Вітання Сергія Бубки з нагоди дня народження НОК

Автор | 22 грудня 2018 | Переглядів: 9

Дорогі друзі! Щиро вітаю велику українську Олімпійську родину зі знаковою датою для всього нашого спорту – Днем заснування Національного олімпійського комітету!

Саме 28 років тому, 22 грудня 1990 року I Генеральна асамблея засновників ухвалила рішення створити . Таким чином на міжнародній мапі з’явилася дієва, ефективна та впливова організація, авторитет якої визнають та глибоко поважають в усьому світі.

За ці роки було зроблено чимало. Наші спільні здобутки і перемоги українських атлетів на Олімпійських і Європейських іграх, Юнацьких Олімпійських іграх, Європейських іграх та Європейських юнацьких олімпійських фестивалях принесли мільйонам співвітчизникам відчуття радості і гордості та прославили Україну в світі.

Унікальні проекти НОК, спрямовані на поширення олімпійських цінностей, виховання здорової нації і нового покоління чемпіонів, залучають все більше українців та отримали високе визнання світової спільноти – Національний олімпійський комітет України був визнаний одним із найкращих у світі.

Попри усі труднощі НОК продовжує здійснювати планомірну програму підтримки – під постійною опікою знаходяться українські атлети – і ті, що вже досягли найвищих олімпійських вершин, і зовсім юні, які лише роблять перші кроки на шляху до великої спортивної мети.

НОК України завжди готовий підставити своє надійне плече суб’єктам олімпійського руху – національним олімпійським федераціям,  регіональним відділенням, фізкультурно-спортивним товариствам, ефективно взаємодіємо з державними та громадськими організаціями.  Не залишаємо без належної уваги талановитих людей, що залюбки беруть участь в наших творчих конкурсах – освітян та науковців,  журналістів та фотографів, любителів спорту. Ми постійно відкриті для співпраці з партнерами, спонсорами та високо цінуємо таку підтримку.

Це далеко не повний перелік повсякденних справ, які виконує дружня амбітна команда НОК України, що постійно рухається вперед. Нам є чим пишатись і над чим працювати.

Щиро дякую усім, хто своєю працею та вчинками постійно підтверджує вірність олімпійським ідеалам, а своїми здобутками прославляє Україну по всьому світу.

Ми творимо історію разом. Отож бажаю усім нам впевнено рухатися вперед, вірити у власні сили, розвиватися та вдосконалюватися.

Олімпійського завзяття, спортивної наполегливості та нових перемог!

З повагою,

Президент

Національного олімпійського

комітету України,

Олімпійський чемпіон,

Герой України                                         Сергій БУБКАМітки: , ,