“Вперед, до Олімпу” – в Артеці відбулись змагання з кьорлінгу

Автор | 6 вересня 2018 | Переглядів: 10

 

"Вперед, до Олімпу" - в Артеці відбулись змагання з кьорлінгу

5 вересня, за сприяння Федерації Кьорлінгу України та Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України, в Міжнародному дитячому центрі “Артек” відбулися змагання з кьорлінгу. Вже два роки “Артек” співпрацює з Федерацією кьорлінгу України. За цей час відбулось безліч майстер класів, а також Федерація кьорлінгу подарувала інвертар, щоб артеківці могли вчитись і вдосконалювати навички з цієї гри. Тож зміна під назвою «Вперед, до Олімпу!» не могла залишитися без такої улюбленої гри артеківців – .

"Вперед, до Олімпу" - в Артеці відбулись змагання з кьорлінгуКьорлінг — це олімпійський вид спорту, командна спортивна гра на крижаному майданчику, але через те, що зараз літо, то змагання проходять на спеціальному покритті у приміщенні. За своїм принципом ця гра схожа на боулінг на траві, вона складна, як технічно, так і стратегічно. Від кожної співдружності приймали участь по чотири учасники, які ділились на дві команди по дві дитини та змагалися із іншою співдружністю. Загалом було 10 ігор по 5 ендів в кожній. Головна ціль гри – закинути шайбу у центр цілі та отримати найбільшу кількість балів. Переможцем стає та співдружність, чия сума балів є найбільшою.

"Вперед, до Олімпу" - в Артеці відбулись змагання з кьорлінгу

“Сьогодні я брав участь у змаганнях з кьорлінгу. Саме у Міжнародному дитячому центрі ”Артек” я вперше грав у цю гру. Також дізнався, що кьорлінг – це не тільки гра, у якій треба застосовувати силу, але й розум. Наша команда намагалася набрати як можна більше очок у цій грі і всіма силами йшла до перемоги. Я дуже вдячний “Артеку” за надану можливість пограти в кьорлінг.”- поділився своїми враженнями від змагань артеківець Юрій Фінчук.

Результати гри такі:

5 місце – “Всі свої”

4 місце – IV Легіон”

2 місце поділили між собою “Перший національний” та “Незламні”                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      1 місце, в дуже напруженій боротьбі, посіла 2 співдружність «Всемогутні».

У всіх залишилися тільки позитивні емоції від змагань та бажання розвивати свої навички гри у кьорлінг.Мітки: ,