“Свято олімпійського прапору” в дитячому таборі “Зміна”

Автор | 11 липня 2013 | Переглядів: 83

10 липня, усі 200 діточок, що відпочивають в дитячо-оздоровчому закладі «Зміна» поблизу Києва, стали свідками «Свята олімпійського прапору».

Київське міське відділення НОК України підтримує започатковану Національним олімпійським комітетом славну традицію – підняття олімпійського стягу напередодні головних олімпійських змагань. Так з 14 по 17 липня відбудеться ХІІ літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль в голландському місті Утрехті. У церемонії брали участь працівник КМВ НОК України Гарнага Сергій та член виконавчого комітету КМВ НОК України Тимофєєв Сергій. Веселі естафети та кумедні конкурси чекали на дітей, а разом з цим відмінний настрій та бадьорий дух, адже позмагавшись у веселих конкурсах можна було отримати сувенір від Київського міського відділення НОК та НОК України. Віце-президент Київської міської незалежної федерації роликового спорту Сергій Тимофєєв зачитав привітання президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки.

В команді були діти різного віку від 6 до 16 років, але це ще більше згуртувало команду.

В дуже запеклій боротьбі перемогла дружба, таких палких вболівальників як на дитячих змаганнях годі і шукати, тому «Свято олімпійського прапора» було справжнім святом і для дітей. «Таких емоцій як від спортивних змагань більше ніде не отримаєш! А ще дуже приємна підтримка хлопців та дівчат, це нас дуже зближує» – каже Юля – маленька учасниця веселих стартів, який дуже сподобалось приймати участь у жартівливих перегонах.

Підтримаємо наших юних спортсменів, адже для більшості з них ці змагання стануть першим серйозними міжнародним спортивним іспитом і неоціненним досвідом водночас.

 Мітки: , ,


Останні коментарі