Єдиний чемпіонат Києва з кікбоксингу-2017 за підтримки КМВ НОК України

Автор | 20 лютого 2017 | Переглядів: 557

У Києві відбувся наймасштабніший, за останні роки, чемпіонат з кікбоксінгу та тайського боксу. Майже 400 спортсменів з 11 регіонів України змагались у Національному університеті фізичного виховання та спорту. Київське міське відділення НОК України, в рамках проекту «Разом з олімпійцями» вирішило підтримати такий масштабних захід як Єдиний чемпіонат Києва з кікбоксингу-2017 / KYIV CONFEDERATION MUAI THAI AND KICKBOXING 2017. Почесним гостем від Київського міського відділення НОК України був Сергій Гарнага.

Як зазначив президент київської федерації таїландського боксу та кікбоксингу Андрій Нікулін, кілька профільних федерацій об‘єднались в конфедерацію, що дозволило зібрати на одних змаганнях найсильніших.

KYIV CONFEDERATION MUAI THAI AND KICKBOXING 2017

«Процес об‘єднання потрібен для колективів Києва, для популяризації кікбоксингу та тайського боксу серед молоді, щоб бої були більш конкурентоспроможними, щоб створити сильну збірну команду міста Києва.» – наголосив Андрій Нікулін.

В програмі чемпіонату Києва були проведені бої в таких дисциплінах: лоу-кик та К1(японский кикбоксинг (формат К-1), та на килимах: лоу-кик-лайт та семі-контакт. Змагались спортсмени від 8 років, як хлопці так і дівчата.

Цінні подарунки від Київського міського відділення НОК України вручив Сергій Гарнага.

Не дивлячись на те, що кікбоксинг та тайський бокс , вони все ж таки стоять на одній сходинці з такими бойовими мистецтвами як бокс та карате, яке до речі вже включено у програму літніх Олімпійських Ігор 2020 року в Токіо.Мітки: ,