Архів за липня, 2014

ІІ Юнацькі Олімпійські Ігри у Нанкіні

У всіх бажаючих є унікальна можливість провести синьо-жовту юнацьку збірну на найважливіші старти 4-річчя, побажати нашим юним спортсменам перемог, а також стати учасником справжнього свята спорту!  Друзі, запрошуємо усіх 6 серпня у Маріїнський парк на урочисті проводи українських спортсменів на ІІ Юнацькі Олімпійські ігри, що пройдуть у китайському Нанкіні! 16-28 серпня у Нанкіні пройдуть ІІ Юнацькі Олімпійські ігри, у яких візьмуть участь близько 3500 найкращих молодих атлетів світу віком 14-18 років. Україна буде представлена 58 спортсменами з 20 регіонів нашої країни, які змагатимуться у 22 з 28 олімпійських видів спорту.

Чемпіонат світу з академічної греблі

Автор | 31 липня 2014 | Просмотрів: 25
Чемпіонат світу з академічної греблі

Українська чоловіча четвірка парна (Юрій Іванов, Антон Бондаренко, Артем Верестюк, Андрій Михайлов) завоювала срібні медалі на чемпіонаті світу U-23 в італійському Варезе! Незважаючи на всі складнощі і труднощі при підготовці та поїздці до цього чемпіонату світу, наші хлопці довели, що Україна є одним з лідерів світової греблі в класі чоловічих четвірок парних.

Шлях до перемоги. Нанкін - 2014

За підтримки Національного олімпійського комітету України напередодні ІІ Юнацьких Олімпійських ігор в Нанкіні на українському телебаченні стартує цикл нової програми «Шлях до перемоги. Нанкін-2014». Вже у першому випуску програми ви згадаєте, як проходили перші в історії Юнацькі Олімпійські ігри в Сінгапурі, з яких українські атлети привезли 35 нагород. В Нанкіні на наших юних олімпійців чекає найграндіозніший спортивний досвід у житті. Тож до вашої уваги пропонуємо до перегляду перший випуск програми “Шлях до пермоги.  Нанкін-2014″

II літні Юнацькі Олімпійські ігри

Сьогодні під час засідання Виконкому Національного олімпійського комітету України з урахуванням виконаних міжнародних кваліфікаційних вимог і за пропозиціями національних федерацій з видів спорту був затверджений склад збірної України на II літні Юнацькі Олімпійські ігри 2014, які в з 16 по 28 серпня прийматиме китайський Нанкін.

Вогонь II Юнацьких Олімпійських ігор

Вже за доброю традицією, яка ініційована Національним олімпійським комітетом України, на знак підтримки наших олімпійців перед початком найголовніших стартів чотирьохріччя по всій країні крокує естафета олімпійського вогню та відбуваються церемонії підняття державного прапору та прапору НОК України. Не стали винятком і II літні Юнацькі Олімпійські ігри (ЮОІ), які з 16 по 28 серпня відбуватимуться у китайському Нанкіні.

Черговий випуск програми “Вперед, на Олімп!”

Автор | 28 липня 2014 | Просмотрів: 30
Вперед на Олімп

Черговий випуск програми “Вперед на Олімп” присвячений святкуванню “Олімпійського дня” в Україні.