Відбулася церемонія нагородження найкращих представників спортивної Київщини

Автор | 20 березня 2019 | Переглядів: 6

За ініціативою Управління фізичної культури і спорту відбувся урочистий захід “Церемонія нагородження найкращих представників спортивної Київщини” за результатами 2018 року в рамках розширеної наради представників спортивної галузі регіону.

На захід, присвячений підбиттю підсумків в сфері фізичної культури і спорту за результатами 2018 року, окрім відомих спортсменів, завітали їхні тренери, керівники ДЮСШ, очільники комунальних закладів спортивного спрямування, спортивні функціонери, засоби масової інформації тощо.

Так, за гідне представлення України та Київщини на спортивній арені найкращими спортсменами Київської області визнано боксера Тараса Бондарчука, борця вільного стилю Олексія Боруту, найкращого в академічному веслуванні Сергія Гриня, «класика» Олександра Грушина, найкращого спортсмена з таїландського боксу Муей-Тай Владислава Єременка, легкоатлетів Мар’яна Закальницького і Аліну Шух, п’ятиборця Олександра Товкая та дзюдоїста Дільшота Халматова.

Крім того, нагородами були відзначені найкращі тренери, ДЮСШ, комунальні заклади Київської обласної ради, засоби масової інформації, були присвоєні спортивні звання «Заслужений тренер України», та «Заслужений майстер спорту України».

Ця публікація не має міток.