Українці у складі збірної Європи переможці Континентального кубку ІААФ

Автор | 15 вересня 2014 | Переглядів: 38

Богдан БондаренкоУ Марракеші завершився Континентальний кубок ІААФ. Змагалися чотири збірні команди – Європи, Америки, Африки й Азії та Океанії. У складі європейської команди виступало п’ятеро українців. Богдан Бондаренко з першої спроби підкорив 2,37 що забезпечило йому  перше місце. Далі були спроби подолати рекорд Європи 2,43, але поки що рекорд тримається. Головні суперники Богда в цьому сезоні не перестрибнули вище 2,34. Росіянин Іван Ухов другий з результатом 2,34, катарець Мутаз Есса Баршим з тим же результатом третій. Нагадаємо що авторами рекорду континенту (2,42 м) є українець Богдан Бондаренко і швед Патрік Шеберг.

У секорі потрійного стрибка Ольга Саладуха стала третьою з результатом 14,26 м. На першому місці спортсменка з Колумбії Катеріне Ібаргуен (14,52 м), на другому росіянка Єкатєріна Конєва – 14,27 м.

На четвертому місці Анна Тітімець на дистанції 400 метрів з бар’єрами (55,20 с). Завдяки її результату та другому місцю британки Елід Чайлд цей вид також залишився за командою Європи. А перемогла фаворитка змагань, Каліс Спенсер з Ямайки (53,81 с).

Ольга Земляк на заключному старті сезону встановила особистий рекорд з бігу на 400 метрів! Дистанцію наша спортсменка подолала за 51,00 с, які принесли їй п’яте місце. Перемогла американка Франсена МакКорорі (49,94 с).

Сергій Смелик з результатом 20,37 с був п’ятим з бігу на 200 метрів. Переможця в цій дисципліні визначав фотофініш. Ним став Алонсо Едвардс з Панами. Як і ямаєць Рашид Двайєр, він подолав дистанцію за 19,98 с.

Збірна Європи набрала 447,5 очок. Американці – другі (390). Команда Африки посіла третю сходинку (339), а Азії й Океанії замкнула четвірку учасників (257,5).