“Олімпійське лелеченя” в Буковелі

Автор | 25 лютого 2013 | Переглядів: 155

Олімпійське лелеченя1 березня в офісі Київського міського відділення НОК України відбудуться урочисті проводи команди школярів з міста Києва для участі у Всеукраїнському заході серед дітей та юнацтва “Олімпійське лелеченя” з зимових видів спорту, яке проходитиме на базі ТК “Буковель”.

Всеукраїнська з популяризації зимових видів спорту серед дітей «Олімпійське лелеченя» проводиться під загальним керівництвом НОК України, відділенням НОК України у Львівській області на початку березня кожного навчального року. Основна мета заходу – сприяння вихованню учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружбі, взаємоповазі, солідарності, шляхетності; формуванню в них навичок і культури здорового способу життя, залученню їх  до активних занять фізичною культурою та спортом, підготовці до високопродуктивної праці, популяризація зимових видів спорту.

Запрошуємо представників ЗМІ прийняти участь у зустрічі Голови відділення Костенка Павла Івановича з юними спортсменами, яка відбудеться 01.03.2013 об  15.00  годині за адресою вул. Володимирська 69/9, 3-й поверх офіс КМВ НОК України.Мітки: , , , ,


Останні коментарі