Валерій Андрійцев – срібний призер Олімпіади – 2012!!!

Автор | 13 серпня 2012 | Переглядів: 220

У фіналі змагань з вільної боротьби Валерій поступився представникові США Джейкобу Стефану Ворнеру з рахунком 0:3.

Вітаємо Валерія з фантастичним дебютом на Олімпійських Іграх! Дякуємо за “срібло”!!!

Григорій Данько, особистий тренер срібного призера Ігор ХХХ Олімпіади Валерія Андрійцева, похвалив свого підопічного, хоча і зазначив, що очікували на вищий результат.

«Валерій дуже відповідальна людина і борець функціонального плану – витривалий, – каже Григорій Данько. – Зараз боротьба дуже динамічна, і перемагають молоді атлети. Не буду приховувати, невелике невдоволення від виступу Валерія є, адже мі їхали в Лондон за «золотом». Валерію випав складний жереб, проте він впорався з ним, перемігши чемпіонів світу і призера Олімпійських ігор».

Після фінального поєдинку борців вільного стилю у ваговій категорії до 96 кг обличчя срібного призера було невеселим. Віце-чемпіон Європи Валерій Андрійцев, чий максималістський характер прагнув перемоги в кожному поєдинку Ігор ХХХ Олімпіади, все ж таки прокоментував свій виступ.

«З одного боку, мені приємно стати призером Олімпіади, адже багато людей усе життя мріють потрапити на Ігри, – говорить Валерій. – Спортсмени можуть бути чемпіонами світу і Європи, а от на головний старт чотириріччя їм не вдається пробитися. Однак мене засмучує той факт, що на шляху до фіналу я здолав опір таких сильних і досвідчених суперників, а в фіналі трішки помилився. Я неправильно побудував тактику. Хотів більше надурити американця і використати ті заготовки, які були зроблені під час олімпійського турніру. Однак домашні заготовки виявилися кращими. Американець же правильно прорахував тактику на поєдинок зі мною».

Джерело: www.noc-ukr.orgМітки: , , , , , ,


Останні коментарі