430 липня - понеділок19:00 - 21:00
100ФехтуванняШпага жінки,
індивідуальні
змагання
1/6430 липня - понеділок10:30Шемякіна Яна,
Пантелєєва Ксенія,
Кривицька Олена,
Почкалова Анфіса*
11:15 (перемога)
15:13 (перемога)
101ФехтуванняШпага жінки,
індивідуальні
змагання
1/3230 липня - понеділок11:50
102ФехтуванняШпага жінки,
індивідуальні
змагання
1/1630 липня - понеділок14:10Шемякіна Яна,
Пантелєєва Ксенія,
Кривицька Олена,
15:12 (перемога)
10:15 (поразка)
10:15 (поразка)
103ФехтуванняШпага жінки,
індивідуальні
змагання
1/430 липня - понеділок15:30Шемякіна Яна15:14 (перемога)
104ФехтуванняШпага жінки,
індивідуальні
змагання
1/230 липня - понеділок18:00Шемякіна Яна14:13 (перемога)
105ФехтуванняШпага жінки,
індивідуальні
змагання
Бій за 3 місце30 липня - понеділок19:10
106ФехтуванняШпага жінки,
індивідуальні
змагання
ФІНАЛ30 липня - понеділок19:40Шемякіна Яна9:8 (золота медаль)
107Вітрильний спортКлас “Лейзер”,
чоловіки
Перегони 1, 230 липня - понеділок12:00 - 18:00Кудряшов Валерій48, 38
108Вітрильний спортКлас “Фінн”,
чоловіки
Перегони 3, 430 липня - понеділок12:00 - 18:00
109ТенісОдиночний розряд,
чоловіки
Індивідуальний
залік
30 липня - понеділок12:00 - 20:00Стаховський Сергій
110ТенісОдиночний розряд,
жінки
Індивідуальний
залік
30 липня - понеділок12:00 - 20:00Бондаренко Катерина,
Бондаренко Альона
111ТенісПарний розряд,
жінки
2 коло30 липня - понеділок12:00 - 20:00Бондаренко Катерина,
Бондаренко Альона
112БоксВагова категорія 81
кг, чоловіки
1/32 фіналу30 липня - понеділок13:30 - 16:00Гвоздик Олександр18:10 (5:4, 6:3, 7:3)
(перемога)
113БоксВагова категорія 81
кг, чоловіки
1/32 фіналу30 липня - понеділок20:30 - 23:00Гвоздик Олександр
114Стрибки у водуВишка 10 м,
синхрон, чоловіки
ФІНАЛ30 липня - понеділок15:00Бондар Олександр,
Горшковозов Олександр
433,32 (8)
115Гімнастика
спортивна
Командні змагання,
чоловіки
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
30 липня - понеділок16:30 - 19:30271,526 (4)
116Плавання200 м батерфляй,
чоловіки
Попередні30 липня - понеділок10:25 - 10:47Чуєв Ілля1:59.65 (28)
117Плавання200 м комплексне
плавання, жінки
Попередні30 липня - понеділок11:06 - 11:38Дзеркаль Ганна2:14.55 (18)
118Плавання100 м на спині,
жінки
ФІНАЛ30 липня - понеділок19.49 - 19.53
119Плавання100 м на спині,
чоловіки
ФІНАЛ30 липня - понеділок19:56 - 20:00
120Плавання100 м брасс, жінкиФІНАЛ30 липня - понеділок20:15 - 20:19
121Плавання200 м батерфляй,
чоловіки
1/2 фіналу30 липня - понеділок20:35 - 20:39
122Плавання200 м комплексне
плавання, жінки
1/2 фіналу30 липня - понеділок20:53 - 21:03
123БадмінтонОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні
змагання в
підгрупах
31 липня - вівторок08:30 - 11:00
124БадмінтонОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні
змагання в
підгрупах
31 липня - вівторок12:30 - 17:00
125БадмінтонОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні
змагання в
підгрупах
31 липня - вівторок18:30 - 23:00
126Стрільба з лукаІндивідуальні
змагання, чоловіки
1/32 та 1/16
фіналу
31 липня - вівторок09:00 - 13:00Грачов Дмитро7:3 (перемога)
127Стрільба з лукаІндивідуальні
змагання, жінки
1/32 та 1/16
фіналу
31 липня - вівторок09:00 - 13:00
128Стрільба з лукаІндивідуальні
змагання, чоловіки
1/32 та 1/16
фіналу
31 липня - вівторок15:00 - 17:40Грачов Дмитро4:6 (поразка)
129Стрільба з лукаІндивідуальні
змагання, жінки
1/32 та 1/16
фіналу
31 липня - вівторок15:00 - 17:40
130Веслування
академічне
W 2х, жінкиВідбіркові31 липня - вівторок9:50
131Веслування
академічне
М 2х, чоловіки1/2 фіналу31 липня - вівторок12:20
132ДзюдоВагова категорія 81
кг, чоловіки
Попередні сутички31 липня - вівторок09:30 - 12:30Василенко Артемпоразка
133ДзюдоВагова категорія 81
кг, чоловіки
ФІНАЛ31 липня - вівторок14:00 - 16:50
134Теніс настільнийОдиночний розряд,
жінки
1/4 фіналу31 липня - вівторок10:00 - 14:00
135Теніс настільнийОдиночний розряд,
жінки
1/2 фіналу31 липня - вівторок16:00 - 18:00
136Плавання200 м брасс,
чоловіки
Попередні31 липня - вівторок11:14 - 11:41Борисік Ігор
137Плавання200 м брасс,
чоловіки
1/2 фіналу31 липня - вівторок20:17 - 20:27
138Плавання200 м батерфляй,
чоловіки
ФІНАЛ31 липня - вівторок20:17-20:27
139Плавання200 м комплексне
плавання, жінки
ФІНАЛ31 липня - вівторок20:39 - 20:43
140Вітрильний спортВітродошка
(чоловіки, жінки)
Перегони 1, 231 липня - вівторок12:00 - 18:00Оберемко Максим,
Маслівець Ольга
(35)
(4)
141Вітрильний спортКлас “Лейзер”,
чоловіки
Перегони 3, 431 липня - вівторок12:00 - 18:00Кудряшов Валерій(29)
142Вітрильний спортКлас “Фінн”,
чоловіки
Перегони 5, 631 липня - вівторок12:00 - 18:00
143ТенісОдиночний розряд,
чоловіки
2 раунд31 липня - вівторок12:00 - 20:00
144ТенісОдиночний розряд,
жінки
2 раунд31 липня - вівторок12:00 - 20:00
145ТенісПарний розряд,
жінки
1/4 фіналу31 липня - вівторок12:00 - 20:00
146БоксВагова категорія 64
кг, чоловіки
1/32 фіналу31 липня - вівторок13:30 - 16:15Беринчик Денис
147БоксВагова категорія 64
кг, чоловіки
1/32 фіналу31 липня - вівторок20:30 - 23:15Беринчик Денис
148Стрибки у водуВишка 10 м,
синхрон, жінки
ФІНАЛ31 липня - вівторок15:00Прокопчук Юлія,
Потєхіна Вікторія
149Стрільба з лукаІндивідуальні
змагання, чоловіки
1/32 та 1/16
фіналу
01 серпня - середа09:00 - 13:00Рубан Віктор
Рубан Віктор
10:9 (перемога, 1/32 фіналу)
6:0 (перемога, 1/16 фіналу)
150Стрільба з лукаІндивідуальні
змагання, жінки
1/32 та 1/16
фіналу
01 серпня - середа09:00 - 13:00
151Стрільба з лукаІндивідуальні
змагання, чоловіки
1/32 та 1/16
фіналу
01 серпня - середа15:00 - 19:00
152Стрільба з лукаІндивідуальні
змагання, жінки
1/32 та 1/16
фіналу
01 серпня - середа15:00 - 19:00Січенікова Лідія5:6 (поразка)
153Кульова стрільбаМалокаліберний
пістолет, жінки
Залікова стрільба01 серпня - середа9:00 - 11:30Костевич Олена293 (2)
154Кульова стрільбаМалокаліберний
пістолет, жінки
ФІНАЛ01 серпня - середа15:30 - 16:00Костевич Олена788.6 (бронзова медаль)
155БадмінтонОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні ігри за
вихід в 1/16 та в
1/8 фінали
01 серпня - середа09:00 - 11:00
156БадмінтонОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні ігри за
вихід в 1/16 та в
1/8 фінали
01 серпня - середа12:30 - 15:30
157БадмінтонОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні ігри за
вихід в 1/16 та в
1/8 фінали
01 серпня - середа17:00 - 21:00
158ФехтуванняШпага чоловіки,
індивідуальні
змагання
1/3201 серпня - середа9:00
159ФехтуванняШпага чоловіки,
індивідуальні
змагання
1/1601 серпня - середа11:15
160ФехтуванняШпага чоловіки,
індивідуальні
змагання
1/401 серпня - середа12:30
161ФехтуванняШпага чоловіки,
індивідуальні
змагання
1/201 серпня - середа17:30
162ФехтуванняШпага чоловіки,
індивідуальні
змагання
Бій за 3 місце01 серпня - середа19:10
163ФехтуванняШпага чоловіки,
індивідуальні
змагання
ФІНАЛ01 серпня - середа20:00
164ДзюдоВагова категорія 90
кг, чоловіки
Попередні сутички01 серпня - середа09:30 - 12:30Гонтюк Романпоразка
165ДзюдоВагова категорія 70
кг, жінки
Попередні сутички01 серпня - середа09:30 - 12:30Смаль Наталіяпоразка
166ДзюдоВагова категорія 90
кг, чоловіки
ФІНАЛ01 серпня - середа14:00 - 16:50
167ДзюдоВагова категорія 70
кг, жінки
ФІНАЛ01 серпня - середа14:00 - 16:50
168Теніс настільнийОдиночний розряд,
чоловіки
1/4 фіналу01 серпня - середа10:00 - 12:00
169Теніс настільнийОдиночний розряд,
жінки
Матч за 1-2, 3-4
місця
01 серпня - середа14:30 - 16:30
170Веслування
академічне
W 4х, жінкиФІНАЛ В01 серпня - середа10:20
171Веслування
академічне
М 8+, чоловікиФІНАЛ В01 серпня - середа10:306:07.33 (2)
172Веслування
академічне
М 4х, чоловікиВідбіркові01 серпня - середа12:10(5)
173Веслування
академічне
W 4х, жінкиФІНАЛ А01 серпня - середа12:30Коженкова Анастасія,
Дементьева Яна,
Довгодько Наталія,
Тарасенко Катерина
6:35.93 (золоті медалі)
174Веслування
академічне
М 8+, чоловікиФІНАЛ А01 серпня - середа12:30
175ТенісЗмішаний розряд1 раунд01 серпня - середа11:30 - 20:00Стаховський Сергій,
Бондаренко Катерина
176ТенісОдиночний розряд,
чоловіки
3 раунд01 серпня - середа12:00 - 20:00
177ТенісОдиночний розряд,
жінки
3 раунд01 серпня - середа12:00 - 20:00
178Вітрильний спортВітродошка
(чоловіки, жінки)
Перегони 3, 401 серпня - середа12:00 - 18:00
179Вітрильний спортКлас “Лейзер”,
чоловіки
Перегони 5, 601 серпня - середа12:00 - 18:00
180ФехтуванняСабля жінки,
індивідуальні
змагання
1/3201 серпня - середа13:10Харлан Ольга
181ФехтуванняСабля жінки,
індивідуальні
змагання
1/1601 серпня - середа14:45Харлан Ольга15:6 (перемога)
182ФехтуванняСабля жінки,
індивідуальні
змагання
1/401 серпня - середа15:40Харлан Ольга15:9 (перемога)
183ФехтуванняСабля жінки,
індивідуальні
змагання
1/201 серпня - середа18:30Харлан Ольга12:15 (поразка)
184ФехтуванняСабля жінки,
індивідуальні
змагання
Бій за 3 місце01 серпня - середа19:40Харлан Ольга15:10 (перемога, бронзова медаль)
185ФехтуванняСабля жінки,
індивідуальні
змагання
ФІНАЛ01 серпня - середа20:30
186БоксВагова категорія 56
кг, чоловіки
1/16 фіналу01 серпня - середа13:30 - 16:30
187БоксВагова категорія 91
кг, чоловіки
1/16 фіналу01 серпня - середа20:30 - 23:30Усік Олександр
188Стрибки у водуТрамплін 3м,
синхрон, чоловіки
ФІНАЛ01 серпня - середа15:00Кваша Ілля,
Пригоров Олексій
434.22 (4)
189Гімнастика
спортивна
Багатоборство,
чоловіки
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
01 серпня - середа16:30 - 19:35Куксенков Микола,
Верняєв Олег,
Степко Олег
90,432 (4)
88,931 (11)
190Плавання100 м вільний
стиль, жінки
Попередні01 серпня - середа10:00 -10:18Степанюк Дарина
191Плавання100 м вільний
стиль, жінки
1/2 фіналу01 серпня - середа19:38 - 19:45
192Плавання200 м на спині,
чоловіки
Попередні01 серпня - середа10:39 - 11:04Ісаков Олександр2.00.78 (6)
193Плавання200 м на спині,
чоловіки
1/2 фіналу01 серпня - середа19:48 - 19:57
194Плавання200 м брасс, жінкиПопередні01 серпня - середа11:10 - 11:41Дзеркаль Ганна2.27.09 (17)
195Плавання200 м брасс, жінки1/2 фіналу01 серпня - середа20:23 - 20:33
196Плавання200 м комплексне
плавання, чоловіки
Попередні01 серпня - середа11:47 - 12:29Шемберев Максим2.03.40
197Плавання200 м комплексне
плавання, чоловіки
1/2 фіналу01 серпня - середа20:37 - 20:47
198Плавання200 м брасс,
чоловіки
ФІНАЛ01 серпня - середа19:30 - 19:34
199Плавання4 х 200 м вільний
стиль, жінки
Попередні01 серпня - середа12:35 - 13:02Зевіна Дарина,
Степанюк Дарина,
Лівер Марія,
Дзеркаль Ганна
8.12.67 (8)
200Плавання4 х 200 м вільний
стиль, жінки
ФІНАЛ01 серпня - середа20:59 - 21:09
201Веслування
академічне
М 2Х чоловікиФІНАЛ В02 серпня - четверг9:506:31:51 (5)
202Веслування
академічне
М 2Х чоловікиФІНАЛ А02 серпня - четверг11:50
203Стрільба з лукаІндивідуальні
змагання, жінки
1/8 фіналу02 серпня - четверг09:00 - 10:45
204Стрільба з лукаІндивідуальні
змагання, жінки
1/4 фіналу, 1/2
фіналу, матч за
бронзову медаль,
ФІНАЛ
02 серпня - четверг14:00 - 16:20
205ДзюдоВагова категорія
100 кг, чоловіки
Попередні сутички02 серпня - четверг09:30-12:30Блошенко Артемпоразка
206ДзюдоВагова категорія 78
кг, жінки
Попередні сутички02 серпня - четверг09:30-12:30Прищепа Маринапоразка
207ДзюдоВагова категорія
100 кг, чоловіки
ФІНАЛ02 серпня - четверг14:00-16:50
208ДзюдоВагова категорія 78
кг, жінки
ФІНАЛ02 серпня - четверг14:00-16:50
209Плавання50 м вільний стиль,
чоловіки
Попередні02 серпня - четверг10:00 - 10:28Говоров Андрій22,09 (3)
210Плавання50 м вільний стиль,
чоловіки
1/2 фіналу02 серпня - четверг19:30 - 19:36Говоров Андрій22.12 (8)
211Плавання200 м на спині,
жінки
Попередні02 серпня - четверг11:49 - 12:10Зевіна Дарина2:09:40 (2)
212Плавання200 м на спині,
жінки
1/2 фіналу02 серпня - четверг19:53 - 20:03Зевіна Дарина2.09.70 (11)
213Плавання200 м брасс, жінкиФІНАЛ02 серпня - четверг19:39 - 19:43
214Плавання200 м на спині,
чоловіки
ФІНАЛ02 серпня - четверг19:46 - 19:50
215Плавання200 м комплексне
плавання, чоловіки
ФІНАЛ02 серпня - четверг20:15 - 20:19
216Плавання100 м вільний
стиль, жінки
ФІНАЛ02 серпня - четверг20:34 - 20:38
217Теніс настільнийОдиночний розряд,
чоловіки
1/2 фіналу02 серпня - четверг10:00 - 12:00
218Теніс настільнийОдиночний розряд,
чоловіки
Матч за 1-2, 3-4
місця
02 серпня - четверг14:30 - 16:30
219Кульова стрільбаШвидкострільний
пістолет, чоловіки
Залікова стрільба
- перша половина
02 серпня - четверг10:30 - 13:00Бондарук Роман284 (17)
220Кінний спортВиїздкаГран Прі
Кваліфікація
02 серпня - четверг11:00 - 15:30Кісельова Світлана
221ТенісЗмішаний розряд1/4 фіналу02 серпня - четверг11:30 - 20:00
222ТенісОдиночний розряд,
чоловіки
1/4 фіналу02 серпня - четверг12:00 - 20:00
223ТенісПарний розряд,
чоловіки
1/2 фіналу02 серпня - четверг12:00 - 20:00
224Вітрильний спортВітродошка
(чоловіки, жінки)
Перегони 5, 602 серпня - четверг12:00 - 18:00
225Вітрильний спортКлас “Фінн”,
Чоловіки
Перегони 7, 802 серпня - четверг12:00 - 18:00
226БадмінтонОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні ігри за
вихід в 1/4 фіналу
02 серпня - четверг12:30 - 15:30
227БадмінтонОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
Попередні ігри за
вихід в 1/4 фіналу
02 серпня - четверг17:00 - 20:00
228БоксВагова категорія 60
кг, чоловіки
1/16 фіналу02 серпня - четверг13:30 - 15:30Василь Ломаченко15:3 (перемога)
229БоксВагова категорія 75
кг, чоловіки
1/16 фіналу02 серпня - четверг20:30 - 22:30Хитров Євген18:18 (поразка ???)
230Гімнастика
спортивна
Багатоборство,
жінки
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
02 серпня - четверг16:30 - 18:30
231Велосипедний
спорт - трек
Командний спринтКваліфікація, 1/2
фіналу, ФІНАЛ
02 серпня - четверг17:30 - 18:30Шуліка Любов,
Цьось Олена
33.491 (4)
232Стрільба з лукаІндивідуальні
змагання, чоловіки
1/8 відбору03 серпня - пятниця09:00 - 10:45Маркіян Івашко,
Рубан Віктор
233Стрільба з лукаІндивідуальні
змагання, чоловіки
1/4 фіналу, 1/2
фіналу, матч за
бронзову медаль,
ФІНАЛ
03 серпня - пятниця14:00 - 16:20Рубан Віктор7:1 (поразка)
234Кульова стрільбаГвинтівка, лежачі,
чоловіки
Залікова стрільба03 серпня - пятниця09:00 - 10:15Айвазян Артур,
Куліш Сергій
235Кульова стрільбаГвинтівка, лежачі,
чоловіки
ФІНАЛ03 серпня - пятниця12:00 - 12:15
236Кульова стрільбаШвидкострільний
пістолет, чоловіки
Залікова стрільба
- друга половина
03 серпня - пятниця10:30 - 13:00Бондарук Роман
237Кульова стрільбаШвидкострільний
пістолет, чоловіки
ФІНАЛ03 серпня - пятниця14:30 - 15:05
238БадмінтонОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
1/2 фіналу03 серпня - пятниця09:00 - 12:00
239БадмінтонОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
1/2 фіналу03 серпня - пятниця13:30 - 17:00
240ДзюдоВагова категорія
+100 кг, чоловіки
Попередні сутички03 серпня - пятниця09:30-12:30Бондаренко Станіслав
241ДзюдоВагова категорія
+78 кг, жінки
Попередні сутички03 серпня - пятниця09:30-12:30Кіндзерська Ірина
242ДзюдоВагова категорія
+100 кг, чоловіки
ФІНАЛ03 серпня - пятниця14:00-16:50
243ДзюдоВагова категорія
+78 кг, жінки
ФІНАЛ03 серпня - пятниця14:00-16:50Кіндзерська Іринапоразка (5)
244Плавання50 м вільний стиль, жінкиПопередні03 серпня - пятниця10:00 - 10:23Степанюк Дарина
245Плавання50 м вільний стиль, жінки1/2 фіналу03 серпня - пятниця20:21 - 20:27
246Плавання1500 м вільний
стиль, чоловіки
Попередні03 серпня - пятниця10:27 - 12:01Фролов Сергій
247Плавання200 м на спині,
жінки
ФІНАЛ03 серпня - пятниця19:30 - 19:34
248Плавання50 м вільний стиль, чоловікиФІНАЛ03 серпня - пятниця20:06 - 20:09
249Легка атлетикаШтовхання ядра,
чоловіки
Кваліфікація03 серпня - пятниця10:00 – 11:00Семенов Андрій
250Легка атлетикаБагатоборство,
жінки: біг 100 м з
бар’єрами, стрибки у висоту
03 серпня - пятниця10:05 – 11:15Добринська Наталія,
Йосипенко Людмила,
Мельниченко Ганна
251Легка атлетикаПотрійний стрибок,
жінки
Кваліфікація03 серпня - пятниця10:25 – 11:50Саладуха Ольга,
Князева Ганна,
Демидова Ганна
252Легка атлетикаБіг 100 м, жінки1 коло03 серпня - пятниця10:40 – 13:00Повх Олеся,
Погребняк Наталія
253Легка атлетикаБіг 400 м з
бар’єрами, чоловіки
1 коло03 серпня - пятниця11:15 – 12:40Мельников
Станислав
254Легка атлетикаМетання молота,
чоловіки
Кваліфікація03 серпня - пятниця11:20 – 13:00Сокирський Олексій,
Дриголь Олександр,
Рубанко Артем
77 м 65 см (4)
69 м 57 см
-
255Легка атлетикаБіг 400 м, жінки1 коло03 серпня - пятниця12:00 – 13:30Логвиненко Аліна,
Пигида Наталія
256Легка атлетикаБіг 3000 м з
перешкодами,
чоловіки
1 коло03 серпня - пятниця13:00 -14:10Слобаденюк Вадим
257Легка атлетикаБагатоборство,
жінки:
штовхання ядра,
біг 200 м
03 серпня - пятниця19:00 – 20:45Добринська Наталія,
Йосипенко Людмила,
Мельниченко Ганна
258Легка атлетикаБіг 100 м, жінки2 коло03 серпня - пятниця19:05 – 19:30Повх Олеся,
Погребняк Наталія
11.18 (3)
11.46 (5)
259Легка атлетикаМетання диска,
жінки
Кваліфікація03 серпня - пятниця19:10 – 20:40Карсак Катерина,
Семенова Наталія
58.64 (28)
60.61 (18)
260Легка атлетикаСтрибки у
довжину, чоловіки
Кваліфікація03 серпня - пятниця19:50 – 21:20Кузнецов Віктор7.50 (31)
261Легка атлетикаШтовхання ядра,
чоловіки
ФІНАЛ03 серпня - пятниця20:30 – 21:30
262Легка атлетикаБіг 10000 м, жінкиФІНАЛ03 серпня - пятниця21:25 – 21:55Скрипак Ольга32:14.59 (20)
263Веслування
академічне
М 4х, чоловікиФІНАЛ В03 серпня - пятниця10:06
264Веслування
академічне
W 2х, жінкиФІНАЛ В03 серпня - пятниця10:30
265Веслування
академічне
М 4х, чоловікиФІНАЛ А03 серпня - пятниця11:30
266Веслування
академічне
W 2х, жінкиФІНАЛ А03 серпня - пятниця12:10
267Кінний спортВиїздкаГран Прі
кваліфікація
03 серпня - пятниця11:00 - 15:30Кисельова Світлана66.763 (46)
268Вітрильний спортКлас “Лейзер”,
чоловіки
Перегони 9, 1003 серпня - пятниця12:00 - 18:00
269Вітрильний спортКлас “Фінн”,
чоловіки
Перегони 7, 803 серпня - пятниця12:00 - 18:00
270ТенісОдиночний розряд,
чоловіки
1/2 фінала03 серпня - пятниця12:00 - 20:00
271ТенісОдиночний розряд,
жінки
1/2 фінала03 серпня - пятниця12:00 - 20:00
272ТенісЗмішаний розряд1/2 фінала03 серпня - пятниця12:00 - 20:00
273БоксВагова категорія 69
кг, чоловіки
1/16 фіналу03 серпня - пятниця13:30 - 15:30Тарас Шелестюк15:7 (перемога)
274БоксВагова категорія 69
кг, чоловіки
1/16 фіналу03 серпня - пятниця20:30 - 22:30
275Стрибки у водуТрамплін 3м,
індивідуальні
змагання, жінки
Попередні
змагання
03 серпня - пятниця14:30Федорова Олена,
Письменська Анна
308.70 (14)
271.50 (21)
276Велосипедний
спорт - трек
КейрінКваліфікація 2
раунд ФІНАЛ
03 серпня - пятниця16:30 - 17:55Папежук Ірина,
Шуліка Любов
(13)
277Велосипедний
спорт - трек
Командна гонкаКваліфікація03 серпня - пятниця18:00 - 18:55Калітовська Леся,
Галюк Світлана,
Бочкарьова Єлизавета
(9)
278Стрибки на батутіІндивідуальні
стрибки, чоловіки
Кваліфікація,
ФІНАЛ,
Нагородження
03 серпня - пятниця14:00 - 16:15Нікітін Юрій79.100 (14)
279Кульова стрільбаГвинтівка, 50 м з
трьох положень
(стандарт), жінки
Залікова стрільба4 серпня - субота09:00 - 11:15Тихова Дар’я,
Шаріпова Дар’я
577 (26)
573 (38)
280Кульова стрільбаГвинтівка, 50 м з
трьох положень
(стандарт), жінки
ФІНАЛ4 серпня - субота12:40 - 13:00
281ТриатлонТриатлон, жінкиПлавання (1,5 км)
Велогонка (40 км)
Біг (10 км)
4 серпня - субота9:00Єлістратова Юліязнята з бігу
282БадмінтонОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
ФІНАЛ4 серпня - субота09:00 - 12:00
283БадмінтонОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
ФІНАЛ4 серпня - субота13:30 - 17:00
284ФехтуванняШпага жінки,
командні змагання
1/164 серпня - субота9:00Шемякіна Яна,
Пантелєєва Ксенія,
Кривицька Олена,
Почкалова Анфіса
285ФехтуванняШпага жінки,
командні змагання
1/44 серпня - субота10:30Шемякіна Яна,
Пантелєєва Ксенія,
Кривицька Олена,
Почкалова Анфіса
Україна - Росія 34:45 (поразка)
286ФехтуванняШпага жінки,
командні змагання
1/24 серпня - субота12:00
287ФехтуванняШпага жінки,
командні змагання
1/24 серпня - субота13:30
288ФехтуванняШпага жінки,
командні змагання
Бій за 5-6 місце4 серпня - субота15:00
289ФехтуванняШпага жінки,
командні змагання
Бій за 7-8 місце4 серпня - субота15:00Шемякіна Яна,
Пантелєєва Ксенія,
Кривицька Олена,
Почкалова Анфіса
Італія - Україна 45:40 (поразка)
290ФехтуванняШпага жінки,
командні змагання
Бій за 3 місце4 серпня - субота18:00
291ФехтуванняШпага жінки,
командні змагання
ФІНАЛ4 серпня - субота19:15
292Легка атлетикаБагатоборство,
жінки: стрибки у довжину, метання списа.
4 серпня - субота10:05 - 13:30Добринська Наталія,
Йосипенко Людмила,
Мельниченко Ганна
------------------------
Йосипенко Людмила,
Мельниченко Ганна
4077 (33) стрибки у довжину
4848 (4) стрибки у довжину
4727 (9) стрибки у довжину
------------------------
5701 (3)
5469 (10)
293Легка атлетикаСтрибки з
жердиною, жінки
Кваліфікація4 серпня - субота10:20 - 11:30Шелех Ганна,
Мазурик Наталія
26 (загальний залік)
33 (загальний залік)
294Легка атлетикаБіг 400 м, чоловіки1 коло4 серпня - субота10:35 - 11:40Бутрим Віталій47.62 с (5)
295Легка атлетикаБіг 3000 м з
перешкодами,
жінки
1 коло4 серпня - субота11:35 - 12:20Жудіна Валентина,
Шмідт Світлана
9:37.90
10:01.09
(до фіналу не потрапили)
296Легка атлетикаСпортивна хотьба
20 км, чоловіки
ФІНАЛ4 серпня - субота17:00 - 17:35Дмитренко Руслан,
Коваленко Назар,
Лосєв Іван
297Легка атлетикаБіг 400 м з
барєрами, чоловіки
1/2 фіналу4 серпня - субота19:00 - 19:15
298Легка атлетикаМетання диска,
жінки
ФІНАЛ4 серпня - субота19:30 - 20:30
299Легка атлетикаБіг 100 м, жінки1/2 фіналу4 серпня - субота19:35 - 19:55
300Легка атлетикаСтрибки у
довжину, чоловіки
ФІНАЛ4 серпня - субота19:55 - 20:20
301Легка атлетикаБіг 400 м, жінки1/2 фіналу4 серпня - субота20:05 - 20:30
302Легка атлетикаБагатоборство,
жінки: 800 м, жінки
ФІНАЛ4 серпня - субота20:35 - 20:50Добринська Наталія,
Йосипенко Людмила,
Мельниченко Ганна
303Легка атлетикаБіг 10000 м,
чоловіки
ФІНАЛ4 серпня - субота21:15 - 21:40Лабовський Микола
304Легка атлетикаБіг 100 м, жінкиФІНАЛ4 серпня - субота21:55 - 22:00
305Кінний спортКонкур,
індивідуальні
змагання
Кваліфікація4 серпня - субота10:30 - 14:05Онищенко Олександр,
Оффель Катерина,
Нагель Бьорн,
Ріветті Кассіо
306Вітрильний спортВітродошка
(чоловіки, жінки)
Перегони 7, 84 серпня - субота12:00 - 18:00
307Вітрильний спортКлас “Лейзер”,
чоловіки
Перегони 9, 104 серпня - субота12:00 - 18:00
308ТенісОдиночний розряд,
чоловіки
За 3-4 місце4 серпня - субота12:00 - 20:00
309ТенісЗмішаний розрядЗа 3-4 місце4 серпня - субота12:00 - 20:00
310ТенісОдиночний розряд,
жінки
За 3-4 місце4 серпня - субота14:00 - 20:30
311БоксВагова категорія 64
кг, чоловіки
1/16 фіналу4 серпня - субота13:30 - 16:30
312БоксВагова категорія 81
кг, чоловіки
1/16 фіналу4 серпня - субота20:30 - 23:30Гвоздик Олександр
313Стрибки на батутіІндивідуальні
стрибки, жінки
Кваліфікація
ФІНАЛ
Нагородження
4 серпня - субота14:00 - 16:15Кийко Марина73,460 (16)
314Стрибки у водуТрамплін 3м,
індивідуальні
змагання, жінки
1/2 фіналу4 серпня - субота14:30Федорова Олена314,70 (12)
315Важка атлетикаВагова категорія
94 кг, чоловіки
Група Б4 серпня - субота15:30 - 17:30Пілієв Костянтин
316Важка атлетикаВагова категорія
94 кг, чоловіки
Група А, церемонія
нагородження
4 серпня - субота19:00 - 21:00
317Важка атлетикаВагова категорія
94 кг, чоловіки
Група Б4 серпня - субота15:30 - 17:30Іванов Артемне приймав участь (травма)
318Важка атлетикаВагова категорія
94 кг, чоловіки
Група А, церемонія
нагородження
4 серпня - субота19:00 - 21:00
319Велосипедний
спорт - трек
Командна гонка2 раунд, ФІНАЛ4 серпня - субота18:00 - 18:40
320Плавання50 м вільний стиль,
жінки
ФІНАЛ4 серпня - субота19:30 - 19:33
321Плавання1500 м вільний
стиль, чоловіки
ФІНАЛ4 серпня - субота19:36 - 19:55
322Кульова стрільбаМалокаліберний
пістолет, чоловіки
Залікова стрільба5 серпня - неділя09:00 - 11:00Омельчук Олег548 (29)
323Кульова стрільбаМалокаліберний
пістолет, чоловіки
ФІНАЛ5 серпня - неділя12:30 - 12:55
324БадмінтонОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
ФІНАЛ5 серпня - неділя09:00 - 11:00
325БадмінтонОдиночний розряд
(чоловіки, жінки)
ФІНАЛ5 серпня - неділя13:00 - 16:00
326Важка атлетикаВагова категорія
+75 кг, жінки
Група Б5 серпня - неділя10:00 - 14:00Чернявська Світлана
327Важка атлетикаВагова категорія
+75 кг, жінки
Група А, церемонія
нагородження
5 серпня - неділя15:30 - 17:30
328Легка атлетикаМарафон, жінкиФІНАЛ5 серпня - неділя11:00 - 12:30Філонюк Тетяна,
Гамера-Шмирко Тетяна,
Бурковська Олена
зійшла з дистанції
2:24:32 (5)
2:33:26 (48)
329Легка атлетикаБіг 400 м з
барєрами, жінки
1 коло5 серпня - неділя19:00 - 19:30Тітімець Анна
Ярощук Ганна
55.08 сек (півфінал)
54.81 сек (півфінал)
330Легка атлетикаСтрибки у висоту,
чоловіки
Кваліфікація5 серпня - неділя19:05 - 20:35Бондаренко Богдан
Дем’янюк Дмитро
Проценко Андрій
2,26 м (потрапив у фінал)
2,21 м (-)
2,29 м (потрапив у фінал)
331Легка атлетикаПотрійний стрибок,
жінки
ФІНАЛ5 серпня - неділя19:35 - 20:40Солодуха Ольга14,79 (бронзова медаль)
332Легка атлетикаМетання молота,
чоловіки
ФІНАЛ5 серпня - неділя20:20 - 22:00Сокирський Олексій78,25 (4)
333Легка атлетикаБіг 400 м, чоловіки1/2 фіналу5 серпня - неділя20:40 - 20:55
334Легка атлетикаБіг 400 м, жінкиФІНАЛ5 серпня - неділя21:10 - 21:15
335Легка атлетикаБіг 3000 м з
перешкодами,
чоловіки
ФІНАЛ5 серпня - неділя21:25 - 21:35
336Кінний спортКонкур,
індивідуальні
змагання
2 кваліфікація5 серпня - неділя11:00 - 14:15Онищенко Олександр,
Оффель Катерина,
Нагель Бьорн,
Ріветті Кассіо
(31-46)
(27-29)
337Кінний спортКонкур, командні
змагання
1-й раунд5 серпня - неділя11:00 - 14:05Онищенко Олександр,
Оффель Катерина,
Нагель Бьорн,
Ріветті Кассіо
(14)
338Велосипедний
спорт - трек
СпринтКваліфікація5 серпня - неділя11:10 - 11:25Шуліка Любов11,319 (10)
339Велосипедний
спорт - трек
Спринт1/16 фіналу 1/8
фіналу Заїзди за
9-12 місця
5 серпня - неділя17:15 - 19:05Шуліка Любоввийшла у чвертьфінал
340Вітрильний спортВітродошка
(чоловіки, жінки)
Перегони 9,105 серпня - неділя12:00 - 18:00Масливець Ольга(6)
341ТенісОдиночний розряд,
чоловіки
За 1 - 2 місця5 серпня - неділя12:00 - 20:00
342ТенісОдиночний розряд,
жінки
За 1 - 2 місця5 серпня - неділя12:00 - 20:00
343ТенісЗмішаний розрядЗа 1 - 2 місця5 серпня - неділя12:00 - 20:00
344Греко-римська
боротьба
Вагова категорія 55
кг, чоловіки
Попередні5 серпня - неділя13:00 - 16:00Рагимов Вюгар3:1 (поразка)
345Греко-римська
боротьба
Вагова категорія 55
кг, чоловіки
ФІНАЛ5 серпня - неділя17:30 - 19:00
346Гімнастика
спортивна
Вільні вправи,
чоловіки
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
5 серпня - неділя14:00 - 16:15
347Гімнастика
спортивна
Кінь, чоловікиФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
5 серпня - неділя14:00 - 16:15Наконечний Віталій14766 (6)
348Гімнастика
спортивна
Опорний стрибок,
жінки
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
5 серпня - неділя14:00 - 16:15
349Синхронне
плавання
Дует (технічна
программа)
Кваліфікація5 серпня - неділя15:00Сидоренко Ксенія,
Юшко Дар’я
92,200 (6)
350Стрибки у водуТрамплін 3м,
індивідуальні
змагання, жінки
ФІНАЛ5 серпня - неділя19:00Федорова Олена317.80 (9)
351БоксВагова категорія 56
кг, чоловіки
1/4 фіналу5 серпня - неділя20:30 - 22:30
352БоксВагова категорія 91
кг, чоловіки
1/4 фіналу5 серпня - неділя20:30 - 22:30Усик Олександр17:13 (перемога)
353Кульова стрільбаГвинтівка, 50 м з
трьох положень
(стандарт),
чоловіки
Залікова стрільба6 серпня - понеділок09:00 - 12:20Айвазян Артур,
Куліш Сергій
1168 (8) перестрілка 47,8 (10)
1166 (14)
354Кульова стрільбаГвинтівка, 50 м з
трьох положень
(стандарт),
чоловіки
ФІНАЛ6 серпня - понеділок13:45 - 14:05
355Легка атлетикаМетання диска,
чоловіки
Кваліфікація6 серпня - понеділок10:00 - 11:35Нестеренко Нікита59.17 (19)
356Легка атлетикаБіг 1500 м, жінки1 коло6 серпня - понеділок11:45 - 12:20Міщенко Анна,
Шевченко Анжеліка
4.13,63 (13)
4.12,97 (13)
357Легка атлетикаСтрибок з
жердиною, жінки
ФІНАЛ6 серпня - понеділок19:00 - 20:20
358Легка атлетикаШтовхання ядра,
жінки
ФІНАЛ6 серпня - понеділок19:15 - 20:20
359Легка атлетикаБіг 200 м, жінки1 коло6 серпня - понеділок19:20 - 20:00Бризгіна Єлізавета,
Стуй Христина,
Ремень Марія
22.78 (3)
22:66 (3)
22:58 (3)
360Легка атлетикаБіг 400 м з
барєрами, жінки
1/2 фіналу6 серпня - понеділок20:15 - 20:25Титимець Ганна
Ярощук Ганна
54.69 (4)
55.51 (4)
361Легка атлетикаБіг 400 м з
барєрами, чоловіки
ФІНАЛ6 серпня - понеділок20:45 - 20:50
362Легка атлетикаБіг 3000 м з
перешкодами,
жінки
ФІНАЛ6 серпня - понеділок21:05 - 21:15
363Легка атлетикаБіг 400 м, чоловікиФІНАЛ6 серпня - понеділок21:30 - 21:35
364Вітрильний спортКлас “Лейзер”,
чоловіки
ФІНАЛЬНІ
ПЕРЕГОНИ
6 серпня - понеділок12:00 - 18:00Кудряшов Валерій(44)
365Греко-римська
боротьба
Вагова категорія 60
кг, чоловіки
Попередні6 серпня - понеділок13:00 - 16:00Теміров Ленур3:0 (поразка)
366Греко-римська
боротьба
Вагова категорія 60
кг, чоловіки
ФІНАЛИ6 серпня - понеділок17:30 - 19:00
367Греко-римська
боротьба
Вагова категорія 84
кг, чоловіки
Попередні6 серпня - понеділок13:00 - 16:00Рачиба Василь3:0 (перемога)
368Греко-римська
боротьба
Вагова категорія 84
кг, чоловіки
ФІНАЛИ6 серпня - понеділок17:30 - 19:00
369Греко-римська
боротьба
Вагова категорія
120 кг, чоловіки
Попередні6 серпня - понеділок13:00 - 16:00Орлов Євген4:0 (поразка)
370Греко-римська
боротьба
Вагова категорія
120 кг, чоловіки
ФІНАЛИ6 серпня - понеділок17:30 - 19:00
371Кінний спортКонкур,
індивідуальні
змагання
3 кваліфікація6 серпня - понеділок14:00 - 16:45
372Кінний спортКонкур, командні
змагання
ФІНАЛ6 серпня - понеділок14:00 - 16:45
373Гімнастика
спортивна
Кільця, чоловікиФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
6 серпня - понеділок14:00 - 16:20
374Гімнастика
спортивна
Опорний стрибок,
чоловіки
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
6 серпня - понеділок14:00 - 16:20Радівілов Ігор16,316 (бронзова медаль)
375Гімнастика
спортивна
Різновисокі бруси,
жінки
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
6 серпня - понеділок14:00 - 16:20
376Синхронне
плавання
Дует (довільна
программа)
Кваліфікація6 серпня - понеділок15:00Юшко Дарія
Сидоренко Ксенія
184,340 (6) - Фінал
377Важка атлетикаВагова категорія
105 кг, чоловіки
Група Б6 серпня - понеділок15:30 - 17:30Торохтій Олексій,

Тагіров Сергій
412 кг (185 кг - ривок + 227 кг - поштовх) (золота медаль)
374 кг (174 кг - ривок+200 кг - поштовх) (10)
378Важка атлетикаВагова категорія
105 кг, чоловіки
Група А, церемонія
нагородження
6 серпня - понеділок19:00 - 21:00
379Велосипедний
спорт - трек
Спринт1/4 фіналу Заїзди
за 5-8 місця
6 серпня - понеділок17:15 - 19:05Шуліка Любов(7)
380Стрибки у водуТрамплін 3м,
індивідуальні
змагання, чоловіки
Попередні
змагання
6 серпня - понеділок19:00Кваша Ілля,
Пригоров Олексій
470,25 (6)
439,80 (17)
381БоксВагова категорія 75 кг, чоловіки1/4 фіналу6 серпня - понеділок20:30 - 23:30
382БоксВагова категорія 60 кг, чоловіки1/4 фіналу6 серпня - понеділок20:30 - 23:30Ломаченко Василь14:9 (перемога) вихід у ПІВФІНАЛ
383Легка атлетикаМетання списа,
жінки
Кваліфікація7 серпня - вівторок10:00 - 11:30Ребрик Віра,
Гацько Ганна,
Дорожон Маргарита
58.9 м
58.37 м
56.74 м
потрібний мінімум 62 м
384Легка атлетикаПотрійний стрибок,
чоловіки
Кваліфікація7 серпня - вівторок10:45 - 12:00Ель-Шериф Шериф
Усман
16.60 м (не вийшов до фіналу)
385Легка атлетикаБіг 5000 м, жінки1 коло7 серпня - вівторок10:55 - 11:30Коваленко Людмила
386Легка атлетикаБіг 200 м, чоловіки1 коло7 серпня - вівторок11:50 - 12:30Смелик Сергій20.65 сек (4)
387Легка атлетикаСтрибки у висоту,
чоловіки
ФІНАЛ7 серпня - вівторок19:00 - 20:20Бондаренко Богдан
Проценко Андрій
2,29 м (7)
2.25 м (9-11)
388Легка атлетикаСтрибки у довжину,
жінки
Кваліфікація7 серпня - вівторок19:05 - 20:20Рибалко Вікторія,
Твердохліб Маргарита
6,29 м
6,19 м
прохідний показник - 6,40 м
389Легка атлетикаМетання диска,
чоловіки
ФІНАЛ7 серпня - вівторок19:45 - 21:15
390Легка атлетикаБіг 200 м, жінки1/2 фіналу7 серпня - вівторок20:25 - 20:40Ремень Марія,
Стуй Христина
Бризгіна Єлизавета
22.62 (4)
22.76 (4)
22.64 (5)
391Кінний спортВиїздкаГран Прі
(2 кваліфікація)
7 серпня - вівторок10:00 - 14:30
392Стрибки у водуТрамплін 3м,
індивідуальні
змагання, чоловіки
1/2 фіналу7 серпня - вівторок10:00Кваша Ілля,
Пригоров Олексій
(7)
(16)
393Стрибки у водуТрамплін 3м,
індивідуальні
змагання, чоловіки
ФІНАЛ7 серпня - вівторок19:00Кваша Ілля462.25 (8)
394Веслування на
байдарках і каное
К-1 500 м, жінкиПопередні заїзди7 серпня - вівторок10:07Осіпенко-Радомська Інна
395Веслування на
байдарках і каное
К-1 500 м, жінки1/2 фіналу7 серпня - вівторок11:16Осіпенко-Радомська Інна1:51.515 (2)
396ТриатлонТриатлон, чоловікиПлавання (1,5 км)
Велогонка (40 км)
Біг (10 км)
7 серпня - вівторок11:30Сапунов Данило1:51:32 (42)
397Вітрильний спортВітродошка
(чоловіки, жінки)
ФІНАЛЬНІ
ПЕРЕГОНИ
7 серпня - вівторок12:00 - 18:00Оберемко Максим
Масливець Ольга
181 (23)
48 (4)
398Гімнастика
спортивна
Паралельні бруси,
чоловіки
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
7 серпня - вівторок14:00 - 17:05
399Гімнастика
спортивна
Перекладина,
чоловіки
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
7 серпня - вівторок14:00 - 17:05
400Гімнастика
спортивна
Колода, жінкиФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
7 серпня - вівторок14:00 - 17:05
401Гімнастика
спортивна
Вільні вправи,
жінки
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
7 серпня - вівторок14:00 - 17:05
402Синхронне
плавання
ДуетФІНАЛ7 серпня - вівторок15:00Юшко Дарина
Сидоренко Ксенія
92,670 (6)
92,670 (6)
403Важка атлетикаВагова категорія
+105 кг, чоловіки
Група Б7 серпня - вівторок15:30 - 17:30Шимечко Ігор
404Важка атлетикаВагова категорія
+105 кг, чоловіки
Група А, церемонія
нагородження
7 серпня - вівторок19:00 - 21:00Шимечко Ігор429 (197+232) (6)
405Важка атлетикаВагова категорія
+105 кг, чоловіки
Група Б7 серпня - вівторок15:30 - 17:30Удачин Артем
406Важка атлетикаВагова категорія
+105 кг, чоловіки
Група А, церемонія
нагородження
7 серпня - вівторок19:00 - 21:00Удачин Артем-
407Велосипедний
спорт - трек
Спринт1/2 фіналу ФІНАЛ7 серпня - вівторок17:30 - 18:30
408БоксВагова категорія 69
кг, чоловіки
1/4 фіналу7 серпня - вівторок20:30 - 22:30Шелестюк Тарас18:18 (перемога)
409Легка атлетикаМетання молота,
жінки
Кваліфікація8 серпня - середа10:00 - 11:40Новожилова Ірина,
Скидан Анна
68,50 м
(прохідний результат - 73 м)
410Легка атлетикаСтрибки з
жердиною,
чоловіки
Кваліфікація8 серпня - середа10:00 - 11:30Мазурик Максим,
Юрченко Денис
411Легка атлетикаБагатоборство,
чоловіки:
біг 100 м.,
Стрибки у
довжину, жінки
штовхання ядра.
8 серпня - середа10:10 - 13:00Касьянов Олексійбіг 100 м:
961 балів, час 10.56 с, (4)
Стрибки у довжину:
7.55 м, (4)
412Легка атлетикаБіг 5000 м,
чоловіки
1 коло8 серпня - середа10:45 - 11:10Лебідь Сергій13:53.15 (18)
413Легка атлетикаБіг 800 м, жінки1 коло8 серпня - середа11:35 - 12:10Лупу Наталія,
Лобанова Лілія,
Кревсун Юлія
2:08.35 (виграла забіг)
414Легка атлетикаБагатоборство,
чоловіки:
стрибки у висоту,
біг 400 м.
8 серпня - середа18:00 - 21:40Касьянов Олексійстрибки у висоту:
1.99 м, 3458 (5)
біг 400 м:
48.44 с, 4346 (4)
415Легка атлетикаМетання списа,
чоловіки
Кваліфікація8 серпня - середа19:05 - 20:40Авраменко Роман,

П’ятниця Олександр
80.06 м (14) (не вийшов до фіналу)
82.72 м (4) (вийшов до фіналу)
416Легка атлетикаБіг 1500 м, жінки1/2 фіналу8 серпня - середа19:45 - 20:00
417Легка атлетикаСтрибки у
довжину, жінки
ФІНАЛ8 серпня - середа20:05 - 21:25
418Легка атлетикаБіг 200 м, чоловіки1/2 фіналу8 серпня - середа20:10 - 20:25
419Легка атлетикаБіг 400 м з
бар’єрами, жінки
ФІНАЛ8 серпня - середа20:45 - 20:50
420Легка атлетикаБіг 200 м, жінкиФІНАЛ8 серпня - середа21:00 - 21:05
421Кінний спортКонкур,
індивідуальні
змагання
ФІНАЛ раунд А8 серпня - середа12:00 - 13:30
422Кінний спортКонкур,
індивідуальні
змагання
ФІНАЛ раунд Б8 серпня - середа14:45 - 16:05
423Вільна боротьбаВагова категорія
48 кг, жінки Вагова
категорія 63 кг,
жінки
Попередні
змагання
8 серпня - середа13:00 - 15:45Мерлені Ірина,

Остапчук Юлія
1:1, 4:0 (перемога) (1/8 фіналу)
дострокова перемога (1/4 фіналу)
0:3 (поразка) (1/2 фіналу)

5:0 (перемога) (1/16 фіналу)
3:0 (перемога) (1/8 фіналу)
3:1 (поразка) (1/4 фіналу)
424Вільна боротьбаВагова категорія
48 кг, жінки Вагова
категорія 63 кг,
жінки
Утішні змагання
ФІНАЛ
8 серпня - середа17:45 - 20:15
425Стрибки у водуВишка 10м,
індивідуальні
змагання, жінки
Попередні
змагання
8 серпня - середа19:00Прокопчук Юлія324.85 (11)
426БоксВагова категорія 64
кг, чоловіки
1/4 фіналу8 серпня - середа20.30 - 23.30Берінчик Денис
21:13 (перемога)
427БоксВагова категорія 81
кг, чоловіки
1/4 фіналу8 серпня - середа20.30 - 23.30Гвоздик Олександр19:17 (перемога)
428Тхеквондо (ВТФ)Вагова категорія до
68 кг, чоловіки
Попередні
поєдинки
9 серпня - четверг09:00 - 13:00Гусаров Григорій10:8 (перемога)
429Тхеквондо (ВТФ)Вагова категорія до
68 кг, чоловіки
1/4 фіналу, 1/2
фіналу
9 серпня - четверг15:00 - 18:00Гусаров Григорій2:9 (поразка)
430Тхеквондо (ВТФ)Вагова категорія до
68 кг, чоловіки
Поєдинки за 3
місце, ФІНАЛИ
9 серпня - четверг20:00 - 23:15Гусаров Григорій2:3 (поразка)
431Легка атлетикаБагатоборство,
чоловіки:
біг 110 м з
барєрами,
метання диска,
стрибки з
жердиною.
9 серпня - четверг9:00 - 14:00Касьянов Олексійбіг 110 м з бар’єрами:
14.09, +963 бали
метання диска:
46.72м, +802 бали
стрибки з жердиною:
4.60м, + 790 балів.
Після 8 видів: 6901 (5)
432Легка атлетикаСтрибок у висоту,
жінки
Кваліфікація9 серпня - четверг9:30 - 11:00Стьопіна Вікторія,
Холоша Олена
1,80 м
1,90 м
не вийшли у фінал
433Легка атлетикаПотрійний стрибок,
чоловіки
ФІНАЛ9 серпня - четверг19:20 - 20:30
434Легка атлетикаБіг 800 м, жінки1/2 фіналу9 серпня - четверг19:30 - 19:50Лупу Наталія2:01.63 (5) (не потрапила до фіналу)
435Легка атлетикаЕстафета 4 х 100
м, жінки
Попередні забіги9 серпня - четверг20:20 - 20:40Погребняк Наталія,
Повх Олеся,
Пятаченко Вікторія,
Ремень Марія,
Стуй Христина,
Бризгіна Єлізавета
42.36 с (3)
436Легка атлетикаБіг 200 м, чоловікиФІНАЛ9 серпня - четверг20:55 - 21:10
437Легка атлетикаМетання списа,
жінки
ФІНАЛ9 серпня - четверг21:00 - 22:20
438Легка атлетикаБагатоборство,
чоловіки:
метання списа,
біг 1500 м.
ФІНАЛ9 серпня - четверг21:20 - 21:40Касьянов Олексійбіг 1500 м - (7)
Загальний залік:
8283 (7)
439Стрибки у водуВишка 10м,
індивідуальні
змагання, жінки
1/2 фіналу9 серпня - четверг10:00Прокопчук Юлія(12) (вийшла до фіналу)
440Стрибки у водуВишка 10м,
індивідуальні
змагання, жінки
ФІНАЛ9 серпня - четверг19:00Прокопчук Юлія344.55 (12)
441Кінний спортВиїздкаФІНАЛ9 серпня - четверг10:00 - 14:30
442Веслування на
байдарках і каное
К-1 500 м, жінкиФІНАЛ9 серпня - четверг10:08Осипенко-Радомська Інна1:52.565 (срібна медаль)
443Художня
гімнастика
Багатоборство,
індивідуальні
змагання
Кваліфікація9 серпня - четверг12:00 - 16:10Різатдінова Ганна,
Максименко Аліна,
Шенкаренко Вікторія
(запасна)
54.150 (11)
55.425 (7)

Групове багатоборство:
27.050 (6)
444ПлаванняМарафон 10 км,
жінки
ФІНАЛ9 серпня - четверг12:00 - 15:00Береснєва Ольга1:58:44.4 (7)
445Вільна боротьбаВагова категорія
55 кг, жінки Вагова
категорія 72 кг,
жінки
Попередні
змагання
9 серпня - четверг13:00 - 15:45Лазарева Тетяна,
Бурмістрова Катерина
(поразка в 1/4 фіналу)
(поразка в 1/8 фіналу)
446Вільна боротьбаВагова категорія
55 кг, жінки Вагова
категорія 72 кг,
жінки
Утішні змагання,
ФІНАЛ
9 серпня - четверг17:45 - 20:15Лазарева Тетяна,
Бурмістрова Катерина
(поразка)
(поразка)
447Веслування на
байдарках і каное
С-1 200 м, чоловікиПопередні заїзди10 серпня - пятниця9:51Чебан Юрій41,036 с (1)
448Веслування на
байдарках і каное
К-1 200 м, жінкиПопередні заїзди10 серпня - пятниця10:12Осіпенко-Радомська
Інна
42,119 с (1)
449Веслування на
байдарках і каное
С-1 200 м, чоловіки1/2 фіналу10 серпня - пятниця11:16Чебан Юрій41,427 с (1)
450Веслування на
байдарках і каное
К-1 200 м, жінки1/2 фіналу10 серпня - пятниця11:30Осіпенко-Радомська
Інна
41,360 с (3)
451Художня
гімнастика
Багатоборство,
Групові вправи:
1.5 м’ячів
2.3 стрічки
2 обруча
Кваліфікація10 серпня - пятниця12:00 - 16:10Дмитраш Олена,
Прокопова Світлана,
Гомон Євгенія,
Ленишин Вікторія,
Мазур Вікторія,
Гудим Валерія,
Шихарева Анастасія (запасна)
452ПлаванняМарафон 10 км,
чоловіки
ФІНАЛ10 серпня - пятниця12:00 - 15:00Червинський Ігор1:50:56.9 (14)
453БоксВагова категорія 56 кг,
чоловіки
1/2 фіналу10 серпня - пятниця13:30 - 16:00
454БоксВагова категорія 64 кг,
чоловіки
1/2 фіналу10 серпня - пятниця13:30 - 16:00Берінчик Денис29:21 (перемога)
455БоксВагова категорія 91 кг,
чоловіки
1/2 фіналу10 серпня - пятниця13:30 - 16:00Усик Олександр21:5 (перемога)
456БоксВагова категорія 75 кг,
чоловіки
1/2 фіналу10 серпня - пятниця13:30 - 16:00
457БоксВагова категорія 60 кг,
чоловіки
1/2 фіналу10 серпня - пятниця20:30 - 23:00
458БоксВагова категорія 69 кг,
чоловіки
1/2 фіналу10 серпня - пятниця20:30 - 23:00Шелестюк Тарас(бронзова медаль)
459БоксВагова категорія 81 кг,
чоловіки
1/2 фіналу10 серпня - пятниця20:30 - 23:00Гвоздик Олександр(бронзова медаль)
460Стрибки у водуВишка 10м,
індивідуальні
змагання, чоловіки
Попередні
змагання
10 серпня - пятниця19:00Бондар Олександр,
Захаров Антон
481.65 балів (7)
451.35 балів (12)
461Легка атлетикаСтрибки з
жердиною,
чоловіки
ФІНАЛ10 серпня - пятниця19:00 - 20:30
462Легка атлетикаЕстафета 4 х 400
м, жінки
Попередні забіги10 серпня - пятниця19:10 - 19:30Баралей Юлія,
Приступа Дар’я,
Тітімець Ганна,
Пигида Наталія,
Олішевська Юлія,
Земляк Ольга,
Логвіненко Аліна
3:25.90 (2)
463Легка атлетикаМетання молота,
жінки
ФІНАЛ10 серпня - пятниця19:35 - 22:00
464Легка атлетикаБіг 5000 м, жінкиФІНАЛ10 серпня - пятниця20:05 - 20:25
465Легка атлетикаЕстафета 4 х 100
м, жінки
ФІНАЛ10 серпня - пятниця20:40 - 20:50Повх Олеся,
Стуй Христина,
Рємєнь Марія,
Бризгіна Єлізавета
42.04 (національний рекорд)
(бронзова медаль)
466Легка атлетикаБіг 1500 м, жінкиФІНАЛ10 серпня - пятниця20:55 - 21:05
467Сучасне
п’ятиборство
Індивідуальні
змагання,
чоловіки:
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
11 серпня - субота8:00 - 18:30Тимощенко Павло,
Кірпулянский Дмитро
5524 (23)
4740 (35)
468Сучасне
п’ятиборство
ФехтуванняФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
11 серпня - субота8:00 - 10:30
469Сучасне
п’ятиборство
ПлаванняФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
11 серпня - субота11:00 - 12:00
470Сучасне
п’ятиборство
Верхова їздаФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
11 серпня - субота13:30 - 16:00
471Сучасне
п’ятиборство
КомбайнФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
11 серпня - субота17:00 - 18:30
472Легка атлетикаСпортивна ходьба
50 км, чоловіки
ФІНАЛ11 серпня - субота9:00 - 13.:30Казанін Олексій,
Главан Ігор,
Будза Сергій
3:48.07 (19)
3:56.35 (35)
473Легка атлетикаСпортивна ходьба
20 км, жінки
ФІНАЛ11 серпня - субота17:00 - 18:30Шумкіна Олена,
Боровська Надія,
Яковенко Ольга
1:36:42 (50)
1:30:03 (15)
1:32:07 (27)
474Легка атлетикаСтрибки у висоту,
жінки
ФІНАЛ11 серпня - субота19:00 - 20:30
475Легка атлетикаМетання списа,
чоловіки
ФІНАЛ11 серпня - субота19:20 - 21:50П’ятниця Олександр84.51 м (2)
(срібна медаль)
476Легка атлетикаБіг 5000 м,
чоловіки
ФІНАЛ11 серпня - субота19:30 - 19:45
477Легка атлетикаБіг 800 м, жінкиФІНАЛ11 серпня - субота20:00 - 20:10
478Легка атлетикаЕстафета
4 х 400 м, жінки
ФІНАЛ11 серпня - субота20:25 - 20:35Земляк Ольга,
Логвіненко Аліна,
Пигида Наталія,
Ярощук Ганна
3.23,57 (4)
479Тхеквондо (ВТФ)Вагова категорія
понад 67 кг, жінки
Попередні
поєдинки
11 серпня - субота09:00 - 13:00Конєва Марина18:13 (перемога)
480Тхеквондо (ВТФ)Вагова категорія
понад 67 кг, жінки
1/4 фіналу, 1/2
фіналу
11 серпня - субота15:00 - 18:00Конєва Марина2:16 (поразка в 1/2 фіналу)
481Тхеквондо (ВТФ)Вагова категорія
понад 67 кг, жінки
Поєдинки за 3
місце, ФІНАЛИ
11 серпня - субота20:00 - 23:15
482Веслування на
байдарках і каное
С-1 200 м чоловікиФІНАЛ11 серпня - субота9:47Чебан Юрій42.291 с (золота медаль)
483Веслування на
байдарках і каное
К-1 200 м жінкиФІНАЛ11 серпня - субота10:14Осипенко-Радомська Інна45,053 с (срібна медаль)
484Стрибки у водуВишка 10м,
індивідуальні
змагання, чоловіки
1/2 фіналу11 серпня - субота10:00Бондар Олександр
Захаров Антон
(11 - вийшов у фінал)
(15 - не потрапив у фінал)
485Стрибки у водуВишка 10м,
індивідуальні
змагання, чоловіки
ФІНАЛ11 серпня - субота20:30Бондар Олександр443.70 (12)
486Велоспорт-
маунтенбайк
Сross-country,
жінки
ФІНАЛ11 серпня - субота12:30 - 14:30Беломоіна Яна
487Вільна боротьбаВагова категорія 60
кг, чоловіки
Попередні
змагання
11 серпня - субота13:00 - 15:45Федоришин Василь0:1, 0:3 (поразка)
488Вільна боротьбаВагова категорія 84
кг, чоловіки
Попередні
змагання
11 серпня - субота13:00 - 15:45Алдатов Ібрагім(перемога)
489Вільна боротьбаВагова категорія
120 кг, чоловіки
Попередні
змагання
11 серпня - субота13:00 - 15:45Хоцянівський Олександр0:3 (поразка)
490Вільна боротьбаВагова категорія 60
кг, чоловіки
Утішні змагання,
ФІНАЛ
11 серпня - субота17:45 - 20:15
491Вільна боротьбаВагова категорія 84
кг, чоловіки
Утішні змагання,
ФІНАЛ
11 серпня - субота17:45 - 20:15
492Вільна боротьбаВагова категорія
120 кг, чоловіки
Утішні змагання,
ФІНАЛ
11 серпня - субота17:45 - 20:15
493Художня
гімнастика
Багатоборство,
індивідуальні
змагання (4 види)
ФІНАЛ11 серпня - субота13:30 - 16:05Максименко Аліна,
Різатдінова Ганна
109,625 бала (6)
107,400 бала (10)
494БоксВагова категорія 56
кг, чоловіки
ФІНАЛ11 серпня - субота20:30 - 23:00
495БоксВагова категорія 64
кг, чоловіки
ФІНАЛ11 серпня - субота20:30 - 23:00Берінчик Денис22:15 (поразка)
(срібна медаль)
496БоксВагова категорія 75
кг, чоловіки
ФІНАЛ11 серпня - субота20:30 - 23:00
497БоксВагова категорія 91
кг, чоловіки
ФІНАЛ11 серпня - субота20:30 - 23:00Усик Олександр14:11 (перемога)
(золота медаль)
498Сучасне
пятиборство
Індивідуальні
змагання, жінки:
ФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
12 серпня - неділя8:00 - 18:30Терещук Вікторія
Хохлова Ірина
499Сучасне
пятиборство
ФехтуванняФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
12 серпня - неділя8:00 - 10:30Терещук Вікторія
Хохлова Ірина
736 балів (28)
832 бали (16)
500Сучасне
пятиборство
ПлаванняФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
12 серпня - неділя11:00 - 12:00Терещук Вікторія
Хохлова Ірина
501Сучасне
пятиборство
Верхова їздаФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
12 серпня - неділя13:30 - 16:00Терещук Вікторія
Хохлова Ірина
502Сучасне
пятиборство
КомбайнФІНАЛЬНІ
ЗМАГАННЯ
12 серпня - неділя17:00 - 18:30Терещук Вікторія
Хохлова Ірина
503Легка атлетикаМарафон, чоловікиФІНАЛ12 серпня - неділя11:00 - 12:25Бабарика Іван,
Сітковський Олександр,
Шафар Вталій
2:21.52 (59)
2:12.56 (12)
2:16.36 (29)
504Вільна боротьбаВагова категорія
66 кг
Попередні
змагання
12 серпня - неділя13:00 - 15:45Квятковський Андрій1:1 і 0:1 (поразка)
505Вільна боротьбаВагова категорія
96 кг
Попередні
змагання
12 серпня - неділя13:00 - 15:45Андрійцев Валерій2:1 і 4:0 (перемога)
0:1, 1:0 і 4:1 (перемога)
сутичка 1/2 фіналу (перемога)
506Вільна боротьбаВагова категорія
66 кг
Утішні змагання,
ФІНАЛ
12 серпня - неділя17:45 - 20:15
507Вільна боротьбаВагова категорія
96 кг
Утішні змагання,
ФІНАЛ
12 серпня - неділя17:45 - 20:15(срібна медаль)
508Художня
гімнастика
Групові вправи: 1.5
мячів 2.3 стрічки 2
обруча
ФІНАЛ12 серпня - неділя13:30 - 15:1054,375 (5)
509Велоспорт-
маунтенбайк
Сross-country,
чоловіки
ФІНАЛ12 серпня - неділя13:30 - 15:30Рисенко Сергій1:37:32 (31)
510БоксВагова категорія 60
кг, чоловіки
ФІНАЛ12 серпня - неділя13:30 - 16:00Ломаченко Василь19:9 (7:2, 4:3, 8:4) (перемога)
(золота медаль)
511БоксВагова категорія 69
кг, чоловіки
ФІНАЛ12 серпня - неділя13:30 - 16:00
512БоксВагова категорія 81
кг, чоловіки
ФІНАЛ12 серпня - неділя13:30 - 16:00

Напишіть відгук