Акція “Олімпійська книга” у Національній бібліотеці України для дітей!

Автор | 23 листопада 2012 | Переглядів: 185

22 листопада свої двері ласкаво розчинила Національна бібліотека України для дітей, для того щоб усі могли побачити та почути про надзвичайну подію що сталася саме цього дня.

Презентація «Олімпійської книги». На свято були запрошені співробітники НОК України Нелі Миколаївна Дем’янець – куратор акції «Олімпійська книга», Олена Іванівна Пахольчик – дворазова бронзова призерка олімпійських ігор з вітрильного спорту, а також Артишевський Валерій Миколайович – виконавчий директор Київського міського відділення НОК України. Національний олімпійський комітет України, вже другій рік поспіль проводить акцію «Олімпійська книга», що спрямована на популяризацію олімпійського руху, пропаганду здорового способу життя, поширення ідей олімпізму,а також щоб кожен бажаючий міг довідатись про те де, коли і як зародились олімпійські ігри, про олімпійські види спорту, про видатних радянських, сучасних олімпійців, їх біографії та багато чого іншого. Київське міське відділення НОК підтримує НОК України у проведені цієї акції, та спільно з Національною бібліотекою для дітей України організувало чудовий захід – презентацію «Олімпійської книги». КМВ НОК подарувало до фондів бібліотеки чудово ілюстровані видання: Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях, Твій перший олімпійський путівник, англо-російсько-український розмовник «Олімпійці розмовляють англійською», Ігри, що підкорили світ т.і.

Відвідати захід з’явилося чимало дітей. Разом ми подивилися фільм з якого діти дізнались як зароджувались олімпійські ігри та як важко було стати атлетом. Увага глядачів була цілком прикута до ведучої адже попереду на них чекала вікторина. Треба сказати що діти були дуже уважні і дружним хором відповідали на запитання, найактивніші отримали сувеніри із символікою НОК України. На завершення останній конкурс, на краще запитання до дворазової бронзової призерки Олени Іванівни Пахольчик. «Як Ви почали займатися спортом?», «Що найскладніше в спорті?», «Найулюбленіша книга?», «Який вид спорту подобаеться більше за всіх?» і багато інших питань. Переможцем олімпійська призерка обрала питання про те, щож у спорті найскладніше робити. Відповідь – перемогти себе.

Київське міське відділення НОК України дуже вдячно керівництву та співробітникам Національної бібліотекі України для дітей за плідну співпрацю!

До речі… це не дуже звичайна бібліотека, такого різномаїття гуртків та вражаючих своєю довершенною оздобленністью класів, мабуть немає більше в жодної дітячої бібліотеці. Завітайте до Національної бібліотекі України для дітей , та переконайтеся в цьому на власні очі!

 Мітки: , , , ,


Останні коментарі