«Веселі старти на льоду»

Автор | 13 березня 2013 | Переглядів: 57

Запрошуємо усіх бажаючих, 25 березня, у перший день шкільних весняних канікул на відкриття III Київського спортивного фестивалю «Веселі старти на льоду». Котрий рік поспіль Ковзанка на Оболоні (вул. Лайоша Гавро, 4-Г) зустрічає киян та гостей столиці яскравим весняним дійством, в якому беруть участь усі охочі. Благородною метою подібних заходів є оздоровлення та залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, а також пропаганда здорового способу життя. Офіційне відкриття фестивалю відбудеться о 12:00 годині 25 березня у спортивно-оздоровчому комплексі на Оболоні (вул. Лайоша Гавро, 4-Г) за участі керівництва Київської міської державної адміністрації, Національного олімпійського комітету України, Департаменту освіти, науки, молоді та спорту КМДА, Київського міського відділення НОК України, а також представники молодіжних громадських організацій, учасники Олімпійських ігор.

Усі, хто завітає на спортивно-оздоровчий комплекс із 12:00 до 16:00, матимуть нагоду позмагатися у силі, спритності, винахідливості та просто відпочити.

У рамках конкурсної програми, яку підготували організатори та партнери фестивалю, передбачені цікаві змагання з елементами хокею, естафети на ковзанках та інші спортивно-розважальні ігри, зокрема показові виступи із зимових видів спорту.  На переможців змагань чекатимуть заохочувальні призи від організаторів фестивалю.

Вхід безкоштовний!

Подаруйте дітям свято спорту!

Акредитуватись та отримати додаткову інформацію можна за телефоном 067-443-03-28; (044) 464-49-29 (контактна особа Сергій Белінський ).Мітки: , ,


Останні коментарі