В олімпійському Пхьончхані відбулися змагання зі сноубордингу у паралельному гігантському слаломі

Автор | 24 лютого 2018 | Переглядів: 0

В олімпійському Пхьончхані відбулися змагання зі сноубордингу у паралельному гігантському слаломі, де виступила наша Аннамарі Данча. Наша спортсменка не кваліфікувалася в 1/8 фіналу. Після свого виступу вона сказала:

«Результатом похвалитися не можу. Фізично та технічно була готова як ніколи, але не впоралася з емоціями. Думаю, для впевнених виступів на таких змаганнях, як Олімпійські ігри, для початку треба виграти декілька етапів Кубка світу й набратися досвіду. Незважаючи на результат, можу сказати, що віддала всі сили й старалася по максимуму», – сказала спортсменка.

Тренер зі сноубордингу Валерій Белінський прокоментував виступ нашої Аннамарі Данча, яка сьогодні в олімпійському Пхьончхані виступила в паралельному гігантському слаломі й завершила боротьбу на кваліфікаційному етапі.

«Під час першої спроби Аннамарі не допустила особливих технічних помилок. Вона потрапила на нерівність схилу, так звану «сходинку», й через це її відштовхнуло до критичної точки повороту. На другому спуску вона показала хороший час, але за сумою балів їй не вистачило пройти далі», – каже тренер.

Він також відзначив: «Сьогодні під час виступу на Олімпійських іграх Аннамарі на рівних конкурувала з найсильнішими сноубордистками Планети. Напередодні Ігор в компанії цих суперниць на етапі Кубка світу вона була восьмою й якщо напередодні Олімпіади-2014 Аннамарі була 31-ю в рейтингу, то сьогодні вона 17-та. Це великий прогрес».Мітки: ,